"Twoja na zawsze" odcinek 72. Olvido wprowadza się do rezydencji Balmacedów! Wyrzuci Raquelę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Olvido, zgodnie z ostatnią wolą ojca, sprowadza się do Balmacedów i od razu wprowadza zmiany w rezydencji. Sprawdź, co wydarzy się w 72. odcinku serialu"Twoja na zawsze".

"Twoja na zawsze" odcinek 72. - TV4, piątek, 23 czerwca 2017, godz. 16:00

Armando (Rafael Sánchez Navarro) zmarł z powodu chorego serce. Przed śmiercią zdążył jednak zmienić swój testament i swój majątek zapisał Olvido (Melissa Barrera) i Davidowi (Alberto Guerra). Na dodatek Balmaceda przepisał swoją rezydencję na dwoje swoich dzieci, ale warunkiem jest, aby Olvido zamieszkała w tym domu.

Olvido i David spadkobiercami majątku Armanda! Co na to Raquela? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 72. odcinku telenoweli "Twoja na zawsze" kwiaciarka przeprowadza się do rezydencji Balmacedów i zgodnie ze swoją zapowiedzią wprowadza zmiany. Zaczyna od zwolnienia Angustias (Aura Cristina Geithner), Vanessy (Esmeralda Ugalde) i Eufrasii (Gabriela Roel). Grozi również Roxanie (Marliesse Edelmann), że jeśli nie zmieni swojego nastawienia, to także straci dach nad głową. Zachowanie Olvido oczywiście nie podoba się Raqueli (Wendy de los Cobos) i Roxanie, a na dodatek David staje w obronie nowej gospodyni.

Stefanowi (Bernie Paz) wracają wspomnienia podczas pobytu w Acapulco. Przypomina sobie o uczuciu, które łączyło go z Esperanzą (Leticia Huijara). Matka Diega (Daniel Elbittar) także wspomina dawne czasy.

Zobacz galerię

Co wydarzy się w historii o Olvido i Diegu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.