"#WszystkoGra". Kinga Preis i Sebastian Fabijański opowiadają o miłości na planie [WIDEO]

Już 6 maja największe polskie przeboje po raz pierwszy na ekranach kin! Film #WSZYSTKOGRA to prawdziwy zastrzyk optymizmu na wiosnę. Dziś prezentujemy Państwu materiał zza kulis produkcji, w którym Kinga Preis i Sebastian Fabijański opowiadają o uczuciu, które rodzi się pomiędzy ich bohaterami.

CZYTAJ TAKŻE:

"#WszystkoGra". Kinga Preis śpiewa największe polskie przeboje w nowym filmie [WIDEO+ZDJĘCIA]
"#WszystkoGra". Musical z Kingą Preis od 6 maja w kinach! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Roma jest osobą troszkę taką jak ja, czyli wiekowo taką jak ja. Myślę jednak, że ma smutniejsze życie. – mówi o swojej bohaterce Kinga Preis. Aż tu nagle spotyka na swojej drodze człowieka zupełnie innego, na którego normalnie nie zwróciłaby uwagi. Ma ogromny dystans jako człowiek do takich gwiazd, celebrytów, do ludzi, którzy zarabiają mnóstwo kasy i są tak naprawdę w jej poczuciu wydmuszkami. Ale spotyka tego człowieka...

Sebastian Fabijański gra Staszka Boruckiego, piłkarza reprezentacji Polski. – Gdybym miał go porównać do piłkarza żyjącego w naszej rzeczywistości, to jest to w skali popularności, Robert Lewandowski. Lider reprezentacji Polski i tak dalej. Tyle że ta piłka nożna w którymś momencie życia przestaje mieć takie znaczenie, jakie miała wcześniej. Ich uczucie rodzi się powoli i na pewno nie można powiedzieć, że to relacja sztampowa. – To był szalenie interesujący proces – spotkanie z Kingą i to, w jaki sposób to się potoczyło. – tak współpracę z Kingą Preis wspomina Sebastian.

A wszystko to w rytmie kultowych przebojów Perfectu, Maanamu, T.Love czy zespołu Lombard. W filmie #WSZYSTKOGRA w nowym brzmieniu usłyszysz największe hity gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.