"Rozdarte serca" odcinki 59-60. Dramatyczna akcja ratunkowa Gülseren i Hazal. Co z nimi będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jakie będą skutki dramatycznego wypadku Gülseren i Hazal? Co z nimi będzie? Jak dalej potoczą się losy obu rodzin? Sprawdź, co wydarzy się w 59. i 60. odcinku serialu "Rozdarte serca"!

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 59. I 60.. WE WTOREK, 27.06.2017 OD GODZ. 20:30 W TVP1!

Gülseren (Nurgül Yeşilçay) wsiadła z Hazal (Alina Boz) do taksówki i doszło do wypadku! Nierozważny kierowca rozmawiał przez telefon i wypadł ze skarpy!

Wypadek Hazal i Gülseren! Dilara dowiaduje się, kto wywołał pożar [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 59. i 60. odcinku serialu "Rozdarte serca" trwa akcja ratunkowa. Stan Hazal jest bardzo ciężki. Dziewczyna traci przytomność. Kiedy ratownicy próbują dotrzeć do poszkodowanych, Gülseren próbuje sama uratować córkę. W końcu udaje się przesunąć samochód i uwolnić Hazal. Kobieta jest wycieńczona, ale szczęśliwa, że Hazal trafiła już w ręce specjalistów. Osman namawia adwokata Samiego, żeby zajął się sprawami Özkana (Tolga Tekin).

Miesiąc później Yldrm namawia Candan, żeby zrezygnowała ze sprawy o zmianę nazwiska Cansu (Leyla Tanlar) na nazwisko biologicznego ojca. Hazal wraca do zdrowia. Nawet nie dziękując matce za uratowanie życia, wraca do szkoły. Candan przygotowuje Özkana do rozprawy. Decyduje, że co miesiąc będzie dawała mu 10 tysięcy lir, z czego cztery ma wykazywać jako zarobek z ubezpieczeniem w warsztacie, żeby sąd uwierzył, że nadaje się na ojca. Özkan od razu zaczyna wydawać pieniądze, z których ma się rozliczyć z Candan po odszkodowaniu ze szpitala. Hazal przekazuje Dilarze (Ebru Özkan), że Cansu, jej mama, tata i Ozan (Burak Tozkoparan) wybierają się tego lata we czwórkę do Edynburga. Dilara wpada w szał.

Nowe odcinki w TVP1! Sprawdź, co się wydarzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W ręce Dilary wpada zdjęcie Ozana zrobione w domu Gülseren. Dilara czeka do późna na syna, aby przeprowadzić przesłuchanie. Keriman znajduje w portfelu brata pokaźną sumę w euro. Özkan przyznaje, że dostał pieniądze od Candan, która zamierza sobie je potrącić, gdy już zostanie zasądzone odszkodowanie. Rahmi pokazuje Dilarze dokumenty firmy Gülseren i Deryi, z których wynika, że Cihan (Erkan Petekkaya) nie wspiera ich finansowo. U Keriman, niespodziewanie po wyjściu z więzienia, zjawia się Nezaket. Keriman przeklina swój los. Mężczyźni, którzy usiłowali wymusić haracz od właścicielek piekarni, zjawiają się w warsztacie u Engina i domagają się od Özkana pieniędzy. Alper usiłuje sprzedać meble, ale obraża handlarza, który unosi się honorem i wszystko co załadował na samochód, ląduje z powrotem przed domem. Świadkiem tej sceny jest Solmaz. Plotka, że Gülseren jest kochanką Cihana, zatacza coraz szesze kręgi. Gülseren jest załamana. Yldrim radzi Cihanowi, żeby uprzedził Cansu o pozwie wniesionym przez Özkana. Pomiędzy Özkanem a Nezaket nawiązuje się nić porozumienia.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma uwielbiany przez widzów turecki serial? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Karmiła Szczygieł (gość)

    Hasal i Gilserem są fajne. O rety wypadek

    26.06.2017 12:24
  • Ala (gość)

    Świetny serial. Żeby czasami telewizji nie przyszło na myśl przerwać emisję tego serialu.

    25.06.2017 21:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.