"Rozdarte serca" odcinki 65-66. Hazal knuje intrygę przeciwko Gülseren! Rahmi ma zwał?! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po dramatycznych wydarzeniach związanych z wypadkiem, Hazal wcale nie zamierza się zmienić. Skrzywdzi Gülseren? Sprawdź, co wydarzy się w 65. i 66. odcinku serialu "Rozdarte serca"!

"ROZDARTE SERCA" ODCINEK 65. I 66.. WE WTOREK, 18.07.2017 OD GODZ. 20:30 W TVP1!

Özkan (Tolga Tekin) wciąż próbuje przepraszać Cansu (Leyla Tanlar), a Hazal (Alina Boz) nie może wyzbyć się zazdrości i negatywnych uczuć. Wkrótce da się wplątać w kolejną okropną intrygę.

Cansu zrywa kontakt z Özkanem. Mężczyzna próbuje się podpalić! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 65. i 66. odcinku serialu "Rozdarte serca" Özkan wyprowadza się z domu, w którym mieszkał z Keriman (Nursel Köse). Suat postanawia przechwycić SMS - a, który mógłby pogrążyć Cihana (Erkan Petekkaya), i Gülseren (Nurgül Yeşilçay). Hazal udaje się do lokalu Gülseren i głośno przeprasza matkę za swoje zachowanie. Okazuje się jednak, że za jej plecami knuje wredną intrygę. Alper (Cemal Hünal) namawia Candan, żeby wytoczyć sprawę o uznanie go za brata Dilary (Ebru Özkan). Candan nie do końca mu wierzy. Keriman odwiedza Gülseren i błaga o przebaczenie.

Nowe odcinki w TVP1! Sprawdź, co się wydarzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do rozprawy zostaje dziewięć dni. Özkan cieszy się na myśl, że odzyska Cansu. Yildirim uświadamia Cihanowi i Dilarze, że rozwód zadziała przed sądem na ich niekorzyść. Rahmi (Civan Canova) ma pomysł jak nakłonić Cihana, by porzucił Gülseren. Główną rolę w jego planie ma odegrać Hazal. Przerażony Rahmi, podczas kłótni z synem, symuluje zawał serca i trafia do szpitala.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma uwielbiany przez widzów turecki serial? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.