„#Supermodelka Plus Size” – spektakularne metamorfozy z udziałem ekspertów [ZDJĘCIA]

Tytuł „Supermodelki Plus Size” czeka na uczestniczkę, która najlepiej spełni kryteria postawione przez jury oraz branżę mody. Aby finałowa piętnastka mogła w pełni pokazać swój potencjał, oddana została w ręce ekspertów. Mają oni wydobyć z uczestniczek naturalne piękno, ale też, jeśli zajdzie taka potrzeba, wprowadzić w ich wygląd zmiany, które pomogą im zostać profesjonalną modelką plus size.

Jednym z ekspertów programu „#Supermodelka Plus Size” jest Klaudiusz Iciek „Claudius” - stylista założonej w latach 50 XX wieku włoskiej firmy rodzinnej Kemon. Marka produkuje najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki do włosów. Wykorzystując najnowsze technologie, stawia na naturę i ekologię, ale także spektakularny efekt, będący odpowiedzią na panujące trendy. Firmę Kemon i stylistów pracujących dla marki charakteryzuje ogromna wrażliwość i ciekawość ludzi, dlatego też styliści postanowili wesprzeć uczestniczki programu swoją wiedzą i doświadczeniem.

Ewa Minge: Od dawna chciałam wprowadzić na wybiegi modelki plus size [WIDEO]Zobacz więcej

Claudius, pod okiem którego pracują na planie „#Supermodelki Plus Size” styliści fryzur, to jedno z topowych nazwisk polskiego fryzjerstwa. Tworzy autorskie kolekcje i współtworzy kolekcje fryzur Kemon. Ma na koncie stylizacje pokazów mody, sesji zdjęciowych i produkcji filmowych. Posiada warsztat wsparty pasją oraz nieudawaną ciekawością ludzi. Poza fryzjerstwem jego pasją są sporty ekstremalne i moda. Znawca trendów, odważnie eksperymentujący w stylach projektuje niebanalne garnitury wyłącznie dla odważnie wyrażających swą osobowość mężczyzn. To on odpowiedzialny jest za metamorfozy finalistek programu. Przez cały czas trwania programu dba zarówno o ich fryzury, jak i zdrowie włosów.

– Już na początku pobytu w domu modelek na finalistki czekały metamorfozy wizerunku, których głównym momentem była zmiana fryzury. Wraz z sesją zdjęciową miały one pozwolić uczestniczkom zmyć z siebie trudne doświadczenia z przeszłości i zacząć wszystko na nowo, iść przez program i życie bez kompleksów. Nie można kogoś zmienić i uszczęśliwić na siłę, ale zmienić na tyle, żeby ze swoim odświeżonym wizerunkiem czuł się lepiej i przede wszystkim był sobą. Dlatego zarówno podczas metamorfoz, jak i przez cały czas trwania programu bardziej niż zmienić włosy, staramy się o nie zadbać, tak by były naturalnie piękne i zdrowe. Uczestniczki dostały od nas kosmetyki Kemon, aby same też mogły je pielęgnować. Pracując na planie, widzę jak dziewczyny z każdym dniem rozkwitają, stają się bardziej pewne siebie, a ja co rano, przed każdym zadaniem pomagam im poczuć się pięknie i wczuć w powierzoną rolę. To piękne móc w tym uczestniczyć, bo stylista fryzur to praca, ale też pasja i wspaniale jest widzieć, jak z moją pomocą ktoś staje się piękniejszą wersją siebie – powiedział Claudius.

Czy uczestniczki programu „#Supermodelka Plus Size” poczują się piękniejsze dzięki odświeżonemu wizerunkowi? Czy pomoże im on uwierzyć w siebie? Odpowiedzi na te pytania padną już we wrześniu w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.