"Twoja na zawsze" odcinek 41. Diego kocha Olvido! Mężczyzna przypomina sobie wszystko [WIDEO+ZDJĘCIA]

Diego czyta raport detektywa i przypomina sobie wszystko, co wydarzyło się w Taxco! Sprawdź, co wydarzy się w 41. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 41. - TV4, wtorek, 9 maja 2017, godz. 16:00

Diega (Daniel Elbittar) nie chciał uwierzyć w wersję Olvido (Melissa Barrera). Mężczyzna nastawiony przez Iran (Cecilia Ponce) był przekonany, że nowa pokojówka próbuje go wykorzystać. Olvido zrezygnowała z dalszych starań i wyprowadziła się z rezydencji Santanderów. Dopiero wizyta ojca Filemona (Jorge Galván) sprawiła, że Diego zaczynał wierzyć w wersję Olvido.

W 41. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" Diego postanawia przejrzeć raport przygotowany przez detektywa. Mężczyzna podczas czytania zaczyna odzyskiwać pamięć i przypomina sobie, że naprawdę kochał Olvido! Niestety Santander ma już wyznaczoną datę ślubu z Iran, a na dodatek nie wie, gdzie teraz przebywa Olvido.

Diego i Iran wyznaczają datę ślubu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Diego opowiada o wszystkim Ulisesowi (Héctor Soberón), a ich rozmowę słyszy Iran. Kobieta teraz zrobi wszystko, aby przyspieszyć ich ślub!

W międzyczasie Roxana (Marliesse Edelmann) i Raquela (Wendy de los Cobos) oskarżają Olvido o kradzież. Dziewczyna tłumaczy się ze wszystkiego i to właśnie jej wierzy Armando (Rafael Sánchez Navarro). David (Alberto Guerra) także jest wściekły na żonę, a to tylko ją utwierdza w przekonaniu, że jej mąż zakochał się w pokojówce.

Zobacz galerię

Co wydarzy się w historii o Olvido i Diegu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.