"Taniec z gwiazdami". Karolina Gorczyca ze łzami w oczach: Tu nie do końca chodzi o taniec [WIDEO+ZDJĘCIA]

W drugim odcinku 6. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" widzowie zdecydowali, że to Karolina Gorczyca i Żora Korolyov muszą odpaść. Jak aktorka zareagowała na ten werdykt? Zobacz, co powiedziała nam tuż po programie!

Aktorka Karolina Gorczyca w 6. edycji "Dancing with the stars" tańczyła w parze z powracającym po latach przerwy Żorą Korolyovem. Po zatańczeniu cha chy w 2. odcinku widzowie zdecydowali, że to właśnie oni mają pożegnać się z programem. Jak Gorczyca zareagowała na tę sytuację?

CZYTAJ TAKŻE:

"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI". ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W 2. ODCINKU 6. EDYCJI! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI". PIĘKNE KAROLINA GORCZYCA I OLGA KALICKA W PIERWSZYM ODCINKU 6. EDYCJI! [ZDJĘCIA]

- To chyba nie do końca chodzi o taniec, bo wszyscy tutaj jesteśmy na poziomie raczkowania... uczymy się. Wydaje mi się, że to bardziej chodzi o wsparcie. Może widzowie faktycznie mieli jakieś inne swoje typy - wskazała Karolina Gorczyca. Pod koniec swojej wypowiedzi w jej oczach pojawiły się łzy.

Co jeszcze powiedziała nam aktorka po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami"? Zobacz wideo!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • elzbieta (gość)

    Tylko dla gorczycy warto było oglądać ten program taniec .Babcia Bojarska dno , forowana na siłę

    18.09.2016 12:25
  • Ania|Gosc| (gość)

    Z TzG powinien odejsc Pan Grabowski, a Karolina Gorczyca powinna wrocic na parkiet.

    13.09.2016 14:24
  • gosc (gość)

    ale sciema nawet smsw nie pokazujecie

    12.09.2016 14:37
  • anka (gość)

    Najbardziej cieszyłam się z udziału Karoliny Gorczycy, dla niej oglądałam ten program. Bardzo żałuję, że już jej nie będzie. Uwielbiam filmy z jej udziałem. Pani Karolino, proszę się nie przejmować, jeszcze Pani pokaże na ekranie co potrafi :-)

    12.09.2016 14:10
  • gosc (gość)

    karola trzymaj sie bo i tak jestes najlepsza

    12.09.2016 13:06
  • gosc (gość)

    karolina gorczyca jest bardzo piekna i zdolna kobieta, a to ze odpadla w tzg to jest ustawka.potrzebna byla do programu ladna buzia i znana aktorka zeby przyciagnac publicznosc przed twlewizory.szkoda ze odpadla.juz nie ogladam polsatu bo wcale nie decyduja tu smsy.teraz jest promocja kalickiej -zenada

    12.09.2016 13:03
  • gosc (gość)

    grabowski nie powinien zasiadac w jury,jest bardzo wulgarny w wypowiedziach,nie ma klasy .od ostatniego odcinka nie ogladam tzg przez grabowskiego,powinien odejsc bo psuje ten program.

    12.09.2016 08:58
  • Kąsliwy (gość)

    Dobrze się stało ze ona odpadła bardzo się cieszę ja kibicuje Sławomirowi Zapale

    11.09.2016 16:10
  • majk (gość)

    To napewno jest ustawione. 99% w TV jest ustawione.

    11.09.2016 11:03
  • Habib77 (gość)

    Juz na poczatku jest wiadomo kto wygra,pamiętam edycje jak wygrała aktorka Anna Guzik,która ruszała się jak krowa.Jury zachłystywało sie jej wystepami a niby widzowie wysylali tysiace smsów,ustawiony program i tyle.

    11.09.2016 00:48
  • jurek (gość)

    Byli gorsi a przeszli dalej.

    10.09.2016 16:50
  • obserwator (gość)

    była dla wielu zbyt seksowna, więc wyleciała

    10.09.2016 14:06
  • obserwator (gość)

    była zanadto seksowna, więc wyleciała

    10.09.2016 14:04
  • Ola (gość)

    To wszystko jest chyba ustawiane