"Rozdarte serca" odcinek 20. Cansu ma dosyć! Ucieka z domu! [ZDJĘCIA]

Dla bohaterów serialu "Rozdarte serca" sprawa zamiany dziewcyznek staje się nie do zniesienia. Sprawdź, co wydarzy się w 20. odcinku!

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 20. WE WTOREK, 26.07.2016 O GODZ. 20:50 W TVP1!

Gülseren (Nurgül Yesilçay) cierpi, bo Hazal (Alina Boz) nie chce jej znać. Na dodatek Ozan (Burak Tozkoparan) przkonał Cansu (Leyla Tanlar), że to właśnie Gülseren jest winna wszelkich nieszczęść, jakie ich spotykają.

W 20. odcinku serialu "Rozdarte serca" sytuacja zaognia się jeszcze bardziej. Za sprawą Alpera (Cemal Hünal) w gazecie ukazuje się artykuł oczerniający rodzinę Gurpnar. Cała historia dotycząca zamiany dzieci wychodzi na jaw. Dilara (Ebru Özkan) jest załamana, a wszystko dochodzi też do znajomych ze szkoły Cansu i Hazal. Wszyscy zaczynają wyśmiewać się z dziewczyn i szeptać po kątach. Cansu załamuje się i wybiega z klasy w czasie lekcji. Jest na skraju wytrzymałości nerwowej.

Dziennikarze osaczają rezydencję Gurpnarów. Dilara postanawia wziąć udział w programie telewizyjnym, aby ratować dobre imię rodziny. Chce wyjaśnić wszystko i mieć kontrolę nad tym, co ukazuje się w mediach na ich temat. Spotyka się więc z Gülseren i prosi, aby w imię dobra dzieci zgodziła się wystąpić w telewizji. Kiedy dochodzi do nagrania, wszystko psuje Ozan, który wpada w środku transmisji i zaczyna oczerniać Gülseren. Dilara i Cihan (Erkan Petekkaya) próbują go uspokoić, ale na niewiele to się zdaje. Wszystko okazuje się być jedną wielką klapą. Zdenerwowana Cansu wybiega i znika, zostawiając rodzicom list pożegnalny.

CZYTAJ TAKŻE:

"ROZDARTE SERCA". OZAN PRZYŁAPUJE CIHANA Z GULSEREN! [ZDJĘCIA]
"ROZDARTE SERCA". HAZAL WYPIERA SIĘ GULSEREN I UCIEKA DO DILARY [ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.