Uczestnicy i trenerzy „The Voice of Poland” o występie włoskiej zakonnicy

Siostra Cristina Scuccia, zwyciężczyni włoskiej edycji „The Voice”, zaśpiewała we Wrocławiu! Koncert odbył się w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i był rozgrzewką przed Światowymi Dniami Młodzieży.

Już 30 lipca pielgrzymi po raz kolejny będą mogli usłyszeć zakonnicę w popowym repertuarze - tym razem na Campus Misericordiae w Brzegach, w dniu czuwania z papieżem Franciszkiem. Tymczasem zobaczcie, co o Siostrze Cristinie i jej występach mówią uczestnicy i trenerzy polskiego „The Voice”.

CZYTAJ TAKŻE:
"THE VOICE OF POLAND". KOSMICZNA WYPRAWA W POSZUKIWANIU GWIAZD! ZOBACZ ZAPOWIEDŹ NOWEJ EDYCJI [WIDEO+ZDJĘCIA]
"THE VOICE OF POLAND". BARBARA KURDEJ-SZATAN DOŁĄCZYŁA DO GRONA PROWADZĄCYCH! KTO BYŁ PRZED NIĄ? [ZDJĘCIA]

Damian Ukeje (edycja I)

W drobnym ciele wielki duch. Siostra Cristina zaczarowała od blindów nie tylko szanowne jury ale i mnie. A później było już tylko lepiej. Najbardziej urzekło mnie wykonanie „Girls just want to have fun”. Ta swoboda na scenie, energia, no i głos... cudnie :)

Agnieszka Twardowska (edycja V)

Kiedy usłyszałam i zobaczyłam siostrę Cristinę, byłam zszokowana, zarówno samym jej udziałem w programie rozrywkowym, ale również tym, jaką jest osobą. Zaskoczenie to przybrało jednak szybko bardzo pozytywną formę, bo przecież ludzie wierzący powinni być szczęśliwi, pełni nadziei i optymizmu. Siostra Cristina taka jest, z przyjemnością się ją ogląda. Jest bardzo ekspresyjna, no i trzeba przyznać, że ma kawał głosu :) Za chwilę rusza 7. edycja „The Voice of Poland”. Może w naszej polskiej wersji również odnajdziemy jakiegoś rockandrollowego duchownego? :)

Marek Piekarczyk (trener edycja II-V)

Muszę powiedzieć, że na scenie jest bardzo ekspresyjna, niezwykle rozentuzjazmowana. Ma młodzieńczy, dźwięczny głos. Śpiewa interesująco. Jest to śpiewanie nieskażone jeszcze żadnymi szkołami, czy manierami, niosące ze sobą za to wiele uczuć i emocji.

Jerzy Grzechnik (edycja V)

Jestem absolutnym fanem siostry Cristiny, nie tylko ze względu na jej ogromną muzykalność i temperament, ale także jej powalający talent, urok i żywiołowość sceniczną. Nie mogę się doczekać jej kolejnych występów w Polsce! :)

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.