"Warsaw Shore". Eliza i Trybson już po ślubie! [ZDJĘCIA]

Eliza i Trybson z "Warsaw Shore" wzięli ślub! Jak wyglądała uroczystość uczestników 1. edycji reality show stacji MTV? Zobaczcie zdjęcia!

Eliza Wesołowska i Paweł "Trybson" Trybała już po ślubie. Para, która poznała się na planie 1. edycji programu "Warsaw Shore" sformalizowała swój związek 2 maja 2017 roku. Uroczystość była połączona z 24 urodzinami Elizy.

Przypominamy, że tuż przed rozpoczęciem drugiego sezonu "Warsaw Shore" okazało się, że Eliza jest w ciąży i para musiała zrezygnować z udziału z dalszego udziału w show. Eliza i Paweł doczekali się dwóch córek: 8 października 2014 przyszło na świat ich pierwsze dziecko - Victoria, 20 sierpnia 2016 roku Eliza urodziła Kornelię.

Obecnie para koncentruje się na wychowywaniu dzieci oraz pracy. Trybson rozwija karierę zawodnika MMA, z kolei Eliza zajęła się stylizacją rzęs. Trybałowie są również obecni w mediach społecznościowych, założyli również kanał na Youtube, który ma być kontynuacją programu "Trybsonowie" emitowanego na antenie MTV w 2015 roku.

"Ex na plaży Polska". Piotrek z "Warsaw Shore" w programie! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Gratulujemy młodej parze! W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z uroczystości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    I też się wyspij, może jutro będzie w tobie mniej jadu.

    03.05.2017 22:56
  • Kasia (gość)

    Kim Ty jesteś, że znasz ich przeszłość i przyszłość. Co Cię tak boli ,że się uśmiechają. Zazdrość? Człowieku czy Ty nigdy nie popełniłeś błędu, nigdy się za siebie nie wstydziles. Pomyśl zanim oczernisz.

    03.05.2017 22:54
  • Słwonod (gość)

    Tak, takie życie jest żałosne, zgadzam się :) Proszę, łap chusteczkę! Wypłacz się, uspokój i spokojnych snów!

    03.05.2017 22:53
  • Kasia (gość)

    Żałosne

    03.05.2017 22:45
  • Słwonod (gość)

    Oczywiście, dają sobie radę na tyle ile wykształcenie i wychowanie (czytaj ulica - w przenośni i dosłownie) im pozwala. Wystarczy spojrzeć ja ich uśmiechnięte buzie, mając takich fanów i obrońców jak K&K ich sława nie przeminie nawet za 2-3 lata. A potem wrócą skąd przyszli - na ulicę, pozazdrościć? ;) Szczęścia życzę!

    03.05.2017 22:35
  • Kasia (gość)

    To idź lepiej do swojej kobiety, pokochajcie się i przestań się martwić. Eliza i jej mąż dadzą sobie radę. Pewnie lepiej niż Ty dajesz

    03.05.2017 21:43
  • Słwonod (gość)

    Kasia, może masz rację? Zakładałem że po ukończeniu choćby połowy z lat szkoły podstawowej mógł sobie to utrwalić, ale fakt - być może 3 klasa to zbyt optymistyczne założenie. Krzysio mógł skończyć, albo aktualnie uczęszcza do 2 klasy podstawówki. Co z niego wyrośnie jeśli mózg będzie zapełniał głupotami a nie choćby podstawową wiedzą? Celebryta w siermiężno-buraczanej odmianie jak para naszych bohaterów? Pijak, prostak i matoł? Martwię się :)

    03.05.2017 21:35
  • Kasia (gość)

    Slywonod mam pytanie . To przez jakie u się pisze to uczą dopiero od czwartej klasy? Myślę, że z tobą coś nie bardzo.

    03.05.2017 21:04
  • Słwonod (gość)

    Krzyś ty imbecylu, MÓZG piszemy przez Ó!!! Zaliczyłes tylko 3 klasy podstawówki? Wracaj do lekcji bo skończysz jak degeneraci z WS

    03.05.2017 20:44
  • Lekarz pierwszego kontaktu (gość)

    Zenon, Tadek, Krzyś - TRYPER, czy trybson - to TY? Po co podpisujecsz się co chwila inaczej? Może wspólna, uniwersalna ksywka: TRYPER albo SYFILIS? :D

    03.05.2017 20:37
  • Zenon (gość)

    Ciekawe pirukatka czemu oglądasz to dupodajstwo skoro razi Cię w oczy. Mi jak coś nie pasuje to nie patrzę. Jej dupa jej sprawa co z nią robi.

    03.05.2017 20:26
  • Tadek (gość)

    Widać po nazwie że pirukatka jest nie wydupczona.

    03.05.2017 20:20
  • Krzyś (gość)

    Ale Ty pirukatka jesteś bezmuzg huj Ci do tego kto z kim sypia. Idź się wydupcz to może zmadrzejesz.

    03.05.2017 20:17
  • Pirukatka (gość)

    Co nas obchodzi że Eliza sypiała z mężczyznami, lubi to śpi? Mózgu Lila nie masz w głowie? Prostytucja to praca i to ciężka, tu należy się nawet jakiś szacunek - ale publiczne dupodajstwo to patologia którą powinno się leczyć w zakładach zamkniętych!

    03.05.2017 20:10
  • Zenon (gość)

    Anty kurwo obraza narodowa to Ty. Nie anty - tylko kurwa.

    03.05.2017 20:08
  • Lila (gość)

    Jestem w szoku. I to dziewczyny piszą takie komentarze, obrażają trybsonow od najgorszych a same słownictwo mają z rynsztoku. Co was obchodzi że Eliza sypiala z mężczyznami, lubi to śpi. Teraz jest zakochana i szczęśliwa. A wam zakompleksione babsztyle pewnie szkoda,że was nikt nie chce a Eliza mogła przebierać w chlopakach . Zazdrość dupe ściska. Współczuję.

    03.05.2017 20:03
  • takaja (gość)

    jak sobie można taką ksywe wymysleć..mie sie trypson kojarzy z TRYPEREM czyli rzeżączką

    03.05.2017 19:50
  • Doradara (gość)

    Ciekawe kogo są te nieszczęśliwe dzieci, jego czy innego pijaczka, bo ona tego pewnie nie wie na 100% wypinając się po wódce na prawo i lewo. Bardzo im współczuję! ''Obecnie para koncentruje się na wychowywaniu dzieci oraz pracy. Trybson rozwija karierę zawodnika MMA, z kolei Eliza zajęła się stylizacją rzęs'' hihihihihehehe, dostaję spazmów ze śmiechu. Przecież para tych prymitywów nie skończyła w sumie jakieś 10 klas szkoły podstawowej. Dostać po krzywym ryju można bez szkoły, a do ''styulizacji'' wysatraczy godzinny kurs wiec osiągnęli maksimum swoich możliowści :D

    03.05.2017 19:37
  • edkabetka (gość)

    Parka pustaków, on wygląd i zachowanie małpiszona w ZOO ona gumowa lala z wyprzedaży, mam nadzieję ze nie zamierzają się rozmnażać!

    03.05.2017 19:24
  • rafał (gość)

    jezu jaka ona obleśna i do tego ma pieprze na ryju...co za oblecha