"Strażacy". Nie będzie 3. sezonu w TVP?

Czy w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej znajdzie się kolejny sezon serialu "Strażacy" z Maciejem Zakościelnym i Weroniką Rosati w głównych rolach?

Czy serial "Strażacy" będzie kontynuowany? Okazuje się, że mogą być z tym problemy, ponieważ Telewizja Polska nie jest zainteresowana kolejnym sezonem.

- Na razie TVP nie zgłosiła zapotrzebowania na kolejny sezon, więc nie podejmujemy prac literackich. Ostatni odcinek drugiego sezonu został wyemitowany i na tym na razie koniec - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" producent, Krzysztof Grabowski.

"Strażacy" to historia dzielnych pracowników Straży Pożarnej, którzy oprócz problemów zawodowych, zmagają się także z zawirowaniami w życiu prywatnym. Drugi sezon pokazywany wiosną tego roku, oglądało średnio 1,48 miliona osób. Na ekranie pojawili się m.in. Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Kuba Wesołowski i Jacek Lenartowicz.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Maja (gość)

    Po jasną ...... nagrywacie te seriale skoro potem nie ma ich kontynuacji. Robicie tylko apetyt, człowiek zaczyna oglądać coś normalnego poza wiecznymi powtórkami starych filmów a wy takie numery odwalacie. A kasę to wszyscy potraficie dobrze brać i to nie małą. WSTYD!

    06.09.2016 12:33
  • Tomek (gość)

    TVP wydaje setki tysięcy na pustych dziennikarzy, robi głupawe programy typu "show". Woli pompować kasę w głupie seriale jak jakaś rodzinka czy też nudnawe ranczo. Pierwszy sezon strażaków był trochę nieciekawy ale drugi to już rewelacja. Dobre efekty specjalne tylko tej Rosati za dużo i tego dzieciaka Krzyśka. Mam nadzieję, że powstanie 3 sezon opowiadający o życiu strażaków ale też będzie jeszcze więcej emocjonujących akcji. Na pewno znaleźliby sie sponsorzy ale niestety najważniejszego, czyli chęci ze strony TVP brak.

    06.09.2016 10:28
  • Kari (gość)

    Moze i jest mniejsza oglądalność na antenie TVP ale ja sama oglądałam kilka razy odcinki i to wszystko w necie praca kieruje kiedy moge coś zobaczyc

    04.09.2016 10:54
  • miastowa (gość)

    A to Polska TV właśnie; To, co WARTOŚCIOWE I WARTE pokazania przerywa się w poł kroku narzecz innych badziewi;

    03.09.2016 07:27
  • Oli (gość)

    Dajcie 3 sezon strażaków mój 7 letni syn płacze przez to ze ich niema sam jestem strażakiem więc proszę o ten 3 jeban ...... sezon

    02.09.2016 22:43
  • Polityk (gość)

    Jeżeli tvp nie chce kolejnego sezonu to na ich miejscu bym się o ten sezon nie prosił widocznie myślą ,że jeżeli mają dużą oglądalność widzów to więcej im nie jest potrzebne a polsat o takie programy sie bije !!!! A dojdzie to tego ,że tvp straci wiele serjali to o 3 sezon będą błagali na kolanach żeby go przyjąć !!!! Takie jest moje zdanie

    20.08.2016 22:15
  • Andrzej (gość)

    Przylaczam sie. Tez chce 3 sezon Strazakow

    16.08.2016 10:12
  • Ania (gość)

    Mnie się podobały oba sezony 'Strażaków". Przyłączam się do zwolenników pomysłu dotyczącego powstania kolejnego sezonu. Skoro autor scenariusza pozostawił furtę w ostatnim odcinku drugiego sezonu, to aż się prosi, żeby ją wykorzystać. Poza bardzo dobrymi kreacjami aktorskimi, ten serial różnił się od pozostałych tym, że ma walory edukacyjne. Wielu ludzi ignoruje przepisy bezpieczeństwa, co często prowadzi do katastrofy. Ludzie nie mają wyobraźni, a ten film pokazuje wszystko, czego sami wyobrazić sobie nie potrafią. Może jacyś strażacy przyłączą się do prośby widzów i TP zmieni zdanie.

    13.08.2016 20:54
  • kubajakub (gość)

    mój tata jest strażakiem z nim oglądam wszystkie odcinki chyba że jest w pracy. A po za tym mam 9 lat. obejrzałem wszystkie odcinki. DAJCIE 3 SEZON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    09.07.2016 19:49
  • jaa (gość)

    Dajcie 3 sezon strazakow

    07.07.2016 10:46
  • Grzegorz (gość)

    Zróbcie tą 3 serię strażaków, bo serial jest super dużo osób jest za by powstała 3 seria A może w 3 serii dajcie chociaż ze dwie akcje ratunkowe w każdym odcinku. Jedną w Warszawie, a drugą w Żyrardowie. Skróćcie trochę wątki obyczajowe.

    30.06.2016 13:29
  • Kaja (gość)

    Chcemy 3 sezon !!!

    30.06.2016 05:50
  • mietek (gość)

    Wy sobie jaja robicie my chcemy następy SEZON 3 STRAŻACY

    29.06.2016 22:13
  • Matt (gość)

    No chyba sobie jaja robia !!! :-/