"Singielka" odcinek 154. Tomasz zostaje naczelnym "Co tam?"! Mateusz Janicki zdradza, jak do tego dojdzie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kolejne roszady w redakcji "Co tam?"! Sytuacja portalu jest już tak dramatyczna, że chyba tylko spokojny i opanowany Tomasz może nad nią zapanować. To właśnie on w 154. odcinku "Singielki" zasiądzie w fotelu naczelnego. Jak do tego dojdzie? Sprawdźcie, co zdradził nam Mateusz Janicki.

"SINGIELKA" ODCINEK 154. W PONIEDZIAŁEK, 26.09.2016, O GODZ. 20:55, W TVN!

Malena nie zagrzeje długo miejsca w fotelu naczelnej redakcji "Co tam?". Blogerka modowa, zamiast koncentrować się na rozwoju serwisu, wolała wrzeszczeć na swoich pracowników i toczyć spory z Elką, które ostatecznie doprowadziły ją do utraty ważnej funkcji. Nowym naczelnym zostanie teraz Tomasz, który otrzymał poparcie większości zespołu. Jak zdradził nam Mateusz Janicki - Tomasz nie jest postacią, która chciałaby robić jakąś karierę, ale zostanie postawiony pod ścianą. Ludzie, których lubi po prostu poproszą go o to.

Przy tym wyborze będzie obstawał również Faktur, który uzna, że wybór Tomasza na naczelnego to jedyna słuszna decyzja. Od tej pory on i nowy naczelny będą robić wszystko, by polepszyć sytuację w teamie i wyprowadzić portal z finansowego dołka.

CZYTAJ TAKŻE:

"SINGIELKA". ELKA SZYKUJE SIĘ DO BATALII SĄDOWEJ Z "CO TAM?". WYGRA? [ZDJĘCIA]
"SINGIELKA". NOWY PORTAL ELKI KOWALIK! JAKĄ SZEFOWĄ BĘDZIE SINGIELKA? [WIDEO+ZDJĘCIA] "SINGIELKA". SKOMPLIKOWANA RELACJA ELKI I TOMASZA W 2. SEZONIE. BĘDĄ ZE SOBĄ KONKUROWAĆ! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"SINGIELKA" ODCINEK 148. TOMASZ WRACA Z WYPRAWY Z NOWĄ DZIEWCZYNĄ! KIM JEST AGNIESZKA DOLIŃSKA? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowa funkcja Tomasza z pewnością odbije się na jego relacjach z Elką. W końcu przed portalami ważny konkurs, w którym obie redakcje bardzo chcą wygrać. Tomasz i Elka zaczną teraz ze sobą konkurować i z pewnością jeszcze przez długi czas nie zobaczymy w ich przypadku happy endu.

Poniżej możecie zobaczyć wideo, w którym Mateusz Janicki zdradza, jak dojdzie do objęcia przez Tomasza stanowiska naczelnego. Razem z Michałem Sitarskim zapraszają was również do oglądania najbliższych odcinków "Singielki".

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.