"Taniec z gwiazdami". Wiemy, dla kogo tańczy Kamil Mokrzycki z Sound'n'Grace! I Ty możesz pomóc Kai! [WIDEO]

Kamil Mokrzycki - lider i wokalista najpopularniejszego chóru w Polsce, Sound'n'Grace - jest jednym z uczestników 6. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Razem z Waleriją Żurawlewą tańczą jednak nie tylko dla siebie.

Kaja ma trzy lata i od wielu miesięcy zmaga się z nowotworem złośliwym układu nerwowego - neuroblastomą IV stopnia. Dziewczynka potrzebuje kosztownego leczenia, najprawdopodobniej w Stanach Zjednoczonych. Kwota, jaką trzeba uzbierać przechodzi jednak ludzkie pojęcie, dlatego jej wujek Kamil Mokrzycki - lider i wokalista Sound’n Grace - robi co może, aby jej pomóc.

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI". KAMIL MOKRZYCKI Z SOUND'N'GRACE I WALERIJA ŻURAWLEWA NA TRENINGU! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". KAROLINA GORCZYCA ZE ŁZAMI W OCZACH: TU NIE DO KOŃCA CHODZI O TANIEC [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kamil jest jednym z uczestników 6. edycji "Dancing with the stars" w Telewizji Polsat. To dla niego interesująca przygoda, szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale przede wszystkim okazja, aby jeszcze bardziej wesprzeć ukochaną siostrzenicę. W dniu, kiedy jego obecność w programie została przypieczętowana, dowiedział się o nawrocie choroby Kai.

To ona jest najważniejszym powodem mojego uczestnictwa w "Tańcu z gwiazdami" (...) Mam nadzieję, że mój udział w tym programie i to, że oglądają go 3 miliony Polaków również spowoduje to, że znajdą się trzy albo cztery osoby, które będą chciały nam pomóc.

Sound'n'Grace i Tabb nagrali też piosenkę, której słuchanie pomaga zarówno Kai, jak i innym dzieciom Fundacji "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka". Każde odtworzenie utworu "Sens" na YouTube oraz pobranie dzwonka na telefon, powoduje wzrost kwoty przeznaczonej na leczenie. Pomóc można także wspierając konto fundacji (z dopiskiem KAJA CZERWIŃSKA - NR KONTA 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630). Więcej informacji również na Facebooku.

POMÓŻ KAI I INNYM DZIECIOM! POSŁUCHAJ PIOSENKI "SENS"!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Kamil jest super

    18.09.2016 10:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.