"Seks-wypadki" od 7 marca w TLC [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czy przyjemność w łóżku musi wiązać się z ryzykiem? Kiedy szczypta ekstrawagancji zmienia się gigantyczny ból? Poznajcie historie ludzi, którzy, chcąc zerwać z rutyną w sypialni, puścili wodze fantazji i dodali pikanterii swoim łóżkowym zabawom. Kiedy jednak sytuacja wymknęła się im spod kontroli, najlepiej bawił się personel szpitala. Jaki może być finał ryzykownych igraszek?

Premiera: w poniedziałek, 7 marca, od godz. 22:30 w telewizji TLC

Seks to zdrowie. Zwolenników tej teorii jest zdecydowanie więcej niż przeciwników. Okazuje się jednak, że seks ma też swoje złe strony… Kiedy w sypialni nie obowiązują żadne hamulce – wypadki się przecież zdarzają…

W programie „Seks wypadki” zobaczymy wspomnienia kobiet i mężczyzn, którzy znaleźli się w ekstremalnie krępujących i niewygodnych pozycjach. I nikt nie ma tutaj na myśli pradawnej Kamasutry! Uciążliwa wysypka w okolicach intymnych spowodowana eksperymentami ze środkami chemicznymi. Utrata słuchu spowodowana zbyt namiętnym pocałunkiem. Paraliżujący ból głowy będący następstwem seksu wbrew zaleceniom lekarza. A także stłuczki, zadrapania, złamania i to takie, jakich nikt by się nie spodziewał.

To zaledwie namiastka kosmicznie przerażających urazów, które zaprowadziły kochanków prosto na izbę przyjęć. Choć wizyta w szpitalu w związku z intymnymi problemami jest dla pacjentów niezwykle krępująca, to dla obserwatorów z zewnątrz bywa co najmniej komiczna. Kiedy jednak poczucie wstydu zagraża życiu, szczerość okazuje się najlepszym lekarstwem. O przypadkach pacjentów, które każdego wprowadzą w osłupienie opowiadają naoczni świadkowie zdarzenia, czyli lekarze i pielęgniarki.

Poznajcie historie kochanków, którzy zostali ciężko dotknięci przez los podczas miłosnych zbliżeń. Zapraszamy do oglądania nowych odcinków programu

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.