Jesteś tu: Telemagazyn -> Serial -> Przyjaciółki -> odc. 3

 

Przyjaciółki odc. 3

(Polska 2012) Od lat 12

Ocena internautów:

 •  

(0 głosów) | oceń

w. Małgorzata Socha(Inga Gruszewska), Gabriela Oberbek(Ewa, wychowawczyni), Lena Frankiewicz(Jagoda, wychowawczyni), Pola Figurska(Hania Kasprzyk, córka Ingi), Agnieszka Sienkiewicz(Dorota Rozwenc, kochanka Andrzeja), Katarzyna Galica(Oliwia),...

 • Czas trwania: 60 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy
 • Produkcja: Polska
 • Reżyseria: Grzegorz Kuczeriszka

Przyjaciółki w telewizji

Emisje archiwalne

Rozwiń  
w. Małgorzata Socha(Inga Gruszewska), Gabriela Oberbek(Ewa, wychowawczyni), Lena Frankiewicz(Jagoda, wychowawczyni), Pola Figurska(Hania Kasprzyk, córka Ingi), Agnieszka Sienkiewicz(Dorota Rozwenc, kochanka Andrzeja), Katarzyna Galica(Oliwia), David Kartaszewicz(Grzegorz, mąż Oliwii), Michał Rolnicki(Rafał), Antoś Borowski(Staś, syn Ani), Kajetan Borowski(Franek, syn Ani), Nicole Bogdanowicz(Julka, córka Ani), Joanna Liszowska(Patrycja Kochan), Anita Sokołowska(Zuza Markiewicz), Magdalena Stużyńska(Anka Strzelecka), Bartek Kasprzykowski(Paweł Strzelecki, mąż Anki), Lesław Żurek(Wojtek, informatyk), Marcin Rogacewicz(Michał Zalewski, chłopak Patrycji), Adam Krawczyk(Andrzej Kasprzyk, mąż Ingi), Sławomir Grzymkowski(Stanisław Bielski) Przyjaciółki mają nowe postanowienie - od tego dnia będą razem biegać, aby zadbać o swoją kondycję. Dziewczyny bardzo ambitnie podchodzą do nowego postanowienia - może z wyjątkiem Anki, której bieganie najwyraźniej nie sprawia tyle przyjemności, co pozostałym przyjaciółkom. Po porannym joggingu Zuza odbiera kolejny prezent od tajemniczego wielbiciela, już rano za szybą samochodu znalazła małą niespodziankę. Przyjaciółki spotykają się w salonie Patrycji i rozmawiają na temat Anki i jej męża. Inga opowiada całą sytuację, jaka miała miejsce w galerii. Dziewczyny są oburzone jego zachowaniem i zastanawiają się, co zrobić. Tymczasem Anka udaje się z chorym psem do Rafała. Podczas rozmowy przypadkiem informuje go o tym, że Inga właśnie rozwodzi się. Ta wiadomość wyraźnie interesuje lekarza weterynarii. Inga po powrocie z pracy zastaje w domu Dorotę. Nowa partnerka jej męża czuje się tu, jak u siebie. Bawi się z Hanią w najlepsze. Proponuje nawet, aby mała zamieszkała na jakiś czas z nią i z Andrzejem. Jak zareaguje Inga? Patrycja odwiedza Ankę w jej domu. Przyjaciółki szczerze rozmawiają o problemach. Czy Patrycja zdecyduje się powiedzieć Ance prawdę o jej mężu?

Lista odcinków

  • Sezon 8

  • S. 8 Odc. 12

   Odcinek 12, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 11

   Odcinek 11, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 10

   Odcinek 10, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 9

   Odcinek 9, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 8

   Odcinek 8, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 7

   Odcinek 7, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 6

   Odcinek 6, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 5

   Odcinek 5, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 4

   Odcinek 4, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 3

   Odcinek 3, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 2

   Odcinek 2, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • S. 8 Odc. 1

   Odcinek 1, sezon 8 Przyjaciółki to serial obyczajowy. W rolach głównych występują: Tracee Ellis Ross, Golden Brooks, Persia White, Jill Marie Jones, Reginald C. Hayes, Lesław Żurek, Marcin Rogacewicz. Kraj w którym został wyprodukowany serial Przyjaciółki to Polska. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Beata Pasek.
  • Sezon 7

  • S. 7 Odc. 22

   Odcinek 22, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 21

   Odcinek 21, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 20

   Odcinek 20, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 19

   Odcinek 19, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 18

   Odcinek 18, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 17

   Odcinek 17, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 16

   Odcinek 16, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 15

   Odcinek 15, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 14

   Odcinek 14, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 13

   Odcinek 13, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 12

   Odcinek 12, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 11

   Odcinek 11, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 10

   Odcinek 10, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 9

   Odcinek 9, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 8

   Odcinek 8, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 7

   Odcinek 7, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 6

   Odcinek 6, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.
  • S. 7 Odc. 5

   Odcinek 5, sezon 7 Serial opowiada o przyjaźni czterech kobiet pochodzących z różnych środowisk. Tytułowe przyjaciółki Lynn, Joan, Maya i Toni borykają się z problemami, które dotykają każdą współczesną kobietę. Nieważne w jak trudnej sytuacji każda z nich by się znalazła, zawsze może liczyć na wsparcie jednej z koleżanek. Czy mimo wielu kryzysowych momentów, przyjaźń między kobietami przetrwa, będzie można się przekonać już 8 lutego na antenie Comedy Central Polska.

Obsada

 • Małgorzata Sochajako Inga Gruszewska

 • Joanna Liszowskajako Patrycja Kochan

 • Anita Sokołowskajako Zuza Markiewicz

 • Magdalena Stużyńskajako Anka Strzelecka

 • Bartłomiej Kasprzykowskijako Paweł Strzelecki

 • Lesław Żurekjako Wojtek

 • Marcin Rogacewiczjako Michał Zalewski

Zdjęcia

Zdjęcie 1 z 268 Następne »
Zdjęcia 1 – 4 z 268

Więcej o serialu

Scenariusz: Beata Pasek

Zdjęcia: Grzegorz Kuczeriszka

Muzyka: Patrycja Bukowska

Montaż: Grażyna Gradoń

Scenografia: Ineza Bodył

Rok produkcji: 2012

Dodaj komentarz

Komentarze (29)

 • xyz (gość)

  19:14 12-10-2014

  Dłuższa streszczenie odcinka 4x08

  odc. 47 (4x08):
  Zuza leży w szpitalu. Odwiedzają ją koleżanki. Markiewicz nie pokazuje po sobie żadnych emocji. Przyjaciółki wiedzą jednak, jak bardzo przeżywa stratę dziecka. Dorota podstępem umówiła Ingę i siebie na podwójną randkę. Gruszewska nie ma nawet szansy zaprotestować, ponieważ na miejscu zjawiają się Mariusz i Dominik - przystojni 30-latkowie. Inga pokazuje pazurki. Niespodziewanie Zuza bierze urlop w pracy i wyjeżdża z Warszawy. Nikt nie wie, gdzie się podziewa. Anka znowu umawia się z Maćkiem. Zamierza mu oznajmić, że nie mogą się więcej spotykać ze względu na zbyt dużą różnicę wieku między nimi. Przystojny instruktor oczarowuje Strzelecką i przekonuje ją do zmiany zdania. Spędzają razem długą i namiętną noc. Andżelika zjawia się po dłuższej nieobecności. Oznajmia, że dostała mieszkanie socjalne w jej rodzinnej miejscowości. Opowiada synkowi o jego nowym pokoju. Chłopiec jest szczęśliwy. Patrycja stara się nie okazywać prawdziwych emocji. W głębi duszy wie, że wkrótce będzie musiała się rozstać z Filipem. Nabywca muffinów informuje Ankę o rezygnacji z zamówienia. Strzelecka nie wzięła zaliczki i nie wie, co zrobić.

  3  /  0

 • xyz (gość)

  22:29 11-10-2014

  odc. 47 (4x08):
  Przyjaciółki odwiedzają Zuzę w szpitalu. Widzą, że głęboko przeżywa utratę dziecka. Dorota podstępem namawia Ingę na spotkanie. Okazuje się, że umówiła Ingę i siebie na podwójną randkę. Anka ponownie umawia się z Maćkiem. Chce mu oznajmić, że nie mogą się dalej spotykać, gdyż różnica wieku jest zbyt duża. Andżelika oznajmia, że otrzymała mieszkanie socjalne w miejscowości, z której pochodzi. Opowiada Filipowi o jego nowym pokoju. Patrycja cierpi. Anka odebrała telefon informujący, że nabywca muffinów rezygnuje z zamówienia.

  1  /  0

 • xyz (gość)

  22:28 11-10-2014

  odc. 46 (4x07):
  Inga musi wziąć udział w dwudniowej konferencji. Renata, jej szefowa, traktuje ją jak swoją własność. Wyczerpana psychicznie Gruszewska chciałaby odejść z pracy, lecz wie, że nie może sobie na to pozwolić. Anka próbuje skontaktować się z Krzysztofem. Składa mu niezapowiedzianą wizytę. Odkrywa, że znajomy jest w fatalnym stanie. Siłą zaciąga go na spotkania AA. Tymczasem Patrycja odwiedza salon Seba. Wypytuje, jak radzi sobie Andżelika. Fryzjer chwali dziewczynę. Z jednej strony Patrycja cieszy się z tego powodu, z drugiej obawia się, że teraz kobieta zabierze do siebie Filipa. Rodzice Wojtka odwiedzają syna i jego partnerkę. Są zachwyceni, że wkrótce zostaną dziadkami. Wypytują przyszłych rodziców o zaręczyny. Zuza jest przerażona. Przyjaciółki pomagają Strzeleckiej w pieczeniu muffinków. Markiewicz zupełnie nie radzi sobie z zadaniami w kuchni. Posłusznie jednak wykonuje wszystkie polecenia. Gdy kobieta budzi się w nocy, nagle odkrywa krew na prześcieradle. Spanikowana budzi Wojtka. Partner natychmiast wzywa karetkę.

  1  /  0

 • xyz (gość)

  19:26 30-09-2014

  odc. 45 (4x06):

  Paweł odwiedza w areszcie Ankę. Mimo że jest zły na żonę, stara się jej pomóc. Tymczasem Andżelika znów przychodzi do Filipa. Michał nie jest tym faktem zachwycony. Inga spotyka na swoim podwórku Dorotę. Postanawia poprosić kobietę, by przestała ją nachodzić. Okazuje się, że jest ona tu służbowo, ma sprzedać mieszkanie Pauliny i Szymona. Inga jest zdziwiona, bo Szymon nic jej o tym nie mówił. Na prośbę Anki przyjaciółki udają się do sklepu po towar, który zamówiła. Mają się nim podzielić i zabrać do domów. Podczas rozdzielania w sklepie zjawia się klientka. Bierze Patrycję za ekspedientkę. Kochan wpada na pomysł, że podczas nieobecności Anki przyjaciółki wyznaczą sobie dni i będą ją zastępować. Patrycja postanawia pomóc Andżelice. Odwiedza Sebo. Chce się zapytać, czy nie potrzebuje on pomocy w swoim salonie. Dagmar przyłapuje Zuzę, jak ta płacze. Czuje się niezręcznie. Zuza wyjaśnia, że to przez burzę hormonów. Dzięki kaucji wpłaconej przez Pawła Anka wraca do domu. Odwiedzają ją przyjaciółki. Wyjawiają, iż nie zamknęły sklepu.

  1  /  0

 • xyz (gość)

  19:25 30-09-2014

  odc. 44 (4x05) :

  Prezes zleca Zuzie i Alicji wspólne przygotowanie raportu. Łukasz wyraźnie oczarował nową pracownicę. Alicja spędza z nim dużo czasu i znika w jego towarzystwie na długie godziny. To daje Markiewicz przewagę, którą postanawia wykorzystać. Tymczasem Filip tęskni za Andżeliką. Czeka na list od matki, który niestety nie nadchodzi. Aby poprawić chłopcu nastrój, Patrycja zabiera go na przejażdżkę autobusem piętrowym, podobnym do tych, które jeżdżą po ulicach Londynu. Anka próbuje się skontaktować z Iwoną. Koleżanka nie przyszła do pracy. Na dodatek ma złe przeczucia związane z Krzysztofem. Niestety potwierdzają się - mężczyzna jest w ciężkim stanie. Inga rezygnuje z weekendowego wyjazdu z Szymonem. Uważa, że powinni dać sobie czas, by przemyśleć, co tak naprawdę czują. W mieszkaniu Patrycji i Michała zjawia się Andżelika. Kobieta wróciła z Anglii, ponieważ tęskniła za synem. Małżeństwo jest zaniepokojone. Teraz gdy Andżelika jest w kraju, może się ubiegać o wyłączne prawo do opieki nad Filipem. Anka spotyka się z Maćkiem. Zamierza mu powiedzieć, że nie jest zainteresowana randkami. Mężczyzna jest rozbrajająco zabawny. Strzelecka daje się ponieść chwili. Paweł odwiedzą ją wieczorem, zaraz po jej spotkaniu z Maćkiem. Anka wygląda bardzo atrakcyjnie. Były mąż pod wpływem impulsu próbuje ją pocałować. Strzelecka odpycha go. Wściekły Paweł wybiega. Niebawem w drzwiach domu Anki zjawiają się policjanci.

  1  /  0

 • xyz (gość)

  19:25 30-09-2014

  odc. 43 (4x04):
  Dorota odwiedza Ingę. Już w progu opowiada o swoich niepowodzeniach. Szybko jednak zapomina o troskach, gdy słyszy, że Szymon ma żonę. Paulina zaczepia Ingę na podwórku. Radzi Gruszewskiej, by zrezygnowała z Szymona. Zapewnia, że będzie walczyła o męża, i wierzy, że on w głębi serca wciąż ją kocha. Na prośbę Patrycji Anka urządza u siebie przyjęcie, na które zaprasza Filipa. Dla chłopca to spore przeżycie, ponieważ nigdy jeszcze nie był w gościach. Prezes firmy, w której pracuje Zuza, decyduje, że Markiewicz ma się podzielić swoimi obowiązkami z nową pracownicą Alicją (Katarzyna Zielińska). Kobieta czuje się zagrożona, lecz nie zamierza się tak łatwo poddać. Nie chce też z nikim dzielić się Dagmarem. Krzysztof czeka na Ankę pod jej sklepem. Jest wyjątkowo natarczywy. Próbuje się umówić ze Strzelecką. Nadchodzi dzień ślubu Patrycji i Michała. Stempel czesze Kochan na tę okazję. Tymczasem świadek pana młodego złapał wirusa. Skromna uroczystość, którą miały urządzić przyjaciółki Kochan, okaże się wyjątkowym, pełnym niespodzianek dniem, którego narzeczeni długo nie zapomną. Do sklepu Anki przybiega zdenerwowany Tomek. Towar, który jej ostatnio przywiózł, by zatruty. Iwona przypomina sobie, że sprzedała wódkę Krzysztofowi, który przedstawił się jako znajomy Anki.

  1  /  0

 • fanka (gość)

  15:02 13-09-2014

  Czy Wy nie umiecie prawidło prowadzić , strony, pomieszanie z poplątaniem w dalszym ciągu.

  4  /  0

 • xyz (gość)

  17:28 07-09-2014

  odc. 42 (4x03):

  Szymon stara się wytłumaczyć Indze, dlaczego nigdy nie wspominał o Paulinie. Gruszewska nie daje mu jednak skończyć, każe mu wyjść. Tymczasem Patrycja i Michał spotykają się z dyrektorką domu dziecka, w którym przebywa Filip. Otwarcie mówią o propozycji Andżeliki i proszą o radę. Dowiadują się, że wymuszenie pieniędzy za adopcję jest często praktykowane. Kierowniczka placówki podsuwa im jednak inny pomysł - proponuje, by ubiegali się o statut rodziny zastępczej. Szymon nie daje za wygraną. Odwiedza Ingę w pracy. Szczerze opowiada o małżeństwie z Pauliną i jej zdradzie. Pokazuje ukochanej pozew o rozwód. Gruszewska postanawia dać mu drugą szansę. Nie wie jednak, że Paulina nie zamierza tak łatwo zrezygnować z Szymona. Wojtek przypadkowo dowiaduje się, że Zuza leci do Nowego Jorku. Zakochani się kłócą. Niemczyk zapowiada, że od tej pory będzie się zachowywał jak prawdziwy macho i zabrania Markiewicz wyjazdu. Przyjaciółki spotykają się w salonie Patrycji. Szykują się na koncert. Pomagają Ance zrobić się na bóstwo. Efekt jest piorunujący - Strzelecka wpada w oko 26-letniemu Maćkowi (Krzysztof Wach).

  1  /  0

» Wszystkie komentarze

Wyszukiwarka

znajdź w:

Zapisz się do newslettera

Najciekawsze programy, najgorętsze plotki!
Zapisz się na newsletter serwisu Telemagazyn.pl


Zobacz wieczorem

Polecamy

 • Ani słowa więcej

  CANAL+ - 16:40

  50-letnia masażystka Eva angażuje się w związek z niezbyt przystojnym, ale zabawnym Albertem. Niebawem okazuje się, że opowieści przyjaciółki o wadach byłego...

 • Nie oglądaj się

  ale kino+ - 20:10

  Dziennikarka Jeanne, która jako dziecko cierpiała na amnezję, stara się odtworzyć przeszłość na kartach powieści autobiograficznej. Niebawem pisarka zauważa,...

 • Szybcy i martwi

  TV6 - 21:30

  Do pewnego miasteczka na Dzikim Zachodzie przybywa piękna Ellen, ubrana w męski strój, po mistrzowsku władająca bronią, by pomścić śmierć ojca, którego przed...

 • Pan niania

  TVN 7 - 20:00

  Zawodowy sportowiec, mistrz w zapasach Sean Armstrong, na prośbę przyjaciela zgadza się przyjąć niecodzienne zlecenie. Zostaje opiekunem dwóch rozwydrzonych...

Stacje TV

Popularne

Filmowe

Sportowe

Informacyjne

Dokumentalne

Rozrywkowe

Lifestylowe

Dla dzieci

Regionalne

Zagraniczne

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij