"Rodzinka.pl." Maciej Musiał z powodu studiów odejdzie z serialu? Wiemy jaka jest prawda!

Czy z powodu dostania się na studia aktorskie, Maciej Musiał będzie musiał zrezygnować z roli Tomka Boskiego w serialu "Rodzinka.pl"? Wiemy jaka jest prawda.

Praca nad najnowszym sezonem "Rodzinki.pl" trwa w najlepsze, ale według ostatnich plotek plany produkcji pokrzyżował jednak Maciej Musiał, który z powodu dostania się na studia aktorskie, już niebawem będzie musiał zrezygnować z dalszego udziału w serialu.

Wszystko przez zapis, który znajdziemy w regulaminach większości uczelni aktorskich w Polsce. Według niego, student pierwszego roku nie może brać udziału w reklamach, filmach i serialach. Czy właśnie z tego powodu Maciej Musiał będzie zmuszony zrezygnować z dalszej gry w serialu "Rodzinka.pl"? Nic z tych rzeczy!

CZYTAJ TAKŻE:

MACIEJ MUSIAŁ ZAGRA ADAMA MICKIEWICZA W NOWYM SERIALU TVP?
"RODZINKA.PL" 9. SEZON. TOMASZ KAROLAK: "SERIAL WKRACZA W DECYDUJĄCĄ FAZĘ [WIDO]
"RODZINKA.PL". 9. SEZON BEZ BABCI JANINY I DZIADKA ZENONA?

Jak dowiedział się serwis Telemagazyn.pl, przyszłość Macieja Musiała w serialu "Rodzinka.pl" nie jest zagrożona. Według informacji, jakie uzyskaliśmy od manager aktora - Dominika Borkowicza, kontrakty, które zostały zawarte przez aktora przed rozpoczęciem studiów, są ważne, a uczelnia nie wymaga ich renegocjacji. Tym samym Maciej Musiał będzie mógł kontynuować swoją pracę na planie serialu "Rodzinka.pl", a także w siódmej edycji "The Voice of Poland".

W rozmowie z nami manager aktora ujawnił, na której uczelni będzie studiował Maciej Musiał. Wybór padł na Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.