"Twoja na zawsze" odcinek 47. Olvido nie chce znać Diega! [WIDEO+ZDJECIA]

Olvido jest zła na Diega, że ożenił się z Iran i nie chce go znać. Sprawdź, co wydarzy się w 47. odcinku serialu "Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 47. - TV4, środa, 17 maja 2017, godz. 16:00

Olvido (Melissa Barrera) bardzo chciała, aby Diego (Daniel Elbittar) dowiedział się, że to, a nie Pancho (Francisco Angelini) jest ojcem jej dziecka. Niestety w drodze do przyjaciela doszło do nieszczęśliwego wypadku i dziewczyna wylądowała w szpitalu. Mały Dieguito również walczył o życie w szpitalu z wychłodzenia.

Diego poznał prawdę i natychmiast pojechał do szpitala. Tam wyznał Olvido, że zależy mu na niej i na chłopcu, kiedy jednak dziewczyna dowiaduje się, że Diego ożenił się z Iran, chce żeby dał jej spokój.

Diego przyjeżdża do szpitala do Olvido i syna [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 47. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" akcja rozgrywa się kilka tygodni później. Dieguito w końcu wychodzi ze szpitala i Olvido zaszywa się w rezydencji Balmacedów. Diego traci kontakt z ukochaną i znów nikt nie chce mu powiedzieć, gdzie przebywa Olvido.

Diego żali się Davidowi (Alberto Guerra), że znów stracił kontakt z Olvido. Zakochany w tej samej kobiecie przyjaciel nie jest w stanie zdradzić mu, że Olvido pracuje w jego rezydencji.

Dziewczyna natomiast postanawia realizować swoje marzenia. Decyduje się przyjąć pożyczkę od Armanda (Rafael Sánchez Navarro) na otwarcie własnej kwiaciarni.

Iran (Cecilia Ponce) i Angustias (Aura Cristina Geithner) zmawiają się z Raquelą (Wendy de los Cobos), Roxaną (Marliesse Edelmann) i Eufrasią (Gabriela Roel) przeciwko Olvido. Kobiety zamierzają ją upokorzyć i pozbyć się z ich życia.

Zobacz galerię

Co wydarzy się w historii o Olvido i Diegu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.