Jesteś tu: Telemagazyn -> Serial -> Barwy szczęścia -> odc. 1095

 

Barwy szczęścia odc. 1095

(Polska 2014) Od lat 12

Ocena internautów:

 •  

(0 głosów) | oceń

Marek i Nina spotykają się, aby porozmawiać o Witku. Klara dostaje wezwanie do sądu na rozprawę odwoławczą. Magda rozpoczyna pracę w Instytucie Szczęścia. Jarek wprowadza ją w obowiązki.

 • Czas trwania: 35 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy
 • Produkcja: Polska
 • Reżyseria: Jakub Skoczeń

Barwy szczęścia w telewizji

Emisje archiwalne

Rozwiń  
Marek i Nina spotykają się, aby porozmawiać o Witku i o tym, jak pomóc chłopcu odnaleźć się w nowej sytuacji. Krystyna namawia syna, by obiecał Ninie, że będzie dla Witka dobrym ojcem. Klara, Sara i Ada rozpoczynają poszukiwania lokalu na klub dziecięcy. Klara dostaje wezwanie do sądu na rozprawę odwoławczą. Jest zła na Huberta, bo nie poinformował mecenasa, że chciała się wycofać. Woli płacić ojcu alimenty niż słuchać jego kłamstw. Magda rozpoczyna pracę w Instytucie Szczęścia. Jarek wprowadza ją w obowiązki. Antoine odwiedza dziewczynę.

Lista odcinków

  • Odc. 1153

   Odcinek 1153 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzyńska, Joanna Didik, Maria Czudowska-Kin, Tomasz Wojtczuk, Iwona Strzałka, Ilona Łepkowska.
  • Odc. 1152

   Odcinek 1152 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzyńska, Joanna Didik, Maria Czudowska-Kin, Tomasz Wojtczuk, Iwona Strzałka, Ilona Łepkowska.
  • Odc. 1151

   Odcinek 1151 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzyńska, Joanna Didik, Maria Czudowska-Kin, Tomasz Wojtczuk, Iwona Strzałka, Ilona Łepkowska.
  • Odc. 1150

   Odcinek 1150 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzyńska, Joanna Didik, Maria Czudowska-Kin, Tomasz Wojtczuk, Iwona Strzałka, Ilona Łepkowska.
  • Odc. 1149

   Odcinek 1149 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1148

   Odcinek 1148 Hubert wstydzi się za Erniego, który szokuje zachowaniem w mediach. Nie chce być kojarzony z raperem. Marta zamierza odejść z ATB. Natalia i Klemens zostają oszukani przez Lux-Lex.
  • Odc. 1147

   Odcinek 1147 Pierwsza seria chemii nie pomaga Ksaweremu. Okazuje się też, że nikt z rodziny nie może być dawcą szpiku. Anna odwiedza męża w Warszawie. Ludmiła i Kostek podejmują decyzję o wyjeździe na Ukrainę.
  • Odc. 1146

   Odcinek 1146 Lekarze stawiają diagnozę - Ksawery ma białaczkę szpikową. Kajtek oddaje Bazylowi aparat, który był prezentem od kolegów na pożegnanie. Szymon odbiera Ulę z domu dziecka.
  • Odc. 1145

   Odcinek 1145 Ksawery w ciężkim stanie trafia do szpitala. Lekarze nie potrafią stwierdzić, co mu dolega. Po całonocnym przesłuchaniu Mikołaj odbiera Izę z komendy. Agata traci pracę we Francji.
  • Odc. 1144

   Odcinek 1144 Od kilku dni Ksawery gorączkuje. Kasia spędza bezsenne noce. Klara dowiaduje się od Adama o chorobie Milenki. Magda zeznaje w sądzie w sprawie o przywrócenie Szymonowi opieki rodzicielskiej.
  • Odc. 1143

   Odcinek 1143 Marta nie wierzy w wersję policji o wydaniu na nią zlecenia. Władek potrzebuje pieniędzy na dalsze leczenie i transport chorego Maćka do Polski. Ma zapaść decyzja, kto dostanie etat w Lux-Leksie.
  • Odc. 1142

   Odcinek 1142 Anna prosi Natalię, by pilnowała Jerzego i w razie potrzeby pomogła mu. Marczak gubi się w mieście. Chowański niepokoi się o bezpieczeństwo Marty. Nina proponuje Markowi wyjazd do domu w Alpach.
  • Odc. 1141

   Odcinek 1141 Z powodu wyjazdu Władka do Konga nie jest pewna przeprowadzka Cieślaka i Kajtka do Szwajcarii. Koledzy w szkole dokuczają chłopcu. Anna pomaga Jerzemu w przeprowadzeniu się do Warszawy.
  • Odc. 1140

   Odcinek 1140 Anna jest przeciwna wyjazdowi Jerzego do pracy w Warszawie. Nie chce weekendowego małżeństwa. Stawia mężowi ultimatum. Agata robi rodzinie niespodziankę - przyjeżdża na Zaciszną.
  • Odc. 1139

   Odcinek 1139 Władek spotyka się z Patrykiem, chłopakiem Maćka. Okazuje się, że Maciek został w Kongo sam, w kiepskim szpitalu. Cieślak ryzykuje kontrakt, aby pojechać do Afryki i ratować byłego partnera.
  • Odc. 1138

   Odcinek 1138 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1137

   Odcinek 1137 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1136

   Odcinek 1136 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1135

   Odcinek 1135 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1134

   Odcinek 1134 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1133

   Odcinek 1133 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1132

   Odcinek 1132 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1131

   Odcinek 1131 Norbert jest szczęśliwy, że to on jest biologicznym ojcem Boryska. Proponuje Danielowi, by zapomnieli o tym, co było między nimi złe. Krzysztof prosi Zofię o drugą szansę.
  • Odc. 1130

   Odcinek 1130 Justyna zaczyna przedwcześnie rodzić. W szpitalu okazuje się, że potrzebna jest krew dla dziecka. Norbert dzwoni do Daniela, prosi o pomoc. Władek zwierza się Beacie.
  • Odc. 1129

   Odcinek 1129 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1128

   Odcinek 1128 Barwy szczęścia to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Ada Fijał, Piotr Jankowski, Magdalena Smalara, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Krystian Kukułka, Marcin Perchuć. Kraj w którym został wyprodukowany serial Barwy szczęścia to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2014. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzy.
  • Odc. 1127

   Odcinek 1127 Po niebezpiecznym zajściu na ulicy Miłoszek zostaje przewieziony do szpitala. Renata zdaje sobie sprawę, że nie nadaje się na matkę. Postanawia zrzec się praw rodzicielskich.
  • Odc. 1126

   Odcinek 1126 Iga jest gotowa spełnić żądanie porywacza Miłoszka, lecz Piotr nie zamierza płacić okupu. Zawiadamia policję. Dzięki interwencji Walerii Sekuria wycofuje się z polis emerytalnych.
  • Odc. 1125

   Odcinek 1125 Renata i Arek odwiedzają Martę. Martwią się o zaginionego Miłoszka. Są pewni, że Piotr porwał syna, więc proszą Martę o pomoc. Porywacz dzwoni do Walawskiego. Natalia postanawia szukać pracy.
  • Odc. 1124

   Odcinek 1124 Bez wiedzy Alicji Magda zgadza się na spotkanie Szymona z Ulą. Dyrektorka odkrywa prawdę. Edyta odwiedza Ludmiłę. Osamotniony Kostek spędza coraz więcej czasu w towarzystwie Edyty, Zuzy i Maksa.

Obsada

 • Ada Fijał

 • Piotr Jankowski

 • Magdalena Smalara

 • Katarzyna Zielińska

 • Jacek Rozenek

 • Krystian Kukułka

 • Marcin Perchuć

Zdjęcia

Zdjęcie 1 z 56 Następne »
Zdjęcia 1 – 4 z 56

Więcej o serialu

Scenariusz: Paweł Jurek, Ilona Łepkowska, Marek Modzelewski, Ewelina Chyrzyńska, Joanna Didik, Maria Czudowska-Kin, Tomasz Wojtczuk, Iwona Strzałka

Rok produkcji: 2014

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

 • ... (gość)

  20:21 26-08-2014

  ej nie róbcie jaj i dawajcie streszczenia!

  1  /  0

» Wszystkie komentarze

Wyszukiwarka

znajdź w:

Zapisz się do newslettera

Najciekawsze programy, najgorętsze plotki!
Zapisz się na newsletter serwisu Telemagazyn.pl


Zobacz wieczorem

 • film fantastyczny

  Król Skorpion

  TVP 2 - 22:15

  Wojownik ze starożytnego Egiptu rozpoczyna nierówną walkę z armią, która zniszczyła jego ojczyznę.

 • film sensacyjny

  Ostatnia jazda

  TVP 1 - 23:40

  Kiedy po 30 latach ojciec szanowanego stróża prawa wychodzi z zakładu karnego, wciąga wnuka w plan zemsty na policjancie, który przyczynił się do jego...

 • siatkówka

  Polska - Serbia

  Polsat Sport - 20:15

  30 sierpnia 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczyna się osiemnasta edycja MŚ siatkarzy. W meczu otwarcia Polacy zagrają z Serbami w grupie A.

Polecamy

 • Polowanie na "Czerwony Październik"

  TVN 7 - 23:20

  Kapitan uzbrojonego w pociski atomowe sowieckiego okrętu podwodnego "Czerwony Październik" postanawia dopłynąć do wybrzeży USA i oddać się w ręce Amerykanów....

 • Atlas chmur

  CANAL+ FILM 2 - 22:05

  Sześć pozornie niezwiązanych ze sobą historii, które dzieli i czas, i przestrzeń.

 • Chicago

  CBS Europa - 18:50

  Rok 1924. Początkująca piosenkarka Roxie Hart i uwielbiana przez tłumy artystka Velma Kelly zostają oskarżone o zabójstwo. Obie panie czeka proces, który...

 • Śmierć w Wenecji

  TCM - 23:05

  Rok 1911. Chory na serce austriacki kompozytor przyjeżdża do weneckiego hotelu, by podreperować zdrowie. Tu ulega fascynacji urodą kilkunastoletniego...

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij