Jesteś tu: Telemagazyn -> Serial -> Kiedy się zakocham -> odc. 39

 

Kiedy się zakocham odc. 39

Cuando me enamoro (Meksyk 2010) Od lat 12

Ocena internautów:

 •  

(0 głosów) | oceń

Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk....

 • Czas trwania: 60 minut
 • Gatunek: Telenowela
 • Produkcja: Meksyk
 • Reżyseria: Karina Duprez, Fernando Nesme

Kiedy się zakocham w telewizji

Emisje archiwalne

Rozwiń  
Carlos odciągą Loreę od Jeronimo. Tłumaczy jej, że między nimi wszystko skończone i przekonuje do wyjśćia. Joefina każe Robercie nie dopuścić do ślubu Renaty za wszelką cenę. Alfonsina spowiada się księdzu ze swojego zauroczenia do Alvaro. On radzi jej, aby zajęła się rodziną. Josefina planuje doprowadzić Reginę do szaleństwa. Przygotowuje jej kolejną kopertę ze zdjęciami Renaty. Matias spotyka się z Renatą. Prosi ją o kolejną szansę. Ku niezadowoleniu Josefiny i Roberty, Renata zostaje w końcu żoną Jeronimo.

Lista odcinków

  • Odc. 182

   Odcinek 182 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 181

   Odcinek 181 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 180

   Odcinek 180 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 179

   Odcinek 179 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 178

   Odcinek 178 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 177

   Odcinek 177 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 176

   Odcinek 176 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 175

   Odcinek 175 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 174

   Odcinek 174 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 173

   Odcinek 173 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 172

   Odcinek 172 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 171

   Odcinek 171 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 170

   Odcinek 170 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 169

   Odcinek 169 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 168

   Odcinek 168 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 167

   Odcinek 167 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 166

   Odcinek 166 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 165

   Odcinek 165 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 164

   Odcinek 164 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 163

   Odcinek 163 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 162

   Odcinek 162 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 161

   Odcinek 161 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 160

   Odcinek 160 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 159

   Odcinek 159 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 158

   Odcinek 158 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 157

   Odcinek 157 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 156

   Odcinek 156 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 155

   Odcinek 155 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 154

   Odcinek 154 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.
  • Odc. 153

   Odcinek 153 Kiedy się zakocham to telenowela. W rolach głównych występują: Silvia Navarro, Juan Soler, Jessica Coch, Julieta Rosen, René Casados, Rocío Banquells, Lisandro Guarinos. Kraj w którym został wyprodukowany serial Kiedy się zakocham to Meksyk. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2010.

Obsada

 • Silvia Navarrojako Renata Monterrubio Álvarez

 • Juan Solerjako Jerónimo Linares

 • Jessica Cochjako Roberta Monterrubio Álvarez

 • Julieta Rosenjako Regina Soberón

 • René Casadosjako Gonzalo Monterrubio

 • Rocío Banquellsjako Josefina "Fina" Álvarez Martínez

 • Lisandro Guarinosjako Agustín Dunant

Zdjęcia

Zdjęcie 1 z 3 Następne »
Zdjęcia 1 – 3 z 3

Więcej o serialu

Rok produkcji: 2010

Dodaj komentarz

Komentarze (31)

 • anna (gość)

  16:55 20-03-2012

  Dziś już ostatni odcinek :( jaka szkoda :(

  1  /  0

 • ...sexy... (gość)

  17:20 08-03-2012

  fajny ten film hmm...

  0  /  0

 • Nina (gość)

  09:42 01-03-2012

  Fajne film telenowela z napisy :)))Superowo

  0  /  0

 • julka (gość)

  16:29 27-02-2012

  jot napisał:

  wie ktos ile odcinkow bedzie?


  182

  0  /  0

 • ... (gość)

  20:50 25-02-2012

  Witam. Czy ma ktoś może streszczenie odcinków od 152 wzwyż ?? Z góry dziękuje.

  0  /  0

 • Magda (gość)

  13:14 25-02-2012

  Odcinek 141
  Jerónimo stara się wywiązać ze swoich obowiązków ojca. Tymczasem Renacie trudno pogodzić się z myślą, że jej mąż będzie miał bliźniaki z Mariną. Ezequiel zapewnia Agustína, że nie wspomniał imienia Areli w jego obecności, ale ten mu nie wierzy i zaczyna wątpić w jego lojalność. Z pomocą Leoncio, Álvaro planuje zemstę na Karinie. Agustín czyni przygotowania do przeprowadzenia planu ostatecznego rozdzielnia Renaty i Jerónimo. Ku oburzeniu wszystkich, Josefina zostaje uznana za chorą psychicznie i skazana na spędzenie reszty swojego życia w psychiatrycznej części szpitala. Regina nie może pogodzić się z niesprawiedliwym wyrokiem. Zwłaszcza, że widziała jak Josefina, w trakcie ogłoszenia wyroku, perfidnie puściła jej oczko. Radość przywraca jej decyzja w sprawie Antonio, który może wrócić do seminarium kontynuować obraną przez siebie drogę powołania. Na hacjendzie Jeronimo trwają przygotowania do ślubu Kariny i Lázaro.


  Odcinek 142
  Agustín jest zdesperowany, aby posiąść Renatę bez jej wiedzy. Jest przekonany, że dzięki temu Renata znienawidzi Jerónimo raz na zawsze. Agustín nie może znieść, że Renata przestała mu ufać i zakończyła ich przyjaźń. Obawia się, że dziewczyna dowiedziała się, że zlecił zabicie Álvaro i Areli. Nesme szykuje się do porwania Kariny w dniu jej ślubu. Przebrany za sędziego porywa żonę na oczach wszystkich. Niestety, nikomu nie udaje się go dogonić. Germán proponuje Honorio i Matíasowi spółkę. Roberta chce rozpocząć pracę w firmie Monterrubio. Regina proponuje jej, aby pracowała z nią w jej fundacji. Roberta wykręca się, że nie może pracować w takim miejscu. Za bardzo przypominałoby jej o tym, że sama nigdy nie zostanie matką. Renata ma za złe Marinie, że pojawiła się na ślubie Kariny i Lázaro. Marina tłumaczy jej, że sama sobie jest winna. Chciała wyjechać z Valle de Guadalupe, ale Renata się uparła, że Jeronimo musi dowiedzieć się, że będzie ojcem. Chema przygotowuje się do otwarcia swojej restauracji. W części psychiatrycznej więzienia Josefina i Blanca postanawiają iść na układ z dyrektorem. Informują go, że Josefina jest bogatą kobietą, która chętnie podzieli się z nim swoimi pieniędzmi w zamian za drobne przysługi. Agustin wpada w furię. Porwanie Kariny przez Álvaro pokrzyżowało jego plany, które miał wobec Renaty. Marina dostaje silnych bóli brzucha i zaczyna krwawić.


  Odcinek 143
  Álvaro ucieka na koniu, zabierając ze sobą Karinę. Wcześniej strzela do Lázaro, ale na szczęście, nie rani pana młodego. Dyrektor szpitala zgadza się na kilka telefonów Josefiny i wypuszczenie jej, co jakiś czas z więzienia. W zamian chce od niej pieniędzy, a od Blanci kilku namiętnych chwil. Lekarz zabrania Marinie opuszczania hacjendy Jeronimo zanim nie będzie wyników badań. Chcąc, nie chcąc, kobieta musi pozostać w „La Bonita”. Roberta prosi Honorio, aby zatrudnił ją w firmie Monterrubio. Początkowo mężczyzna się zgadza, ale zmienia zdanie po rozmowie z Adrianą i Matíasem. Josefina kontaktuje się z Robertą. Prosi ją o pieniądze. Roberta odmawia, ale wówczas matka grozi jej, że powie Reginie prawdę, że to Renata jest jej córką. Agustín żąda wyjaśnień od Ezequiela. Pyta go, jak mógł zostać wydany akt zgonu Álvaro skoro on żyje.


  Odcinek 144
  Agustín rozmawia z Renatą. Potwierdza swoje przypuszczenia, że dziewczyna uważa go za mordercę i złodzieja. Podejrzewa, że wszystkiemu jest winny Lázaro. Grozi mu, że rozpowie wszystkim, że mężczyzna siedział w więzieniu. Dodaje, że wówczas mało kogo będzie obchodziło, że kradł z głodu. Nesme upija się i zabiera Karinę do opuszczonej stajni. Lázaro i Carlos szukają kobiety po okolicy. Nagle ona wybiega z wołaniem o pomoc. Marina jest przykuta do łóżka na hacjendzie Jeronimo. Josefina każe Robercie przynieść pieniądze dla doktora Ojeda. Dzięki trosce rodziny Gonzalo wraca do zdrowia. W fundacji Reginy pojawia się Corina z dzieckiem i opowiada swoją smutną historię. Inés i Constanza obiecują jej pomóc, ile będą w stanie. Pomimo faktu, że Chema czuje się coraz lepiej, jego stan jest gorszy z dnia na dzień. Lekarz informuje Adrianę i Benjamína, że guz rośnie w zaskakująco szybkim tempie i wkrótce zabije chłopaka. Renata broni Agustína w rozmowie z Jeronimo. Mąż wyznaje jej, że Ezequiel i Lázaro wywieźli Areli z Valle de Guadalupe, bo Agustín kazał ją zabić.

  0  /  1

 • ... (gość)

  07:55 23-02-2012

  Witam . Czy ma ktoś może dalsze odcinki ?

  0  /  0

 • .Magda (gość)

  18:02 08-02-2012

  Odcinek 125
  Renata odwiedza Marinę, aby upewnić się, że ta spodziewa się dziecka Jerónima. Marina rozwiewa jej wątpliwości i prosi o dyskrecję. Renata zastanawia się, co powinna uczynić. Agustín się cieszy, bo kiedy wiadomość o ciąży się rozniesie, Renata i Jerónimo definitywnie się rozstaną. Pan Ibarrola pomyłkowo bierze Adrianę i Matíasa za małżeństwo. Gonzalo martwi się tym, gdzie zamieszka z Reginą po ślubie. Szwagier przekonuje go, żeby nie rezygnował tak łatwo z rezydencji, bo ktoś taki jak Josefina nie zasługuje to, by w niej mieszkać. Gonzalo przyznaje mu rację i dodaje, że w przyszłości, gdy znajdzie dla siebie i żony inny dom, przepisze posiadłość na Renatę. Alfonsina czuje, że zaraz urodzi. Lázaro i Karina zabierają ją do lekarza. Renata sprzecza się z Jerónimem i wyjawia mu, że Marina jest z nim w ciąży.


  Odcinek 126
  Marina nie chce pomagać Agustín w jego intrygach. Jerónimo i Renata postanawiają się nie rozstawać i wspólnie zmierzyć się z problemem ciąży Mariny. Roberta z każdym dniem staje się coraz bardziej zazdrosna o siostrę. Zarzuca Agustínowi, że jego plan rozdzielenia Renaty z Jerónimem nie przynosi żadnych rezultatów. Matías i Adriana zostają na noc w Mar de Cortés, bo nie mogą wrócić do hotelu. Honorio odbiera akt urodzenia Adriany, córki Alfonsiny. Dziewczynka zostaje zarejestrowana pod jego nazwiskiem. Jerónimo chce wiedzieć, w jaki sposób Renata dowiedziała się o ciąży Mariany. Gdy odkrywa, że to sprawka Agustína, domyśla się, że ten chciał wykorzystać zaufanie Renaty i odseparować ją od niego.


  Odcinek 127

  Matías oświadcza się Adrianie i zostaje przyjęty. Roberta informuje Josefinę, że rezydencja Monterrubio ma trafić w ręce Renaty. Marina oświadcza wujowi, że oczekuje dziecka Jerónima. Ojciec Severino jest zaskoczony nowiną. Chce zadzwonić do Jerónima, ale Marina mu zakazuje. Jerónimo sam zjawia się u Mariny i obiecuje jej, że da dziecku swoje nazwisko oraz wszystko, czego potrzebuje. Agustín jest zdumiony tym, że Renata nie zostawiła męża po tym, jak dowiedziała się, że ten będzie miał dziecko z inną. Renata zrywa przyjaźń z Agustínem. Chema zastanawia się, dlaczego Adriana go odepchnęła. Luciana informuje Gonzala i Honoria, że Josefina otworzyła sobie konto w banku i ma na nim tę samą kwotę pieniędzy, jaką Luciana dała Reginie. Lázaro w końcu mówi Karinie, że Alvaro żyje.


  Odcinek 128
  Karina jest w szoku, po tym, co usłyszała od Lázara. Renata chce zwrócić Agustínowi naszyjnik, jaki otrzymała od niego w prezencie, ale zazdrosna Roberta przywłaszcza go sobie. Marina przyjmuje pomoc Jerónima. Renata obiecuje, że będzie traktowała dziecko Mariny, jak swoje. Agustín jest wściekły po tym, jak Renata z nim zerwała. Zamyka się w swoim gabinecie i nie chce nikogo widzieć. Álvaro boi się więzienia i błaga Jerónima o pomoc, ale ten odmawia. Luciana, kierownik z banku, uważa, że Regina może zamrozić konto Josefiny, jeśli udowodni, że znajdujące się na nim pieniądze rzeczywiście są tymi samymi, jakie wręczyła Josefinie w zamian za prawdę o córce. Do tego potrzebny jest także donos na policji. Regina nie waha się spróbować. Roberta natychmiast informuje o wszystkim matkę. Ta zaś niczym się nie przejmuje i uważa, że po ślubie Gonzala z Reginą wszystko się zmieni. Elvira, matka Carlosa, jedzie do Valle de Guadalupe, aby uczynić z Matilde przykładną żonę. Matías wręcza Adrianie pierścionek zaręczynowy i oficjalnie prosi ją, żeby została jego żoną. Adriana zgadza się.

  0  /  5

» Wszystkie komentarze

Wyszukiwarka

znajdź w:

Zapisz się do newslettera

Najciekawsze programy, najgorętsze plotki!
Zapisz się na newsletter serwisu Telemagazyn.pl


Zobacz wieczorem

 • serial

  Agenci T.A.R.C.Z.Y.

  TVP 1 - 21:50

  Historia agenta Phila Coulsona, który zbiera grupę oddanych wyselekcjonowanych agentów do pracy w światowej organizacji, znanej jako T.A.R.C.Z.A.

 • serial

  Barwy szczęścia

  TVP 2 - 20:05

  Zaciszna – spokojna ulica na obrzeżach Warszawy – jej mieszkańcy, którzy znają się od lat, i przybysze – lokatorzy apartamentowca na osiedlu Pod Sosnami....

 • serial

  M jak miłość

  TVP 2 - 20:40

  Jeden z najpopularniejszych polskich seriali opowiadający o losach wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Emitowany jest od 2000 roku i cieszy się...

 • dokument

  Skradzione dzieci

  TVP 2 - 22:50

  W czasie dyktatury generała Franco, a także później, do lat 90., w Hiszpanii zabierano matkom noworodki. Szacuje się, że w ten sposób zniknęło 300 tys....

 • serial

  Agentka Carter

  Fox HD - 22:00

  Jeszcze lata przed tym, nim agent Coulson i jego zespół T.A.R.C.Z.Y. przysięgli bronić tych, którzy sami nie potrafią zapewnić sobie ochrony agentka Peggy...

 • serial

  Na Wspólnej

  TVN - 20:10

  Serial opowiada o losach przyjaciół, którzy wychowali się w domu dziecka pod okiem Marii Zięby. Perypetie bohaterów śledzimy w domu na tytułowej Wspólnej.

Polecamy

 • Jak rozpętałem II wojnę światową

  TVP 1 - 20:25

  Franek Dolas trafia jako "przymusowy ochotnik" do Legii Cudzoziemskiej. Przez pomyłkę dostaje funkcję kucharza. Ogrywa Arabów w grę w trzy karty i zdobywa w...

 • Po drugiej stronie korytarza

  TVP 1 - 22:45

  Terry odkrywa romans narzeczonej. Wiedząc, że kobieta czeka w hotelu na kochanka, wynajmuje pokój naprzeciwko. Chce zabić oboje. O swym zamiarze powiadamia...

 • Fair Game

  Polsat - 22:15

  Valerie Plame Wilson była tajną agentką CIA. Gdy jej mąż oskarżył administrację prezydenta Busha o okłamywanie opinii publicznej, ujawnił tożsamości żony, co...

 • 12 rund

  Polsat - 20:05

  Nowy Orlean, maj 2007 r. Szeregowy funkcjonariusz policji Danny Fisher aresztuje ściganego przez FBI zabójcę. W akcji ginie przyjaciółka przestępcy, a ten...

Stacje TV

Popularne

Filmowe

Sportowe

Informacyjne

Dokumentalne

Rozrywkowe

Lifestylowe

Dla dzieci

Regionalne

Zagraniczne

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij