"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" odcinek 29. Kösem nareszcie w ciąży! Co na to sułtan? [ZDJĘCIA]

Sułtan Ahmed doczekał się już pierwszego potomka, ale to z Kösem chciałby mieć dzieci. Czy w końcu będzie mu to dane? Sprawdź, co wydarzy się w 29. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem"!

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 29. W CZWARTEK, 9.06.2016 O GODZ. 18:35 W TVP1!

Wszyscy w pałacu Topkapi wiedzą, że to Kösem (Beren Saat) jest dla sułtana Ahmeda (Ekin Koç) najważniejsza. Do tej pory to jednak nie ona, ale Mahfiruze (Dilara Aksüyek) dała mu pierwszego potomka i dokuczała rywalce, że mimo wielu nocy spędzonych w alkowie, wciąż nie udało się zajść w ciążę. Wkrótce to się zmieni.

W 29. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" Kösem udaje się do poddanych sułtana, aby pomóc w karmieniu dzieci. Kiedy lud ją rozpoznaje, wszyscy są nią zachwyceni. Wskazują, że jest aniołem w ludzkiej skórze. Nagle, jedna ze starszych kobiet mówi, że Kösem jest w ciąży! - Widać jak promieniejesz. Nosisz w sobie księcia! - wskazuje. Kösem jest w szoku, ale cieszy się na myśl o dziecku. Zdejmuje z siebie biżuterię i rozdaje kobietom. Wtedy nadchodzi Ahmed, który czuje dumę na widok Kösem pomagającą ludziom.

W pałacu Kösem udaje się do lekarki, która stwierdza drugi miesiąc ciąży! Kösem jest szczęśliwa i chce jak najszybciej powiedzieć o tym sułtanowi. W między czasie Ahmed dowiedział się jednak, że Katarzyna (Tuğba Melis Türk) zniknęła. Kiedy Kösem wchodzi do jego komnaty, sułtan nie kryje oburzenia.
- Wszystko ma swoje granice. Moja cierpliwość także. Wysłałaś jedną z moich nałożnic do starego pałacu, a ja nic o tym nie wiem? - pyta sułtan.
- Wybacz, nie wiedziałam, że ona jest dla ciebie tak ważna... - odpowiada Kösem.
- A więc teraz już wiesz. Jestem głową tej rodziny i nie chcę tego więcej powtarzać. W haremie panują pewne zasady, a ty musisz się im podporządkować!

Wychodząc, Kösem mija Katarzynę. Na tarasie mówi do swojego dziecka: "Jestem szczęśliwa i silniejsza z tobą. To ja jestem właścicielką serca Ahmeda i nikt tego nie zmieni...

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". KOSEM ZNAJDZIE DOWODY NA ZDRADĘ FAHRIYE? [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ZNIKA Z ANTENY TVP1! POWRACA "WSPANIAŁE STULECIE"! [ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
 • Ahmed nie chciał mieć dziecko z mahfiruze chciał mieć dzieci z kosem to ona mu się podobała i myślała o synu i on też a mahfiruze niech się Showa (gość)

  2016.04.2017

  18.08.2016 22:35
 • potwierdzam to kodem była pierwszą kobietą słutana ahmeda ale jak ta beszczela mahfiruze doszła to juszahmed się oglądał za innymi ta Katarzyna jest brzytka a co dopiero mahfiruze to kodem jest siłą Ahmeda i jego sercem i duszom on miał dać dziecku kosem na imię Osman ale Osman to nic na to nie wskazuje hurrem miała Mehmeda on to jest całym źrudłem dla imperium osmańskiego a nie Osman Osman to dziecko nic nie warte to kodem jest słutanka matka jest potęrzniejsza i piękniejsza niż kto kolwiek a Ahmeda bym szczeliła za to rze nakrzyczał na kodem dobrze zrobiła to ona była pierwszą miłością słutana Ahmeda to ona jest ważniejsza dla całego imperium wole kodem kocham cię słutanko jesteś cudowna (gość)

  Wspaniałe stulecie kosem

  18.08.2016 22:29
 • Ktos (gość)

  Co wy komentujecie,to tylko film!

  09.06.2016 21:28
 • jolka jolka pamietam ;-) (gość)

  dziwna to historia, dziwna mentalosc..tu nie ma miejsca na prawdziwa milosc...tu pan i niewolnik i jego prawa....Czy sultan Ahmend mimo swojej wrazliwosc wie co to prawdziwa milosc? Zdrada to zdrada obojetne w jakiej sferze..Che byc kochany a nie umie kochac,,,jak dziecko zdobywa kobiety( wspolczesnie-zalicza)...nawet nie zalicza konsuimuje na potege a sam wymaga oddania , milosci, posluszenstwa...szuka ze Kosem nie moze przyprawic muuuu rogow jak stary palac hehehe

  09.06.2016 18:00
 • anonim (gość)

  jak mógł nazwać syna mahifiruze osman to ich dziecko miało się tak nazywać podobno tak kocha kosem a zdradza na prawo i na lewo

  09.06.2016 15:31
 • anonim (gość)

  Jak Ahmed śmie tak jej mówić?! Ja bym mu szczeliła w łep! Ona tu z wiadomością a on na nią naskakuje o jakąś cholerną Katrzynę !!!!!!!!!!!!!!!!!

  08.06.2016 21:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.