"Zraniona miłość" odcinki 63-64. Azize dowie się prawdy o Cevdecie? Eftalya zostaje szpiegiem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Cevdet ma nadzieję, że Azize wreszcie dowie się, że jej mąż nie jest zdrajcą. Ktoś jednak zrobi wszystko, aby to się nie stało. Sprawdź, co wydarzy się w 63. i 64. odcinku serialu "Zraniona miłość"!

"ZRANIONA MIŁOŚĆ" ODCINKI 63-64 W PIĄTEK, 11.08 I PONIEDZIAŁEK, 14.08.2017 O GODZ. 18:40 W TVP1!

Eszref Pasza (Hakan Salınmış) przed śmiercią napisał list, w którym wyjaśnia prawdziwe powody postępowania Cevdeta (Halit Ergenc). Czy wkrótce Azize (Berguzar Korel) dowie się, że jej mąż nie jest zdrajcą?

Cevdet z ciałem Eszrefa przejeżdża przez miasto. Dojdzie do rozruchów? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 63. i 64. odcinku serialu "Zraniona miłość" dzięki interwencji Charlesa (Okan Yalabık), ciało Eszrefa paszy zostaje pogrzebane w obecności imama. Cevdet powiadamia Jakuba (Fatih Artman), że Eszref został zamordowany strzałem w plecy. Oznaczać to może tylko jedno - wśród ludzi Eszrefa jest zdrajca. Yavuz wydostaje z kryjówki ostatni list Eszrefa paszy i rusza do Izmiru, by dostarczyć go Azize, zgodnie z wolą zmarłego. Hilal (Miray Daner)i Leon (Boran Kuzum) wymieniają płomienne listy. Tymczasem Weronika (Senan Kara) jest coraz bardziej przekonana do ślubu syna z Yildiz (Pınar Deniz). Nie słucha tłumaczeń Leona, że to nieporozumienie. Wasili również popiera ten pomysł, ponieważ żeniąc syna z Turczynką, uwiarygodni się w oczach członków alianckiej komisji.

Yavuz wręcza Azize list, w którym Eszref pasza wyjawia prawdę o misji Cavdeta i mianuje go swoim następcą. Podczas gdy Tevfik (Onur Saylak) odwraca uwagę Azize, jego człowiek wykrada prawdziwy list i podrzuca inny. Cevdet jest przekonany, że Azize wreszcie zna prawdę i jego koszmar się skończył. Czeka go jednak ogromny zawód. Widząc ją od razu całuje ukochaną, ale wściekła Azize go policzkuje! Na prośbę Eftalyi (Şebnem Hassanisoughi) Charles znajduje Christo. Eftalya dotrzymuje słowa i godzi się pracować dla Hamiltona w charakterze szpiega. Yavuz wyznacza Cevdetowi spotkanie w porcie, lecz na chwilę przed przybyciem generała zostaje zamordowany. Teraz już nikt nie może przyjść Cevdetowi z pomocą i zaświadczyć przed Azize, kim jest naprawdę jej mąż.

Ile odcinków ma nowa turecka telenowela z Halitem Ergençem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • anonim (gość)

    W tym serialu kobiety tureckie do idiotki? Napewno nie wszystkie. Cevdet akurat na taką rodzinę...

    15.08.2017 08:55
  • ana (gość)

    Dlaczego w tym serialu kobiety tureckie to idiotki.

    13.08.2017 18:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.