"Taniec z gwiazdami". Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino w tańcu współczesnym. Będą wzruszenia! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Od początku wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami" Iwona Cichosz zachwyca i zaskakuje. Zachwyca, bo tańczy świetnie mimo tego, że jest osobą niesłyszącą, a zaskakuje, bo trudno było oczekiwać, że mimo iż nie słyszy, będzie umiała tak wspaniale oddać emocje i pokazać duże taneczne umiejętności.

"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" W PIĄTKI O GODZ. 20:05 W POLSACIE!

Iwona Cichosz z całą pewnością jest faworytką w drodze po Kryształową Kulę i pieniądze. Spora w tym zasługa Stefano Terrazzino, który świętował już sukces w programie z Agnieszką Sienkiewicz i Anetą Zając. Czy Iwonę również doprowadzi do zwycięstwa?

Iwona i Stefano faworytami edycji? Jakie są relacje między nimi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Ona w "Tańcu z Gwiazdami" czuje się jak ryba w wodzie. Co prawda widać już zmęczenie, ale mimo wszystko dalej trenujemy na najwyższych obrotach. Patrząc na Iwonę mam wrażenie, że dla niej taniec jest naturalny jak oddychanie – mówi Stefano Terrazzino.

W piątek jeden z tańców gwiazdy zadedykują swoim bliskim, będzie sporo łez, emocji i wzruszeń. - W ćwierćfinale po raz pierwszy w programie zatańczymy taniec współczesny. Będzie to taniec dedykowany babci Iwony, która jest bardzo ważną osobą w jej życiu.Iwona jest bardzo wrażliwą i emocjonalną kobietą, więc taniec współczesny i historia jaka nam towarzyszy w tym układzie idealnie ze sobą współgrają – dodaje Stefano

Wielkie wyzwanie przed Iwoną! Tym razem nie będzie łatwo, ale Stefano zapewnia: Wyjątkowe rzeczy nie są proste [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobaczcie, jak Iwona i Stefano prezentują podczas treningu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.