Miłość nad jeziorem Garda: Rodzinna tajemnica odc. 12

Eine Liebe am Gardasee (Niemcy 2006)

Ocena internautów:

 •  

(0 głosów) | oceń

Lukas i Anna niepokoją się zniknięciem Franco z klasztoru. Podejrzewają, że coś mu się stało. Lukas wprawdzie bardzo martwi się o ojca, ale nadal zamierza pójść na policję i złożyć wyjaśnienia. Zna prawdę o uprowadzeniu Leny.

 • Czas trwania: 48 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy
 • Produkcja: Niemcy
 • Reżyseria: Karl Kases

Miłość nad jeziorem Garda: Rodzinna tajemnica w telewizji

Emisje archiwalne

Rozwiń  
Lukas i Anna niepokoją się zniknięciem Franco z klasztoru. Podejrzewają, że coś mu się stało. Lukas wprawdzie bardzo martwi się o ojca, ale nadal zamierza pójść na policję i złożyć wyjaśnienia. Zna prawdę o uprowadzeniu Leny.

Lista odcinków

  • Odc. 21

   Odcinek 21 Silvio zranił się podczas bójki z Lukasem. Ukrywa się w klasztorze. Lukasowi udaje się z pomocą dokumentów otrzymanych od Franco ujawnić ciemnie sprawki oszusta Bergera. Oddaje go w ręce policji. Podczas powrotnej drogi do stoczni Lukas dowiaduje się od Franco wszystkiego o tajemnicy Anny.
  • Odc. 20

   Odcinek 20 Anna jest zrozpaczona. Wygląda na to, że siostra Benedicta zabrała tajemnicę dotyczącą jej dziecka do grobu. Lena nakrywa w winnicy Isabellę i Maxa. Kiedy żąda od Maxa wyjaśnień, w winnicy pojawia się Silvio.
  • Odc. 19

   Odcinek 19 Anna szantażuje Silvio informacjami, które zdobyła na temat jego przeszłości. Żąda od niego, by "załatwił" Lenę, grozi mu, że w innym przypadku wyśle go na długie lata do więzienia. Tymczasem Lena zabiera Silvio na wycieczkę do winnicy. Mężczyzna upatruje w tym szansę dla siebie. Kiedy przyjeżdżają na miejsce, majstruje przy hamulcach w samochodzie Leny.
  • Odc. 18

   Odcinek 18 Franco i Lukas spodziewają się nowego sponsora, który uratuje stocznię. Ale Bergerowi udaje się nadszarpnąć ich wiarę w uczciwość rodziny Leones. Isabella obawia się, że jest dla Maxa jedynie namiastką tego, czym mogłaby być dla niego Lena. Cierpi, ponieważ Max nie przyznaje się do uczuć wobec niej publicznie, a nawet wysyła ją na noc do domu, by nikt niczego nie podejrzewał.
  • Odc. 17

   Odcinek 17 Alexander zakochał się w pięknej hrabinie Emilii. Jest bardzo szczęśliwy i dopisuje mu doskonały humor. Jest nawet skłonny zapłacić okup za Franco. Natomiast Isabella i Max nie bardzo wiedzą, jak mają sobie poradzić z uczuciami, jakie żywią do siebie. Lukas próbuje przekonać Claudię, by ratować stocznię. Kobieta składa mu nieoczekiwaną ofertę.
  • Odc. 16

   Odcinek 16 Lena ma urządzić w hotelu wielkie przyjęcie. Ale akurat teraz hotel nie posiada kucharza. Lena ma nadzieję, ze pomoże jej Giovanni, mechanik ze stoczni Leone. Giovanni nie chce jednak się zgodzić, gdyż boi się zatargu z Alexandrem lub Franco. W końcu Lukasowi udaje się namówić go do pomocy. Prosi Lenę, by jeszcze raz porozmawiała z Alexandrem o spłacie wykupnego. Jeśli ten zażąda szybkiej spłaty, stoczni będzie groziło bankructwo.
  • Odc. 15

   Odcinek 15 Bujana, która ma świadczyć na korzyść Leny, żąda w zamian, aby Lukas się z nią ożenił. Lukas chce pomóc Lenie i jest gotów zgodzić się na warunek Bujany. Natomiast Lena nie może pogodzić się z myślą, że z jej powodu miałby on zawrzeć nielegalne małżeństwo.
  • Odc. 14

   Odcinek 14 Lukas na wszelkie sposoby próbuje naprawić błąd, który popełnił wobec Leny. Ma nadzieję, że kobieta będzie w stanie mu wybaczyć. Wbrew woli ojca Lukas rozpoczyna własne śledztwo, chcąc udowodnić przestępstwa Bergera. Anna natomiast obawia się o swoją pozycję w klasztorze, ponieważ siostra Martha opowiedziała zwierzchnictwu o jej przekrętach.
  • Odc. 13

   Odcinek 13 Lena jest zaskoczona wyznaniem Franco. Nie może uwierzyć, że świadomie zrujnował życie jej oraz swojego najlepszego przyjaciela. Alexander nie wie, jak tragiczne zdarzenia mają miejsce w jego hotelu. Wraz z Sarą, wciąż swoją żoną, spędza romantyczny dzień w jej winnicy.
  • Odc. 12

   Odcinek 12 Lukas i Anna niepokoją się zniknięciem Franco z klasztoru. Podejrzewają, że coś mu się stało. Lukas wprawdzie bardzo martwi się o ojca, ale nadal zamierza pójść na policję i złożyć wyjaśnienia. Zna prawdę o uprowadzeniu Leny.
  • Odc. 11

   Odcinek 11 Ogrodnik klasztorny Stefano zostaje brutalnie zamordowany. Główną podejrzaną jest Lena, którą zatrzymano w areszcie śledczym w miejscowości Lazise. Lukas, który chce wpłacić kaucję, by Lena mogła wyjść na wolność, odkrywa coś strasznego… Natomiast w klasztorze wszystko przebiega zgodnie z planem Anny.
  • Odc. 10

   Odcinek 10 Środek odurzający, który Anna podała Franco, spełnił swój cel - tajemnica Franco nadal pozostaje tajemnicą. Do Isabelli niespodziewanie przyjeżdża Sara, jej matka. Isabella ma nadzieję, że Sara i Alexander ponownie się do siebie zbliżą. Chce pomóc im w odzyskaniu szczęścia i organizuje dla nich romantyczną kolację.
  • Odc. 9

   Odcinek 9 Pomiędzy Leną i Maksem dochodzi do kłótni. Lena czuje się oszukana przez Maxa i Izabellę. Po powrocie do swojego mieszkania w Monachium zastaje ich w niedwuznacznej sytuacji. Całowali się. Wściekła Lena natychmiast wraca nad jezioro Garda.
  • Odc. 8

   Odcinek 8 Okazuje się, że Franco usiłował popełnić samobójstwo. Lucas jest w szoku i szuka w sobie winy. W końcu jednak udaje mu się przekonać Franco, żeby wreszcie powiedział Lenie prawdę. Anna radzi Lucasowi, by upowszechnił plotkę, że stocznia ma finansowe kłopoty. Tylko tak uda się wiarygodnie wytłumaczyć samobójczą próbę Franco.
  • Odc. 7

   Odcinek 7 Lucas i Lena żyją szczęśliwie. Nagle i niespodziewanie Lucas odchodzi od Leny, która myśli, że mężczyzna już nic do niej nie czuje. W rzeczywistości jednak Lucas znalazł się w potrzasku - nie chce utracić ani Leny, ani ojca. Logika i zdrowy rozsądek nakazuje mu odejść od Leny.
  • Odc. 6

   Odcinek 6 Chociaż Lena wmanewrowała się w sytuację zagrażającą jej życiu, to przynajmniej dowiedziała się , kto uprowadził ją, kiedy była małą dziewczynką. Alexander i Isabella nie chcą jej uwierzyć. Lena jest zawiedziona ich postawą. Razem z Lucasem udaje się do klasztoru. Chcą porozmawiać ze Stefano. Kiedy jednak przybywają na miejsce, jest za późno - okazuje się, że Stefano zniknął. Lena postanawia zapomnieć o przeszłości i zacząć żyć przyszłością.
  • Odc. 5

   Odcinek 5 Rozczarowany Lucas musi przyznać się do porażki. To Max wygrał walkę o serce Leny. Franco cieszy się z takiego obrotu sprawy, mając nadzieję, że Lena zdecyduje się na ostateczny powrót do Monachium. Ale ona ani myśli wracać - wręcz przeciwnie. Wydaje się jej, że znalazła sposób, aby dowiedzieć się, kto ukradł list szantażysty.
  • Odc. 4

   Odcinek 4 Lena und Lucas verbringen eine romantische Nacht im Aurora. Plötzlich steht Max vor ihr, der sich für sein Verhalten entschuldigen möchte. Lena ist verunsichert und redet sich ein, Lucas sei nur ein Urlaubsflirt, der nicht ernst zu nehmen sei. Sie fühlt sich in dieser Meinung bestätigt, als ihr anstelle von Lucas die attraktive Claudia Lori leicht bekleidet die Wohnungstür öffnet. Nun steht fest: Lucas ist nichts weiter als ein Macho mit übermäßigem Frauenverschleiß. Als Max ihr kurze Zeit später einen Heiratsantrag macht, bekommt Lucas dies mit und zieht sich traurig zurück. Als Lena in Alexanders Büro einen Erpresserbrief der damaligen Entführer findet, bittet sie ihn, damit zur Polizei zu gehen. Der wiederum hält nichts davon uns rät Lena, die Vergangenheit endlich ruhen zu lassen.
  • Odc. 3

   Odcinek 3 Miłość nad jeziorem Garda: Rodzinna tajemnica to Serial obyczajowy W rolach głównych występują: Christina Beyerhaus, Andreas Brucker, Daniele Legler, Hartmut Becker, Ute Cremer, Jessica Boehrs, Marcus Grüsser. Kraj w którym został wyprodukowany serial Miłość nad jeziorem Garda: Rodzinna tajemnica to Niemcy. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2006. Za scenariusz odpowiedzialni byli: Thomas Hernadi, Christiane Sadlo.
  • Odc. 2

   Odcinek 2 Lenie bardzo dobrze mieszka się w hotelu Aurora. Zgadza się na spotkanie z szarmanckim Lucasem. Nie przypuszcza, że jej przyjaciel Max chce ją odwiedzić i zdecydował się na podróż z Monachium do Włoch. Kiedy Lucas przybywa do hotelu i widzi przytulającą się do siebie parę, jest bardzo zawiedziony. Claudia Lori, zatrudniona w zarządzie stoczni Leone, już od dawna ma chrapkę na przystojnego Lucasa. Nowa sytuacja dodaje jej odwagi. Uważa, że jest to optymalna okazja, by rozpocząć flirt z Lucasem.
  • Odc. 1

   Odcinek 1 Lena Sander udaje się w podróż. Zamierza odwiedzić klasztor nad jeziorem Garda. Ma nadzieję, że dowie się tam czegoś więcej o swoich biologicznych rodzicach. Jednakże przeorysza klasztoru rozwiewa jej nadzieje. Inny ślad prowadzi Lenę do niewielkiej wioski rybackiej Lazise, gdzie poznaje właściciela jachtu i projektanta Lucasa Leone. Lena podejmuje szybką decyzję - postanawia zostać nad jeziorem Garda. Wprowadza się do hotelu Aurora.

Obsada

 • Christina Beyerhausjako Lena Sander

 • Andreas Bruckerjako Lukas Leone

 • Daniele Leglerjako Alexander Hofer

 • Hartmut Beckerjako Franco Leone

 • Ute Cremerjako Anna

 • Jessica Boehrsjako Isabella Hofer

 • Marcus Grüsserjako Max Strehle

Więcej o serialu

Scenariusz: Constanze Fischer, Katharina Hajos

Muzyka: Siggi Mueller, Jörg Magnus Pfeil

Rok produkcji: 2006

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

znajdź w:

Zapisz się do newslettera

Najciekawsze programy, najgorętsze plotki!
Zapisz się na newsletter serwisu Telemagazyn.pl


Zobacz wieczorem

 • thriller

  Skazany na piekło

  Stopklatka TV - 22:10

  Za zabicie mordercy żony Amerykanin Kyle LeBlanc dostaje wyrok dożywocia w rosyjskim więzieniu. Gdy zostaje zmuszony do udziału w organizowanych w zakładzie...

 • serial

  Rzeka

  TVP 1 - 22:05

 • film sensacyjny

  Gra o przeżycie

  TVN 7 - 20:00

  Bezdomny Mason otrzymuje od nieznajomego wizytówkę z nazwiskiem człowieka, który może zapewnić mu dobrze płatną pracę. Wierząc, że los dał mu szansę, udaje...

Polecamy

 • Godziny

  CBS Europa - 18:50

  Jeden niezwykły dzień z życia trzech kobiet. Choć każda z nich żyje w innej epoce, wszystkie zmagają się z problemem depresji i pokusą samobójstwa. Ale to...

 • The Sapphires: Muzyka duszy

  HBO - 22:15

  Rok 1968. Cztery młode Aborygenki z małej wioski marzą o karierze w show-biznesie. Pewnego dnia poznają łowcę talentów, Dave'a Lovelace'a. Mężczyzna zabiera...

 • Skrzydlaty Szkot

  MGM - 21:00

  Historia szkockiego kolarza amatora, który na własnoręcznie skonstruowanym rowerze, złożonym ze skrawków blachy i fragmentów pralki, pobił rekord świata w...

 • Detektyw McQ

  TCM - 23:00

  McQ prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa przyjaciela. Odkrywa, że w policyjnym wydziale ds. walki z narkotykami panuje korupcja. W brudne interesy...

Stacje TV

Popularne

Filmowe

Sportowe

Informacyjne

Dokumentalne

Rozrywkowe

Lifestylowe

Dla dzieci

Regionalne

Zagraniczne

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij