"Wojenne dziewczyny" odcinek 11. Czy dziewczyny staną przed sądem wojennym? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami 11. odcinek serialu "Wojenne dziewczyny". Ewka, Marysia i Irka za niesubordynację mogą stać przed sądem wojennym...

"WOJENNE DZIEWCZYNY" ODCINEK 11. W NIEDZIELĘ, 14.05.2017, O GODZ. 20:25 W TVP1!

Malina (Łukasz Lewandowski) zabiera Marysię (Aleksandra Pisula) do getta, aby spotkała się z ojcem i siostrą. Na miejscu Marysia z przerażeniem obserwuje straszne warunki, w jakich żyją. Kiedy oboje wychodzą z getta, trafiają na szmalcowników. Marysi udaje się uciec dzięki pomocy Franka - chłopiec wpuszcza ją do swojego mieszkania, aby przeczekała obławę.

Ewa (Vanessa Aleksander) idzie do fotografa, czyli skrzynki kontaktowej, na spotkanie. Zastaje tam Witka (Michał Czernecki), który wyznaje jej miłość. Dziewczyny stają na odprawie przed majorem Alfą (Maciej Robakiewicz). Udaje im się uniknąć sądu, ale za niesubordynację zostają odsunięte od wszystkich działań konspiracyjnych.

Tomasz Włosok opowiada o swojej roli w serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem do Warszawy przyjeżdża Margarethe Von Losein - siostra Dietricha. Postanawia samodzielnie wyjaśnić zagadkę samobójczej śmierci brata. Gdy wraca do pensjonatu, w którym się zatrzymała, czeka na nią oficer gestapo, Schulze. On również prowadzi śledztwo w sprawie Dietricha, a także zaginionego Kleima. Proponuje Margaret współpracę. Jego zdaniem kluczem do zagadki jest Alicja Janiak.

Ewa wpada na pomysł, aby kolejny raz udać się do mecenasa Kasprzyckiego (Tomasz Schimscheiner), aby wydobyć od niego pieniądze, które ukradł rodzinie Joachimów. Marysia wyprowadza z getta rodzinę. Udaje im się szczęśliwie wyjść za mury, gdzie czeka Ewka. Niestety, trafiają na patrol policji.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wiktoria😍😘😍😍😘😘 (gość)

    Dlaczego niebyło mamy Marysi na zdjęciu w 10 odcinku? 😖😖😖😖😖😖😖😖

    10.05.2017 19:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.