"Tylko z tobą". Ile odcinków ma nowa turecka telenowela? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Od 26 lutego na TVP2 można oglądać nowy turecki serial "Tylko z tobą". Ile odcinków ma telenowela?

"Tylko z tobą" w TVP2 od poniedziałku do piątku o godz. 17:05

26 lutego na antenie TVP2 zadebiutowała nowa turecka telenowela "Tylko z tobą" ("Asla Vazgeçmem"), którego głównym bohaterem jest bogaty, odnoszący sukcesy zawodowe Yigit Kozan (Tolgahan Sayisman). Mężczyzna jednak nie wierzy w miłość, dlatego godzi się na ślub z córką ciotki Iclal (Safak Pekdemir). Yigit nie kocha jednak swojej żony i całą uwagę poświęca synkowi i pracy.

W wyniku tragicznego wypadku Iclal zapada w śpiączkę. Pewnego dnia Yigit poznaje Nur (Amine Gulse) i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia...

W Turcji do tej pory powstało 40 ponad 2-godzinnych odcinków i są kręcone kolejne. Podobnie jak w przypadku "Wspaniałego stulecia", w Polsce odcinki "Tylko z tobą" są dzielone na dwa lub trzy krótsze. Jak dowiedzieliśmy się, w TVP zobaczymy 69 odcinków, a ich emisja potrwa do wakacji. Telewizja Polska nie wyklucza kontunuacji serialu po wakacjach.

"Tylko z tobą" w Dwojce. O czym jest nowa turecka telenowela?

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • fanka (gość)

    Gdzie moge obejrzeć tureckie wydanie ale przynajmniej z polskimi napisami? Pomocy

    30.09.2016 13:16
  • gość (gość)

    a ja obejrzałam turecki 57 odcinek Nur nie zabija Merta chłopiec jest częściowo sparaliżowany a Elmas rodzi chłopca i wraca do zdrowia

    23.09.2016 19:56
  • Anka (gość)

    Dzisiaj obejrzałam ostatni odcinek 69 na Internecie kiedy będą następne jej chce jeszcze serial jest mega polecam

    20.09.2016 16:22
  • anka (gość)

    po co była ta wakacyjna przerwa w nadawaniu serialu? zeby pokazac wszystkie nasze jeden po drugim,z przed 5 lat ???

    07.09.2016 22:46
  • halszka (gość)

    Serial pełen intryg, ale gra aktorów sztuczna, aktorki od rana na obcasach i w kreacjach jak na bal. Ciągle te same ujęcia domu i otoczenia. Nuda, ale oglądam dla Nur, która wreszcie zaczyna się stawiać.

    07.09.2016 08:09
  • margo1504 (gość)

    Telewizjo..czekamy na dalsze odcinki ,,Tylko z tobą,, podobno miały byc zakupione nowe odcinki.

    05.09.2016 18:24
  • Gosia (gość)

    Kiedy będą kolejne odcinki czekam z niecierpliwością

    05.09.2016 17:22
  • Wandulka (gość)

    Wiem, że już zakończono kręcenie 3 serii, przecież tak masakrycznie nie mógł skończyć się serial!

    21.08.2016 19:38
  • Gośc (gość)

    Serial jest super,kiedy będą nowe odcinki, przerywacie nadawanie na 69 odcinku , bez uprzedzenia,

    16.08.2016 20:58
  • agata (gość)

    Zakonczenie okropne Nur zabija Merta wiec nie beda razem z Ytem ?

    14.08.2016 00:13
  • Gosia (gość)

    Ciekawi mnie zakończenie mam nadzieję że ciąg dalszy nastąpi po wakacjach

    09.08.2016 06:43
  • kasia (gość)

    intrug bardzo duzo to prawda. widzialam w tureckiej tv odc 70 ... wiec zapewne beda tylo u na strzeba poczekac zapewne od wrzesnia. ale z tego co pamietam tureckie telenowele zawsze koncza sie zle

    07.08.2016 19:11
  • kasia (gość)

    to racja jesli sie skonzcyl na 69 to beznadzieja. niema zakonczenia. beznadzieja. liczylam na koniec i jeszcze przynajmniej jeden odcinek!!!

    07.08.2016 19:09
  • Natalia (gość)

    No ja dzisiaj Obejrzałam ost odcinek online ale to był 69.. I moim zdaniem jeśli ten Serial tak się skończył to jest Beznadziejna sprawa.. Bo wszystko się Wyjaśniło niby ale Zakochani nie wyjasnili sobie wszystkiego i Wszystkie intrygi nie wyszły na Jaw! Więc musi być kolejny Sezon.. Nie widzę innej opcji. Tylko kiedy.. Pozdrawiam

    07.08.2016 13:42
  • emka (gość)

    zgadzam się z waszymi komentarzami,serial sam w sobie bardzo wciągajacy,aktorzy swietnie grali ...ale jesli odcinek 56 jest ostatnim odcinkiem,stwierdzam ze zakonczenie jest żałosne ,na pewno nikt takiego zakonczenia, sie nie spodziewał

    07.08.2016 00:08
  • Sarcia (gość)

    Mam nadzieje, ze tvp wykupi dalsze czesci, tego wciagajacego serialu! Ostatni odcinek jest zbyt masakryczny, by na tym pozostac...

    21.07.2016 14:56
  • Ania (gość)

    Super film, piękna para.

    18.07.2016 20:28
  • Gość (gość)

    Super serial ,tez obejrzałam po turecku i jestem cholernie wkurzona zakończeniem ,ale mam nadzieje ze tak nie zostawja i nakręca 3 sezon ,a Yigit i Nur i rywal Yigita Fatih ,super ,przyciągają widza jak magnez .Pozdrawiam fanów tego serialu .

    17.07.2016 23:11
  • Domi (gość)

    Ekstra serial . Oglądam go od po czatku i jest ekstra . Polecam