"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" odcinek 71. Sułtanki Halime i Safiye spiskują przeciwko Kösem! [ZDJĘCIA]

Sułtanka Halime wysłała Kösem do starego pałacu. Jednocześnie zakończyła niewolę sułtanki Safiye. Teraz obie będą spiskować przeciwko Kösem! Sprawdź, co wydarzy się w 71. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem"!

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 71. W PIĄTEK, 9.09.2016 O GODZ. 18:35 W TVP1!

Kösem (Beren Saat) wie, że jej i jej synom grozi niebezpieczeństwo. Po tym, jak udało się uniknąć śmierci z rąk zamachowca, postanowiła, że zrobi wszystko, aby Osmanowi (Taner Ölmez) udało się uciec z seraju. On sam wyzwala się jednak z komnaty, w której był przetrzymywany.

W 71. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" Kösem rozmawia z Halime (Aslıhan Gürbüz). Kiedy do pokoju wchodzi Cennet (Esra Dermancıoğlu), która potwierdza, że Osman uciekł dzięki Kösem. Sułtanka ma więc trafić do Wieży Panny.

Tymczasem, Iskender (Berk Cankat) w tajemnicy przed Zulfikarem (Mete Horozoglu) spotyka się z matką, która każe mu pozostać w ukryciu. - To jest twoja ziemia, a my jesteśmy twoją rodziną, ale musimy znaleźć dla ciebie bezpieczne miejsce - wskazuje. Mężczyzna jest gotów walczyć o władzę. - Czas niewinności się skończył. Wezmę to, co prawnie do mnie należy. Podjąłem decyzję - zasiądę na tronie - zapowiada. Halime traci grunt pod nogami - mężowie stanu, janczarzy i poddani stają po stronie więzionych książąt. Sułtanka postanawia zawrzeć umowę z Safiye. Przychodzi do niej i zapowiada, że chce pozbyć się Kosem.
- Podejrzewam, że i ty uczyniłabyś to z radością. Dzięki temu będziesz mogła żyć, jak lubisz. Tak, jak kiedyś - zwraca się do Safiye.
- Jesteś taka łaskawa... Chcesz, żebyśmy zabili Kösem, ale my nie jesteśmy mordercami...
- Chcę, aby Kösem była martwa jeszcze zanim umrze. Tak długo, jak nie będzie mogła opuścić pałacu, będę zadowolona - zaznacza Halime.

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". ISKENDER ŻYJE! PRZEJMIE WŁADZĘ W SERAJU? [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". HALIME ZRYWA UMOWĘ! CO BĘDZIE Z KOSEM I JEJ DZIEĆMI? [ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • loko (gość)

    Osman i tak zostanie sultanem .... Potem go zabija a władze przejmie syn Kosem

    08.09.2016 21:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.