"Sługi boże". Nowa piosenka Fisza Emade Tworzywo w zwiastunie filmu! [WIDEO]

Już za dwa tygodnie do kin wejdą „Sługi boże” z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak. Premiera kryminału odbędzie się tuż przed jego pokazami na Festiwalu Filmowym w Gdyni w ramach Konkursu Głównego. Od dziś dostępny jest wyjątkowy materiał – nowa piosenka Fisza Emade Tworzywo, „Biegnij dalej sam”, która premierowo znalazła się w drugim zwiastunie filmu. Utwór usłyszymy w kinach 16 września.

O jaki świat dziś walczysz? - śpiewa Fisz w swoim nowym utworze. Piosenka znalazła się w filmie „Sługi boże”, a dziś prezentujemy zwiastun, który w całości ilustruje utwór zespołu Fisz Emade Tworzywo:

Mariusz Gawryś, reżyser i współautor scenariusz, tak mówi o filmie:

To historia kryminalna. Mamy dwójkę bohaterów i śledztwo, którego ważnym elementem są służby specjalne, Bank Watykański i tajemnicze morderstwa kobiet. Bohaterowie, próbują rozwikłać zagadkę, dotykają bolesnych tajemnic swojego życia. Można powiedzieć, że komisarz Warski, polski policjant, i Ana Wittesch, policjantka z Berlina, to taka para, w której mężczyzna jest po przejściach, a kobieta z przeszłością.

Głównym bohaterem filmu jest bezkompromisowy komisarz Warski, którego gra Bartek Topa. Na ekranie partneruje mu Julia Kijowska. Dostałam propozycję zagrania w tej opowieści innej bohaterki, ale od początku bardzo interesowała mnie historia tajemniczej Any Wittesch. Nie do końca wiadomo, dlaczego przyjeżdża do Polski i jaką ma motywację. Podobała mi się dziewczyna, która się kręci w tej historii, niewiele mówi, niewiele o niej wiemy, a potem okazuje się, że jest kluczowa dla intrygi. – opowiada aktorka.

Od 25 sierpnia w księgarniach dostępna jest również książka „Sługi boże” autorstwa Adam Formana.

"SŁUGI BOŻE" W KINACH OD 16 WRZEŚNIA

CZYTAJ TAKŻE:

"SŁUGI BOŻE". ZBRODNIA I TAJEMNICA W NOWYM, ODWAŻNYM POLSKIM FILMIE [WIDEO]
"SŁUGI BOŻE". BARTŁOMIEJ TOPA NA TROPIE ZBRODNI! [WIDEO]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.