"Taniec z gwiazdami". Jacek i Wojtek Jeschke - jak dobrze się znają? Oto cała prawda o braciach z "Dancing with the stars"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jacek i Wojtek Jeschke to bracia, których taneczne poczynania możemy oglądać w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak dobrze się znają? Czy rywalizują na parkiecie i w życiu? Co ich łączy, a co dzieli? Zobaczcie, co nam o sobie powiedzieli!

W 6. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" na parkiecie możemy zobaczyć dwóch braci - Jacka i Wojciecha Jeschke. Obaj ma na swoim koncie mnóstwo tanecznych sukcesów - Jacek m.in. zajął 1. miejsce na turnieju WDSF International w Bolonii oraz 2. miejsce na WDSF International Open w Budapeszcie, a Wojtek - trzy lata temu wygrał turniej Blackpool Dance w tańcach standardowych.

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI". EWA BŁACHNIO I JACEK JESCHKE TRENUJĄ FOKSTROTA I... WYRAŹNE MÓWIENIE! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". ZMYSŁOWA RUMBA ULI DĘBSKIEJ I WOJTKA JESCHKE [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jacek wygrał też poprzednią edycję "Dancing with the stars", w której partnerował aktorce Annie Karczmarczyk. Był to dla niego debiut w programie. Teraz tańczy z aktorką znaną z kabaretu Limo, Ewą Błachnio, a debiutantem jest Wojtek, który partneruje aktorce Urszuli Dębskiej. Obaj są niekwestionowanymi ekspertami w tańcu i każdy z nich zna swoją wartość. Czy rywalizują ze sobą w "Tańcu z gwiazdami"?

Spotkaliśmy się z braćmi podczas treningów do kolejnych odcinków programu. Każdemu z nich - niezależnie od siebie - zadaliśmy te same pytania, dotyczące ich nawzajem. Jak dobrze znają się bracia Jeschke? Czy potrafią mówić o swoich wadach i zaletach? Na niektóre z pytań odpowiedzieli zaskakująco zgodnie, z innymi mieli nieco więcej problemu... Zobaczcie koniecznie!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.