"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny". Poznaj bohaterów nowego serialu twórców "Policjantek i Policjantów" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 5 września na antenie Czwórki zadebiutuje nowy serial kryminalny z Markiem Włodarczykiem w jednej z głównych ról, będący najnowszym dziełem twórców "Policjantek i Policjantów" – niekwestionowanego hitu stacji. Poznaj bohaterów nowej produkcji!

"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny"będzie jedynym godzinnym serialem polskim emitowanym cztery razy w tygodniu. Widzowie Czwórki będą go mogli oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00, zaraz po "Policjantkach i Policjantach".

W serialu obok Marka Włodarczyka i grona młodych zdolnych aktorów zobaczymy także Sebastiana Wątrobę (znanego z "W-11-Wydział Śledczy"). Gratką dla widzów Czwórki będzie z pewnością pojawienie się w serialu m.in. uwielbianego przez fanów "Policjantek…" Mikołaja Białacha (w tej roli cieszący się coraz większą popularnością Mariusz Węgłowski), a także paru innych postaci.

CZYTAJ TAKŻE:

"SPRAWIEDLIWI - WYDZIAŁ KRYMINALNY". NOWY SERIAL Z MARKIEM WŁODARCZYKIEM WE WRZEŚNIU W TV4!
SPRAWDŹ, CO BĘDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ JESIENIĄ W TV!

Serial to pełna dynamicznej akcji opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, jak zabójstwa, napady czy handel narkotykami. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch zespołów dochodzeniowych dwóch par policjantów stanowiących dwa zespoły dochodzeniowe w składzie: komisarz Adam Stasiak (Dariusz Karpiński) i aspirant Maria Przybylska (Weronika Lewoń) oraz podkomisarz Paulina Wach (Kamila Ścibiorek) i aspirant Jakub Walczak (Michał Mrozek). Ich przełożonym jest cieszący się powszechnym szacunkiem naczelnik Edward Kubis – w tej roli Marek Włodarczyk – znakomity i doświadczony fachowiec, a przy tym wspaniały szef, gotowy skoczyć w ogień za swoich ludzi, niezwykle oddany pracy, ale na pierwszym miejscu zawsze stawiający rodzinę. Kubis troskliwie opiekuje się córką, na której życiu cieniem położyło się jakiś czas temu fatalne zdarzenie. Tymczasem za sprawą pewnego niejasnego dochodzenia sytuacja Kubisa nieoczekiwanie zaczyna się komplikować i pojawią się wątpliwości czy rzeczywiście jest człowiekiem bez skazy.

W roli jego dawnego przyjaciela i kolegi po fachu, obecnie funkcjonariusza Wydziału Spraw Otwartych i Niewyjaśnionych - Arkadiusza Zimnego, który nieoczekiwanie zwraca się do Kubisa po latach z dziwną sprawą, wystąpi Sebastian Wątroba. Podobnie jak Kubis, jego ludzie na co dzień skutecznie pomagają ofiarom przestępstw, ale muszą też radzić sobie z własnymi problemami i wyzwaniami.

Poznaj wszystkich bohaterów serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" w naszej galerii! >>

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.