"#WszystkoGra". Nie tylko Lewy potrafi tańczyć z piłką! [WIDEO]

Już 6 maja w kinach film "#WszystkoGra"! Dziś prezentujemy Państwu materiał, który pozwala zajrzeć za kulisy tej wyjątkowej produkcji. Mordercze treningi, choreografia na najwyższym światowym poziomie, kultowe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach. O pracy na planie "#WszystkoGra" opowiada: Antoni Pawlicki, Sebastian Fabijański i Agustin Egurrola.

Antoni Pawlicki, który w filmie występuje w podwójnej roli był pod wielkim wrażeniem planu "#WszystkoGra":

Wspaniała scenografia, kostiumy, choreografia. Na planie filmu "#WszystkoGra" czułem się czasem, jakbym był na planie filmu "Mamma Mia!"

Sebastian Fabijański, filmowy Staszek Borucki, miewał swoje lepsze i gorsze chwile w czasie przygotowywania układów choreograficznych pod okiem Agustina Egrurroli:

Treningi były bardzo ciężkie. Wychodziłem, trzaskałem drzwiami. Potem wracałem, pytałem: „to co robimy?”. I zaczynaliśmy od początku.

Sam Agustin Egurrola krótko podsumowuje pracę na planie:

Myślę, że to film, który będzie się wyróżniał jakością! Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Daliśmy z siebie 100%!

Film "#WszystkoGra" opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście?

FILM W KINACH OD 6 MAJA

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.