"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" odcinek 42. Czy Mustafa uniknie śmierci? [ZDJĘCIA]

Sułtan Ahmed, pod wpływem swojej matki wydał rozkaz stracenia małego księcia Mustafy. Czy zostanie spełniony? Sprawdź, co wydarzy się w 42. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem"!

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 42. WE WTOREK, 5.07.2016 O GODZ. 18:30 W TVP1!

Sułtanka Handan (Tülin Özen) zasiała w Ahmedzie (Ekin Koç) wątpliwość. Książę Mustafa (Alihan Türkdemir) jest dla niego zagrożeniem i powinien zostać zlikwidowany? Sułtan postanawia wydać rozkaz zabicia brata, ale czy dojdzie do egzekucji?

W 42. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" w środku nocy kaci zmierzają do komnaty Mustafy. Księcia nie ma jednak w pokoju. Haci (Hakan Şahin) od razu podąża do sułtana i informuje o tym, że Mustafy zniknął. Tymczasem biegnącego chłopca zauważa Kösem (Beren Saat). Mustafa chce wyjść do ogrodu. Kösem idzie razem z nim. Książę odnajduje białego gołębia. - Tu jesteś! Już się o ciebie martwiłem! - wskazuje Mustafa, ale ptak znowu znika. Okazuje się, że książę wybiegł z pokoju właśnie za ptakiem, po tym, jak trzepot jego skrzydeł wybudził chłopca ze snu. Gołąb był ranny i nie mógł latać. - Nie martw się, znajdziemy go - zapewnia Kösem.

Rozmowie Mustafy z Kösem przysłuchuje się Ahmed. Sułtan jest pewien, że ptak to znak od Boga, dlatego postanawia oszczędzić młodszego brata. Przypomina sobie też czasy dzieciństwa, gdy wraz z bratem obiecali sobie, że nie będą zabijać siebie nawzajem. Ahmed przytula Mustafę. - Mój najukochańszy bracie, przyrzekam, że nigdy cię nie opuszczę. Nigdy nie będę jak mój ojciec. Nigdy - obiecuje sułtan.

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". SUŁTAN CHCE ZABIĆ KSIĘCIA MUSTAFĘ! [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". BULBUL RATUJE KOSEM TUŻ PRZED EGZEKUCJĄ! AHMED WRACA! [ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • marko (gość)

    Mustafa będzie sułtanem -to jak może zginąć. Osman też będzie sułtanem i synowie Kosem też będą sułtanami.

    04.07.2016 23:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.