"Rozdarte serca" odcinek 51. Kiedy premiera nowego odcinka w TVP1? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Fani "Rozdartych serc" znowu będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Przed nimi dwa tygodnie przerwy w emisji serialu! Sprawdź, kiedy oglądać 51. odcinek!

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 51. WE WTOREK, 16.05.2017 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Przed nami przerwa w emisji tureckiej telenoweli "Rozdarte serca". We wtorek 2 maja, zamiast serialu widzowie TVP1 zobaczą film "Kariera Nikosia Dyzmy". Tydzień później - pierwszy półfinał 62. Konkursu Piosenki Eurowizji Kijów 2017.

Hazal wywołuje pożar podczas imprezy na cześć Cansu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 51. odcinku serialu "Rozdarte serca", którego emisja zaplanowana jest na 16 maja dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Jakie konsekwencje spotkają Hazal (Alina Boz) w związku z podpaleniem stajni z końmi należącymi do Cansu (Leyla Tanlar)?

Przypomnijmy, że dziewczyna wypiera się wszystkiego, Gülseren (Nurgül Yeşilçay) widziała ją jednak na miejscu, a później znalazła w śmietniku jej kurtkę z nadpalonym rękawem. Co będzie dalej? Przekonamy się 16 maja, oglądając "Rozdarte serca" w Jedynce!

Zobacz galerię

Nowe odcinki w TVP1! Sprawdź, co się wydarzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ile odcinków ma uwielbiany przez widzów turecki serial? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • wkurzona (gość)

    jeden odcinek i 2-3 tygodnie przerwy, zeby zobaczyc kolejny - to chyba jakas kpina???

    12.05.2017 19:21
  • Kazik R (gość)

    Dobra zmiana to najgorsza zmiana jaka mogła kiedykolwiek powstać, taki fajny serial a zmiana zmienia emisję co tydzień, napisałbym więcej ale po prostu szkoda słów....

    10.05.2017 22:16
  • Baka (gość)

    Skandal dlaczego na innych programach nie robia zmian tylko na I Kpiny jak tak mozna traktowac widzow

    10.05.2017 07:11
  • G. (gość)

    Dlaczego nikt nie dba o widzów.Żadny program nie jest tak przesuwany,jak ten serial.Prośby widzów się nie liczą? Podobno słuchacie obywateli!!!!????????

    09.05.2017 21:01
  • Trele morele (gość)

    No cóż - to jest właśnie DOBRA ZMIANA

    09.05.2017 20:25
  • Anonimowa (gość)

    PORAŻKA! Jak nie nikoś dyzma to teraz eurowizja! ciekawe co za tydzień czy dwa znowu wyskoczy ://///. Wszyscy siedzieli w majówke w domu i czekali na serial i nie mogli go puści. Można przecież eurowizje na TVP2 pokazac tam codziennie są barwy szczęścia i M jak miłość;////

    09.05.2017 19:54
  • Agus (gość)

    I jak tu się nie denerwować jaja se robią

    09.05.2017 15:48
  • Niezadowolona (gość)

    Pomiatacie swoimi widzami. Cieszę się,że po za serialem Rozdarte Serca niczego więcej nie oglądam w TVP

    09.05.2017 11:13
  • Hieronim (gość)

    Hańba TVP

    07.05.2017 20:50
  • izka (gość)

    Dla mnie to przesada !!! Dlaczego nie przerwa na dwa tygodnie emisji innego serialu? Wiecznie problem z nowymi odcinkami jak tak dalej pójdzie to skończymy go oglądać za 10 lat !!! Płacić abonament to tak TVP żąda tego od nas ale jak traktuje widzów !

    07.05.2017 14:33
  • Margo (gość)

    To skandal żeby tak bawic sie widzami rowniez chce Rozdarte Serca

    07.05.2017 09:55
  • Ada (gość)

    PO CO PLACIC ABONAMENT SKORO NIE LICZYCIE SIE Z WIDZAMI!!!!

    05.05.2017 15:50
  • Fanka (gość)

    Jak zwykle nie można liczyć na jedynkę. Loteria, będą rozdarte serca czy nie. Porażka

    03.05.2017 20:55
  • gonzo (gość)

    MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!

    03.05.2017 18:32
  • kasica (gość)

    nie denerwujcie sie oni musza sobie przypomniec jak sie robi kariere w polityce

    03.05.2017 14:57
  • Ula (gość)

    No to już bezczelność!!!!!!Znowu przerwa w emisji. A powód? Beznadziejny dymzuś.

    02.05.2017 21:38
  • ewa (gość)

    Jestem cholernie wkurzona spiesze sie z cala robota by wieczorem spokojnie obejrzec ulubiony seial a tu zonk czy ktos nas slucha i liczy sie z nami widzami ?raczej znam odpowiedz

    02.05.2017 20:45
  • ewa (gość)

    Dlaczego na innych programach nie zmieniacie sriali tylko na jedynce i ten tylko ktory wyswietlacie raz w tygodniu za co place abonament ? U nas jest tak plac ale nikt sie nie liczy z twoim zdaniem poprostu nie masz nic do powiedzenia nikos a kto chce to ogladc poraz enty

    02.05.2017 20:36
  • nikita (gość)

    Brawo TVP i tak macie złe notowania, a bardzo skutecznie zniechęcacie nas do oglądania. Pogratulować inwencji i pomysłowości.

    02.05.2017 20:11
  • Kama (gość)

    NIE CHCEMY NIKOS DYZMA !!! MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!MY CHCEMY ROZDARTE SERCA !!!!!!

    02.05.2017 18:49
NowszeStarsze