"Rolnik szuka żony 3" odcinek 2. Pierwsze spotkania i zauroczenia w programie. Kto ma największe szanse u rolników? [ZDJĘCIA]

Za nami drugi odcinek 3. sezonu programu „Rolnik szuka żony”, w którym uczestnicy poznali swoich kandydatów i kandydatki. Jak wypadły pierwsze spotkania? Sprawdźcie!

W dzisiejszym odcinku programu "Rolnik szuka żony" Monika, Zbigniew, Łukasz, Marek i Szymon poznali swoich kandydatów i kandydatki, których zaprosili na podstawie wysłanych przez nich listów. Kobiety i mężczyzni gotowi zawalczyć o serca rolników podjechali pod wyznaczone miejsce specjalnym autokarem. Wszyscy byli bardzo podekscytowani. - Dziś rozpoczynamy piękną przygodę. Dla jednych z was potrwa kilka dni, a dla innych całe życie - powiedziała Marta Manowska.

Łukasz pierwszy kandydat Moniki to chłopak z gospodarstwa, który zajmuje się uprawą rzepaku. Monika przyznała, że niewielu rolników do niej napisało. Zbigniew opisał siebie jako osoba nieśmiałą i podobnie jak Monika zajmuje się końmi. To coś, co z pewnością może zbliżyć do siebie tych dwoje. Dawid próbował oczarować rolniczkę śmiałym wyznaniem - Wykonywałem kastrację na ogierach sam - powiedział.

Marek odpytywał swoje kandydatki z podstaw pracy na gospodarstwie. Jak się robi ser, czy doiłaś krowę? - to tylko niektóre z nich. Katarzyna próbowała przekonać do siebie Marka. - Mam dużo do zaoferowania - wyznała. Rolnik przyznał, że jej list był dla niego bardzo ciekawy.

CZYTAJ TAKŻE:

"ROLNIK SZUKA ŻONY". POWSTANIE 4. EDYCJA PROGRAMU?
"ROLNIK SZUKA ŻONY 3". POZNAJ UCZESTNIKÓW NOWEJ EDYCJI [GALERIA]
"ROLNIK SZUKA ŻONY 3". TO SZYMON OTRZYMAŁ NAJWIĘCEJ LISTÓW? WIEMY, KTO JEST W FINAŁOWEJ PIĄTCE! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Irena, którą zaprosił Zbigniew od razu wpadła mu w oku. - Nie wiem, czy ja ciebie nie rozczaruje - przyznał nieśmiało Zbyszek. - Naprawdę jest warta grzechu, warto zaryzykować - dodał. Trzeba przyznać, że Zbyszek to prawdziwy podrywacz. Każdą swoją kandydatkę obdarowywał komplementami.

Za motorem panny sznurem. Swoją pasją Łukasz zauroczył nie jedną kandydatką. Agnieszka przyznała, że wysłała list do Łukasza, ponieważ był pierwszy... w prezentacji uczestników, w odcinku pilotażowym. - Jest szarmancki, słodki - przyznała. Łukasz nie chciał nikogo faworyzować, ale Marlena wydała mu się dość pewną kandydatką. W pamięć zapadła mu również Beata, która wysłała list z buziaczkami i zapachem perfum.

Przy stoliku Szymona teologicznym rozmowom nie było końca. Jedna z jego kandydatek jest baptystka. Rolnik, mimo że szuka na żonę katoliczki, przyznał, że bardzo mu się podoba. - Kasia jest damą, troszkę mnie to onieśmielało - przyznał Szymon. Grażyna bardzo przypominała Szymonowi jego mamę.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.