"Recepta na miłość". Barbara Kurdej-Szatan i Elżbieta Romanowska na planie nowego serialu! [ZDJĘCIA]

Trwają zdjęcia do najnowszego serialu Tadeusza Lampki pt. "Recepta na miłość". Barbara Kurdej-Szatan i Elżbieta Romanowska pochwaliły się w sieci fotkami z planu. Kiedy premiera?

"Recepta na miłość" to nowy serial obyczajowy, którego producentem jest Tadeusz Lampka (odpowiedzialny za "M jak miłość" i "Na dobre i na złe"). Szczegóły jego nowej produkcji wciąż utrzymywane są w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że akcja serialu będzie rozgrywać się w małym miasteczku, gdzie splotą się losy bohaterów. W rolach głównych wystąpią Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki. W serialu "Recepta na miłość" pojawią się także m.in. Maria Dębska, Piotr Polk, Dariusz Toczek i Piotr Fronczewski.

Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki w nowym serialu Tadeusza Lampki i Piotra WereśniakaZobacz więcej

Zdjęcia do produkcji wystartowały jesienią ubiegłego roku. Prace na planie produkcji wciąż trwają, o czym poinformowały ostatnio Barbara Kurdej-Szatan i Elżbieta Romanowska. Aktorki opublikowały w mediach społecznościowych serię zdjęć z planu "Recepty na miłość", które możecie zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz galerię

"Recepta na miłość". Kiedy premiera?

Serial Tadeusza Lampki początkowo miał trafić do wiosennej ramówki 2017 roku, ale aktualnie najprawdopodobniejszą datą premiery "Recepty na miłość" jest jesień 2017. Wciąż nie wiadomo jednak, dla jakiej stacji projekt jest realizowany.

Twórca „M jak miłość” stworzy nowy serial dla TV Puls. Kiedy premiera?Zobacz więcej

Źródło: WideoPortal,x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.