"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Olga Borys, Kamil Bijoś i Maria Tyszkiewicz kolejnymi uczestnikami show!

Do uczestników 6. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dołączyli aktorka Olga Borys, wokalista zespołu Soun'n'Grace Kamil Bijoś i aktorka teatralna Maria Tyszkiewicz

24-letni Bijoś studiował wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Pochodzi z Rzeszowa, a od ponad dwóch lat mieszka w Warszawie, gdzie związał się z Sound’n’Grace. Jak mówi, zdecydował się na udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ze względu na dobrą zabawę i fantastyczną przygodę, ale też dlatego, że wygrana z każdego odcinka przeznaczana jest na szczytny cel.

CZYTAJ TAKŻE:
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". OLGA SZOMAŃSKA Z "M JAK MIŁOŚĆ" W 6. EDYCJI [ZDJĘCIA]
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". RADOSŁAW PAZURA DOŁĄCZYŁ DO GRONA UCZESTNIKÓW 6. EDYCJI!

Młoda, zdolna i piękna – Maria Tyszkiewicz z pewnością nie raz zachwyci widzów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Maria Tyszkiewicz bierze udział we wszystkich spektaklach Teatru Studio Buffo. Gra główna rolę w musicalu „Romeo i Julia”. Związana była także z takimi programami telewizyjnymi jak „Przebojowa Noc” i „Jaka To Melodia”.

Olga Borys zrezygnowała z roli Zuzi w serialu „Lokatorzy”, bo nie chciała, by przylgnęła do niej łatka słodkiej blondynki bez własnego zdania. Znana jest z ról w licznych polskich serialach, regularnie gra również w teatrze. Jesienią zobaczymy ją w roli seksoholiczki w filmie fabularnym „Porady na zdrady” Ryszarda Zatorskiego. Do udziału w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” namówiła ją Małgorzata Socha.

Szósta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie emitowana na antenie Polsatu od września.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.