„Twoja na zawsze”. Wiemy, jaki serial zastąpi meksykańską telenowelę w TV4! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Twoja na zawsze" dobiega końca. TV4 już niebawem wyemituje ostatni odcinek meksykańskiej telenoweli. Co dalej? Sprawdźcie, jaki serial zastąpi "Twoja na zawsze"!

"Twoja na zawsze" to romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Produkcja dobiega jednak końca! Ostatni, 137. odcinek telenoweli z Melissą Barrerą i Danielem Elbittarem w rolach głównej TV4 wyemituje połowie września. Jaki serial zastąpi "Twoja na zawsze"?

Pamiętacie serial "Esmeralda"? To właśnie meksykańska telenowela z 1997 roku zastąpi na antenie TV4 "Twoja na zawsze". „Esmeralda” ma zadebiutować na antenie TV4, w drugiej połowie września, tuż po zakończeniu obecnie emitowanej telenoweli w paśmie o godzinie 16:00.

Diego i Olvido będą razem po rozwodzie z Iran? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Esmeralda" odniosła ogromny sukces nie tylko w Meksyku, ale także w innych krajach hiszpańskojęzycznych oraz w Europie. W Polsce miał swoją premierę w październiku 1998 roku i zdobył równie wielką popularność. Była to druga po "Niewolnicy Isaurze" latynoska produkcja, na punkcie której Polacy oszaleli. Serial to historia niewidomej Esmeraldy, która spotyka na swojej drodze przystojnego studenta medycyny, Jose Armando. Mimo, że mężczyzna ma narzeczoną, para zakochuje się w sobie. Od tej pory rozpoczynają trudną walkę o swoją miłość. W rolach głównych najbardziej rozpoznawalna para wśród latynoskich aktorów - Leticia Calderón i Fernando Colunga... czytaj więcej

Meksykańskie telenowele wszech czasów. TOP15 najlepszych latynoskich seriali [GALERIA]Zobacz więcej

Cieszycie się z powrotu "Esmeraldy"?

Komentarze

Skomentuj
  • Ś.i (gość)

    Czekam na Triumf Miłości:) moze kiedyś puścicie:p

    18.09.2017 16:22
  • Renik (gość)

    Co za pomysł dac taki stary film czego nie dacie jakiegoś filmu nowego. Przecież jest nowy z aktorką z dzikiego serca też podobny fajny.

    16.09.2017 15:33
  • Natalia (gość)

    Wspanialy film...

    12.09.2017 17:17
  • Natalia:) (gość)

    Esmeralda ...Piekna telenowela.Ciesze sie na jej powrot.Z checia obejrze jeszcze raz😊

    12.09.2017 17:16
  • babka1 (gość)

    a z wielką chęcią obejrzała bym Celeste piękny film

    09.09.2017 20:25
  • Zuza (gość)

    Ja bym z chęcią ponownie obejrzała Zbuntowanych, wspaniała telka :-)

    05.09.2017 20:23
  • Telewidzka (gość)

    Bardzo dobrze ,że Esmeralda a po niej poproszę o serial Pokolenia .Pozdrawiam

    05.09.2017 17:47
  • :) (gość)

    Super!!!!

    04.09.2017 08:11
  • Marta (gość)

    co za szalony pomysl ze starymi telenowelami mydlo i zenada.Mam tylko nadzieje ze dadza jeszcze jakas nowsza o 17 wtedy choc bedzie na co popatrzec

    03.09.2017 13:26
  • ika (gość)

    dajcie droge do szczescia

    03.09.2017 11:29
  • ana (gość)

    Dajcie telenowele Po prostu Miłość - glowna bohaterka matka z córką -Elena i Euduarda

    02.09.2017 20:22
  • Klarunia niunia (gość)

    Dajecie wielkie gòwnooooo patola nikt nie będzie oglądać Emeraldy to jedno wielkie gòwnooooo i tyle Twoja na zawsze to jedyna rozrywka na TYM kanale a zresztą jak was kręci byle co to wasz problem! Cóż z przyjemnością powiem wam , że zmniejszy się oglądalność tego BADZIEWIA !!!!!!!!!!!!PoZdro😘😂😂😂😂

    02.09.2017 14:40
  • Asia (gość)

    A Lo imperdonable??????? Albo burza <3, ale nie Esmeralda.....

    01.09.2017 22:09
  • Kamilka; -** (gość)

    Witajcie. Jest to kiepski pomysł aby oglądać serial który miał miejsce 30 lat temu. Jeżeli już powtarzacie to dajcie Gorzka zemstę, albo kiedy się zakochać moim zdaniem to były dwie najlepsze telenoweli albo no nie igraj z aniołem. Wolałbym te seriale jak i wiekszościemnian telewidzów. Pozdrawiam ☺☺☺

    01.09.2017 11:10
  • Łukasz Zaorski (gość)

    Jeszcze nie oglądałem Esmeraldy moglibyście powtórzyć Serial sprzed Lat Dziedzicna Nienawiść , Alvaro i Dzikie Serce

    31.08.2017 21:27
  • Asia (gość)

    A ja się bardzo, bardzo cieszę, że będzie Esmeralda bo jej jeszcze nie oglądałam! :) ...a nie mam 16 lat, tak więc widzicie państwo, że są osoby, które z największą przyjemnością ją obejrzą :) :)

    28.08.2017 03:14
  • zzz (gość)

    nie mogę się doczekać-BRAVO

    27.08.2017 23:57
  • aga (gość)

    zgadzam się z niektórymi Esmeralda???? Nie to nieporozumienie!!!!! Ludzie weźcie coś dajcie nowszego do obejrzenia , chociażby kontynuację Drogi do szczęścia to była wspaniała telenowela

    27.08.2017 13:03
  • Rubi (gość)

    Dobrze że powtórzą Esmeralde! Stare telenowele miały to COŚ. Teraz naprawdę nie kręcą nic ciekawego. Wszystkie te nowe seriale są płytkie i nudne! Ta Twoja na zawsze to jakieś nieporozumienie. Glowna akrótka moze i ladna ale bez wyrazu a aktorzy wygladaja jak by byli niedorozwinieci. Jestem za tym żeby powtórzyli wszystkie Stare telenowele!

    24.08.2017 18:02
  • PAULINA (gość)

    TEZ CHCE TELENOWELE DROGA DO SZCZESCIA ,LUB INNY PODOBNY A NIE STARE LATA ,

    19.08.2017 17:53
NowszeStarsze