"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" odcinek 51. Śmierć sułtanki Handan. Hümaszah przejmuje harem [ZDJĘCIA]

W serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" jedna śmierć goni drugą. Przed nami pożegnanie z kolejną bohaterką. Sprawdź, co wydarzy się w 51. odcinku!

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 51. W PONIEDZIAŁEK, 25.07.2016 O GODZ. 18:30 W TVP1!

Sułtana można zdradzić tylko raz. Ahmed (Ekin Koç) dał temu dowód, gdy po raz drugi zawiódł się na Derwiszu paszy (Mehmet Kurtuluş). Raz mógł mu wybaczyć, ale informacja o tym, że to on zabił poprzedniego sułtana przelała czarę goryczy. Śmierć wielkiego wezyra pociągnie jednak za sobą kolejne.

W 51. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" sułtanka Handan (Tülin Özen) cierpi z powodu śmierci Derwisza, do którego czuła coś więcej niż przyjaźń. Nie może też poradzić sobie z faktem, iż jej syn wie o relacjach, jakie były między nią a wielkim wezyrem. Informację o tym otrzymuje od Haciego (Hakan Şahin). Domyśla się, że za wszystkim stoi Halime (Aslıhan Gürbüz). Bezsilna prosi, aby zostawiono ją samą i zamyka swoją komnatę na klucz. Miesza ze sobą róże trucizny i błaga, aby Bóg wybaczył jej wszystkie grzechy, które popełniła. Haci martwi się o sułtankę. Razem z Cennet (Esra Dermancıoğlu) błaga, aby Handan otworzyła drzwi. Kiedy nadchodzi Ahmed i słyszy, co się dzieje, wyważa drzwi. Niestety, widzi matkę, która zaczyna się krztusić i pada na ziemię. Jest jednak szczęśliwa, widząc syna. - Co ty zrobiłaś? Nie umeiraj! - błaga Ahmed. Z ust Handan padają jednak jej ostatnie słowa: Wybacz mi...

Sułtan popada w rozpacz. Wspierają go Kösem (Beren Saat) i Hümaszah (Vildan Atasever). Córka sułtanki Safiye obwinia o wszystko ukochaną Ahmeda. - Co takiego zrobili Ci Derwisz i Handan, że tak skończyli? - pyta. - Nie mam z tym nic wspólnego - odpiera Kösem. Hümaszah zapewnia jednak, że jej nie wierzy.

Po pogrzebie, za namową Hümaszah Ahmed wyjeżdża na polowanie. Wcześniej nakazuje jej mężowi przeprowadzić rozwód oraz prosi ją, by zaprowadziła porządek w haremie. Sułtanka dopięła swego. Czy sprowadzi do haremu dziewczynę, która zagrozi pozycji Kösem?

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". SUŁTAN OSOBIŚCIE ZABIJA DERWISZA PASZĘ! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". ILE ODCINEK MA TURECKI SERIAL? KIEDY KONIEC?

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.