"#Supermodelka Plus Size". Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak w obiektywie fotoreporterów [ZDJĘCIA]

We wrześniu na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje program „#Supermodelka Plus Size”. Wczoraj (27.06.2017) w restauracji Florentin odbył się press – junket z udziałem jurorów: projektantki Ewy Minge, pasjonata ludzkiego piękna, które potrafi zamknąć w fotografii - Emila Bilińskiego, jednej z pierwszych polskich modelek plus size Ewy Zakrzewskiej i oraz modela i Mistera Polski 2014 Rafała Maślaka. Zobacz, jak prezentowali się jurorzy nowego programu Polsatu!

Jurorzy programu „#Supermodelka Plus Size” wybrali już 15 dziewczyn, które ich zdaniem mają szansę na międzynarodową karierę. Pod czujnym okiem jurorów dziewczyny mierzą się z zadaniami, które pozwolą wyłonić tę najlepszą. Udział w programie chciało wziąć przeszło tysiąc dziewczyn w wieku od 18 do 28 lat, noszących rozmiar 42 i większy. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie na castingi, które odbyły się 30 i 31 maja. Z tej grupy z kolei jury wyłoniło 15 kandydatek, które mają szansę w programie pokazać swoje największe atuty.

Jurorzy programu nie lubią się? "Wszyscy spieramy się z Rafałem" [WIDEO]Zobacz więcej

Na uczestniczki, które zamieszkały w domu modelek, w najbliższych tygodniach czeka wiele zadań. Pozwolą im one nie tylko sprawdzić własne możliwości, ale również pokonać lęki czy zmierzyć się z problemami z przeszłości. Ostatecznie natomiast zweryfikują, która z dziewczyn ma największe szanse na zostanie supermodelką plus size. Na razie trudno ocenić, komu przypadnie zwycięstwo w programie, jurorzy wiedzą jednak dokładnie, kogo szukają.

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.