"Wyspa przetrwania". Wszyscy uczestnicy po raz pierwszy razem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wyspa przetrwania" już 8 września w Polsacie! Na konferencji w warszawskim klubie La Playa po raz pierwszy pokazali się wszyscy uczestnicy programu oraz prowadzący Damian Michałowski. Poznaj ich wszystkich!

W "Wyspie przetrwania" zobaczymy zmagania 16 uczestników podzielonych na dwa, a czasem cztery plemiona, które zamieszkują bezludne, odcięte od świata wyspy. Na nich rozgrywa się prawdziwa walka o przetrwanie. Uczestnicy muszą zapewnić sobie ogień i schronienie, codziennie walczą o żywność i przedmioty codziennego użytku. Jednak przede wszystkim walczą o totem, który gwarantuje im nietykalność na tzw. radach wyspy, na których spośród siebie muszą kogoś wykluczyć.

Wprost z Fidżi relacja prowadzącego show Damiana Michałowskiego [WIDEO]Zobacz więcej

W czasie kolejnych konkurencji muszą wykazać się siłą, odwagą, pamięcią, wytrwałością i sprytem. Równie ważne są układy i sojusze między uczestnikami. W finale spośród dwóch śmiałków, którzy przetrwali najdłużej, zwycięża ten, który otrzyma większą liczbę głosów od wyeliminowanych już z programu uczestników. Nagroda główna to 150 tys. zł.

Nad prawidłowym wykonaniem zadań czuwa prowadzący - dziennikarz radiowy Damian Michałowski. Premiera "Wyspy przetrwania" w piątek, 8 września o godz. 20:00 w Polsacie!

Strażak, licealistka, wokalista disco polo i księgowa wśród uczestników! Poznaj wszystkich! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • dr Feelgood (gość)

    Witam, Wiem,że dziennikarze mają dużo pracy...ale jeden z uczestników,a mianowicie strażak Piotr ma błędne nazwisko pod swoim zdjęciem. Zamiast Wiśniowski powinno być Krystkiewicz. Tak dla sprostowania;).

    11.08.2017 11:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.