„Twoja na zawsze”. Wiemy, jaki serial zastąpi meksykańską telenowelę w TV4! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Twoja na zawsze" dobiega końca. TV4 już niebawem wyemituje ostatni odcinek meksykańskiej telenoweli. Co dalej? Sprawdźcie, jaki serial zastąpi "Twoja na zawsze"!

"Twoja na zawsze" to romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Produkcja dobiega jednak końca! Ostatni, 137. odcinek telenoweli z Melissą Barrerą i Danielem Elbittarem w rolach głównej TV4 wyemituje połowie września. Jaki serial zastąpi "Twoja na zawsze"?

Pamiętacie serial "Esmeralda"? To właśnie meksykańska telenowela z 1997 roku zastąpi na antenie TV4 "Twoja na zawsze". „Esmeralda” ma zadebiutować na antenie TV4, w drugiej połowie września, tuż po zakończeniu obecnie emitowanej telenoweli w paśmie o godzinie 16:00.

Diego i Olvido będą razem po rozwodzie z Iran? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Esmeralda" odniosła ogromny sukces nie tylko w Meksyku, ale także w innych krajach hiszpańskojęzycznych oraz w Europie. W Polsce miał swoją premierę w październiku 1998 roku i zdobył równie wielką popularność. Była to druga po "Niewolnicy Isaurze" latynoska produkcja, na punkcie której Polacy oszaleli. Serial to historia niewidomej Esmeraldy, która spotyka na swojej drodze przystojnego studenta medycyny, Jose Armando. Mimo, że mężczyzna ma narzeczoną, para zakochuje się w sobie. Od tej pory rozpoczynają trudną walkę o swoją miłość. W rolach głównych najbardziej rozpoznawalna para wśród latynoskich aktorów - Leticia Calderón i Fernando Colunga... czytaj więcej

Meksykańskie telenowele wszech czasów. TOP15 najlepszych latynoskich seriali [GALERIA]Zobacz więcej

Cieszycie się z powrotu "Esmeraldy"?

Komentarze

Skomentuj
  • PAULINA (gość)

    TEZ CHCE TELENOWELE DROGA DO SZCZESCIA ,LUB INNY PODOBNY A NIE STARE LATA ,

    19.08.2017 17:53
  • ja (gość)

    BRAVO! i bardzo dobrze! stare seriale... to było COŚ!! SUPER

    18.08.2017 16:58
  • wera (gość)

    to chyba jakiś żart ! ?

    16.08.2017 18:56
  • Paloma (gość)

    Od pewnego czasu kanały, w których ramówkach można znaleźć telenowele latynoskie(głównie TV 4 i Puls), PREZENTUJĄ ŻENUJĄCY POZIOM. Zamiast NOWYCH seriali pokazywane są stare(bo nie trzeba kupować nowości), zamiast latynoskich hitów wyświetla się np. Turków(służy to islamizacji), a zamiast romansów puszczają filmy kostiumowe, historyczne albo kryminalne. Ludzie nie oglądają TV 4 i Pulsu, bo nie ma tam, co oglądać. To ŻENADA!!!

    16.08.2017 14:06
  • genius ... XDD . (gość)

    chyba sobie jakieś jaja robicie ? dalibyście jakąś nową telenowele co to ma być ? i t5ak tego nikt nie będzie ogląał !!!

    13.08.2017 21:37
  • Ania (gość)

    Moglibyscie dac Luz marie Fiorelle Cud milosci W niewoli uczuc Te telenowele chetnie bym sie obejrzalo!!!

    11.08.2017 14:53
  • Mia (gość)

    Ja się cieszę Z ESMERALDY i z miłą chęcią ją obejrzę.

    10.08.2017 23:03
  • uu (gość)

    Nie tylko nie esmeralda dajcie kiedy sie zakocham

    09.08.2017 17:04
  • ana (gość)

    Bez przesady, ale chyba kogoś poniosła fantazja. Po co telenowela sprzed 20lat, co to innych produkcji nie ma? może dajcie jeszcze Palomę, Zbuntowanego A., Luz Marię i tego pokroju telki po 2000roku. Nie mam nic do Esmeraldy, podobała mi się,ale jeśli ktoś tutaj obecny czy ludzie z tego pokolenia chcieliby obejrzeć to coś typu kontynuacja albo odnowiona wersja Esmy ale nic starego, jest tyle fajnych nowości, które na pewno przypadły by do gustu pomyślcie o tym bo frekwencja będzie zerowa albo minimalna.

    07.08.2017 21:59
  • Karolka (gość)

    20 lat temu serial odniósł sukces ale teraz są inne czasy, wiele nowości, nie da się znów powtórzyć takiego sukcesu dla tej telenoweli. Szkoda że nie będzie nic nowego :(

    05.08.2017 21:48
  • kinia (gość)

    Dajcie nam Drogę do szczęścia Proszę 👌❕❕❕

    05.08.2017 10:44
  • Grażyna... (gość)

    To wielki wstyd Esmeralda Stary serial 30 lat żenada prosimy o Droge do szczęścia który został przerwany nie niedokończony kiepskie pomysły macie,lub jakiś turecki dajcie z fajnymi aktorami ale Esmeraldy nie nie......

    04.08.2017 19:23
  • Wiktoria Aleksandrowicz (gość)

    dajcie dalsze odcinki DROGA DO SZCZESCIA poniewaz ta telenoela miala duza ogladalnosc i byla duzo lepsza i ciekawsza o tej starej i nudnej telenoveli ESMERALDA

    04.08.2017 12:38
  • telemaniak (gość)

    a ja się cieszę z Esmeraldy o wiele lepsze są te stare telenowele niż obecne pełne seksu przemocy i nie na wieści proponuję aby były nadawane i Stare i Nowe wszyscy będę zadowoleni

    04.08.2017 11:10
  • Ruda (gość)

    Żenada!! Nikt nie będzie tego oglądam jestem załamana!

    03.08.2017 23:59
  • Ewasawczuk234 gmail com (gość)

    Masakara tylko nie esmeralda dajcie droge do szczescia blagam👷

    03.08.2017 14:43
  • Klaudia (gość)

    Tyle jest nowych fajnych telenowel a wy tu z esmeralda wyjezdzacie?

    02.08.2017 22:20
  • kaja (gość)

    tylko nie to

    01.08.2017 18:14
  • Darr (gość)

    To jakiś ponury żart ?!! telka sprzed 20 lat ? normalnie jaja sobie robią.

    01.08.2017 17:44
  • Serialowiczka (gość)

    "Droga do szczęścia" miała dużo widzów i bardzo ten serial przypadł do ich gustów i chyba trzeba by było do niego powrócić w pierwszej kolejności aby Tv4 przywróciło sobie zaufanie tych osób!

    01.08.2017 10:41
NowszeStarsze