"Wspaniałe stulecie" odcinek 274. Sulejman zabija kolejnego syna! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kolejna śmierć w serialu "Wspaniałe stulecie"! Po tragedii, która dotknęła księcia Mustafę, przyjdzie czas na jego brata...

"WSPANIAŁE STULECIE" ODCINEK 274. W PONIEDZIAŁEK, 15.02.2016 O GODZ. 15:50 W TVP1!

Śmierć Mustafy (Mehmet Günsür) odbija się na jego rodzinie. Dżihangir (Tolga Sarıtaş) nie może pogodzić się ze stratą ukochanego brata i popada w depresję. Ogarnięty melancholią Dżihangir chce wracać do Konstantynopola.

W 274. odcinku "Wspaniałego stulecia" książę odmawia jedzenia i picia. Lekarze próbują mu pomoc, podając opium. Sulejman (Halit Ergenç) również jest załamany i cierpi na nawrót wcześniejszych dolegliwości. Tymczasem, młody książę, pod wpływem opium zaczyna mieć wizje. Ojciec podaje mu kolejną dawkę substancji, która okazuje się być zabójcza.

Gdy Hurrem (Vahide Perçin) dowiaduje się o stanie syna, natychmiast wyrusza do Aleppo. Dociera jednak za późno i spotyka po drodze kondukt żałobny z ciałem Dżihangira. Kobieta jest załamana. Sulejman oddala się natomiast do samotni i poświęca się modlitwie

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE". KSIĄŻĘ MUSTAFA UMIERA! [WIDEO+ZDJĘCIA]
KONTYNUACJA "WSPANIAŁEGO STULECIA" NIE JEST HITEM! TWÓRCY PRÓBUJĄ RATOWAĆ SERIAL [WIDEO+ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Gość11 (gość)

    #Gość pewnie tylko jadł jakieś papki, ale i tak w serialu chcieli to szybko zakończyć.

    15.02.2016 17:27
  • Jadwiga (gość)

    Szkoda Mustafy bardzo to przeżyłam a film super muszę poszukać książek historycznych i dowiedzieć się prawdy pozdrawiam wszystkich którzy to oglądają

    15.02.2016 17:18
  • kadin (gość)

    Sehzade Mustafa bizim aslan, bizim kahraman!

    14.02.2016 22:20
  • :'( (gość)

    Jak tu żyć? Jak tu oglądać kolejne odcinki bez Mustafy?Przeżywam żałobę!

    14.02.2016 21:00
  • Do_ris (gość)

    Historycznie udowodnione, że Mustafa zdradził i spiskował przeciw ojcu

    14.02.2016 19:46
  • Magda Z (gość)

    sułtan to nie był człowiek to gad który nie miał sumienia. Był chory na głowe

    14.02.2016 19:35
  • Magda Z (gość)

    książe mustfa to najbardziej wierny z synów sułtana

    14.02.2016 18:54
  • Magda Z (gość)

    Sułtan i hiurrem powinni za wszystko zapłacić własnym życiem

    14.02.2016 18:35
  • jaro (gość)

    Super

    13.02.2016 23:17
  • ;-) (gość)

    Mehmet Gunsur świetnie odegrał swoją rolę. Wzbudził wielką sympatię w widzach. Stąd tyle emocji związanych ze sceną śmierci księcia Mustafy i tyle komentarzy w internecie i to nie tylko na polskich portalach. Utalentowany, sympatyczny i bardzo przystojny aktor.

    12.02.2016 20:39
  • gosia (gość)

    Do Haneczki:"sam cierpiał po śmierci Mustafy, gdy się zorientował, że został wmanipulowany w intrygę,"....To nie mógł do cholery porozmawiać z synem, wysłuchać go? Jeszcze krzyczał żeby się pospieszyli. Ten jak uważasz zrozpaczony ojciec bez mrugnięcia okiem zabija swojego wnuka - syna Mustafy! Niewinne małe dziecko. Powinien nazywać się Sulejman Okrutny!

    12.02.2016 20:05
  • gosia (gość)

    Do Lidka 1: Oczywiście piękny film. Po ostatnich odcinkach nie nazywałabym jednak Sulejmana Wspaniałym ale Okrutnym. Nawet zawadzał mu synek Mustafy i też go zabił. Bestia nie człowiek.

    12.02.2016 19:52
  • lidka1 (gość)

    Nie każdy może się ze mną zgodzić,ale trudno się mówi każdy ma inny gust.Przynajmniej takie jest moje skryte zdanie.

    12.02.2016 19:01
  • lidka1 (gość)

    wspaniałe stulecie co za przepiękny film opowiadający o życiu sułtana Sulejmana Wspaniałego 10 władcy imperium osmańskiego i c4 władcy po zdobyciu konstantynopola.Ten piękny film czasami pobudza mnie do łez. Wspaniałe stulecie to turecki film , który jak dla mnie przewższa nasze beznadziejne,niektóre filmy.

    12.02.2016 18:57
  • user (gość)

    Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... - bez Mustafy to już nie ten sam film...

    12.02.2016 18:56
  • Monika (gość)

    serial jest przepiękny - treść, aktorzy, stroje, muzyka, dialogi, gra aktorów- wszystko super.

    12.02.2016 16:43
  • Asia (gość)

    Serial świetny oparty na faktach historycznych, pokazuje że Sulejman był bezwzgędny nawet wobec swoich dzieci co wynika z faktu ze liczyła się dla niego władza a nie więzi rodzinne, wspaniała muzyka , stroje.

    12.02.2016 10:08
  • gość (gość)

    Ja także uwielbiam ten film

    11.02.2016 22:35
  • Ania gosc (gość)

    Bardzo ciekawy serial oparty na faktach historii,super sie oglada.

    11.02.2016 22:33
  • Gość (gość)

    A mnie zastanawia jeden szczegół. Cihangir umrze półtora miesiąca po morderstwie popełnionym na Mustafie. W filmie mowa jest o tym, że od śmierci brata przez cały czas odmawiał przyjmowania jedzenia i picia. Czy to możliwe, że wytrzymał tak długo nic nie jedząc?

    11.02.2016 21:28
NowszeStarsze