Jesteś tu: Telemagazyn -> Serial -> Słodkie kłamstewka -> s. 2 odc. 12

 

Słodkie kłamstewka odc. 12

Seria 2 Pretty Little Liars (USA 2012)

Ocena internautów:

 •  

(0 głosów) | oceń

Hanna musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Noel dowiaduje się o romansie Arii z Ezrą. Związek Spencera z Alex przechodzi kryzys. Emily zaprasza Mayę na rodzinne spotkanie.

 • Czas trwania: 60 minut
 • Gatunek: Serial grozy
 • Produkcja: USA
 • Reżyseria: Chad Lowe

Słodkie kłamstewka w telewizji

Emisje archiwalne

Rozwiń  
Hanna zostaje wypisana ze szpitala, ale musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Noel dowiaduje się o romansie Arii z Ezrą. Związek Spencera z Alex przechodzi kryzys. Emily zaprasza Mayę na rodzinne spotkanie.

Lista odcinków

  • Sezon 3

  • S. 3 Odc. 24

   Odcinek 24, sezon 3 Po długiej nieobecności Spencer wraca do domu. Zachowuje się tak, jakby nic ważnego się nie stało. Hanna, Emily i Aria nie wierzą jej.
  • S. 3 Odc. 23

   Odcinek 23, sezon 3 Dziewczyny stają przed dylematami. Aria zastanawia się, czy powinna zostać z Ezrą. Emily stara się udowodnić Spencer, że jej podejrzenia były niesłuszne. Hanna staje się uczestniczką dramatu.
  • S. 3 Odc. 22

   Odcinek 22, sezon 3 Spencer nagle znika. Gdy okazuje się, że jej rodzina nie wie, gdzie ją można znaleźć, Hanna, Emily i Aria zaczynają się niepokoić. Podejmują próbę odnalezienia dziewczyny.
  • S. 3 Odc. 21

   Odcinek 21, sezon 3 Spencer chce porozmawiać z Emily, ale ona nie zamierza jej słuchać. Po wypadku Ashley Hanna postanawia pomóc matce. Zastanawia się, czy "A" ma coś wspólnego z jej nowym sekretem.
  • S. 3 Odc. 20

   Odcinek 20, sezon 3 Uzyskawszy nowe informacje na temat detektywa Wildena, Aria, Emily i Hanna usiłują dokładnie poznać jego przeszłość. W tym celu zwracają się do Shany i CeCe.
  • S. 3 Odc. 19

   Odcinek 19, sezon 3 Podczas rozmowy o swoim ojcu Caleb tłumi przykre uczucia. Hanna opracowuje plan, który ma na celu pogodzenie go z Jamiem. Aria tęskni za Ezrą. Zauważa jednak, że spędza coraz więcej czasu z Wesem.
  • S. 3 Odc. 18

   Odcinek 18, sezon 3 Rodzina DiLaurentisów chce zorganizować powtórny pogrzeb Alison. Ponieważ od jej śmierci wiele się wydarzyło, Aria, Emily, Hanna i Spencer zastanawiają się, czy powinny uczestniczyć w uroczystości.
  • S. 3 Odc. 17

   Odcinek 17, sezon 3 Aria boi się opowiedzieć Ezrze o jego synu. Hanna jest pewna, że Caleb coś przed nią ukrywa. Zdesperowana chce poznać prawdę.
  • S. 3 Odc. 16

   Odcinek 16, sezon 3 Aria zachorowała na grypę, więc musi leżeć w łóżku. Hanna i Emily samodzielnie kontynuują śledztwo. Na wieść o wyjeździe ojca Arii Meredith proponuje, że zaopiekuje się chorą dziewczyną.
  • S. 3 Odc. 15

   Odcinek 15, sezon 3 Aria podejrzewa, że jej ojciec zabił Alison. Postanawia go śledzić, a Ella i Meredith mają jej pomóc. Niestety, plany Arii zostają pokrzyżowane przez chorobę.
  • S. 3 Odc. 14

   Odcinek 14, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Oliver Goldstick.
  • S. 3 Odc. 13

   Odcinek 13, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Joseph Dougherty.
  • S. 3 Odc. 12

   Odcinek 12, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard.
  • S. 3 Odc. 11

   Odcinek 11, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Oliver Goldstick, Maya Goldsmith.
  • S. 3 Odc. 10

   Odcinek 10, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Jonell Lennon.
  • S. 3 Odc. 9

   Odcinek 9, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Lijah Barasz.
  • S. 3 Odc. 8

   Odcinek 8, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Joseph Dougherty.
  • S. 3 Odc. 7

   Odcinek 7, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Andy Reaser.
  • S. 3 Odc. 6

   Odcinek 6, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Maya Goldsmith.
  • S. 3 Odc. 5

   Odcinek 5, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Bryan M. Holdman.
  • S. 3 Odc. 4

   Odcinek 4, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Lucy Hale, Ian Harding, Laura Leighton. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Jonell Lennon.
  • S. 3 Odc. 3

   Odcinek 3, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Laura Leighton, Shay Mitchell, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Joseph Dougherty.
  • S. 3 Odc. 2

   Odcinek 2, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Laura Leighton, Shay Mitchell, Ian Harding, Sasha Pieterse. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard, Oliver Goldstick.
  • S. 3 Odc. 1

   Odcinek 1, sezon 3 Słodkie kłamstewka to serial grozy. W rolach głównych występują: Troian Bellisario, Ashley Benson, Lucy Hale, Shay Mitchell, Tyler Blackburn, Holly Marie Combs, Ian Harding. Kraj w którym został wyprodukowany serial Słodkie kłamstewka to USA. Pierwszy klaps na planie serialu padł w roku 2012. Za scenariusz odpowiedzialni byli: I. Marlene King, Sara Shepard.
  • Sezon 2

  • S. 2 Odc. 25

   Odcinek 25, sezon 2 Nastolatka ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Po roku jej koleżanki zaczynają otrzymywać dziwne wiadomości. Okazuje się, że przyjaciółki mają pewną tajemnicę.
  • S. 2 Odc. 24

   Odcinek 24, sezon 2 Aria, Emily, Hanna i Spencer podążają tropem, który może pomóc w zrozumieniu, co się stało z Ali. Spotykają chłopca, który wie więcej, niż mówi.
  • S. 2 Odc. 23

   Odcinek 23, sezon 2 Aria, Emily, Hanna i Spencer chcą wiedzieć, czego Alison dowiedziała się przed śmiercią. Możliwe, że otrzymają odpowiedź albo wskazówkę, ponieważ w mieście pojawił się chłopak z przeszłości Ali.
  • S. 2 Odc. 22

   Odcinek 22, sezon 2 Jedni ojcowie muszą radzić sobie z wyrzutami sumienia, inni nie ufają córkom, jeszcze inni ukrywają przed nimi prawdę. Nie jest to najlepszy czas dla dziewczyn na uczestniczenie w dorocznej zabawie.
  • S. 2 Odc. 21

   Odcinek 21, sezon 2 Aria, Emily, Hanna i Spencer zostały wciągnięte do gry prowadzonej przez "A". Dziewczyny coraz bardziej odsuwają się od rodzin i przyjaciół. Ujawnia się nowa ofiara "A".
  • S. 2 Odc. 20

   Odcinek 20, sezon 2 Caleb spowodował uszkodzenie telefonu należącego do "A", za co zostanie ukarany. Policja przeszukuje jego komputer. Prawdopodobnie "A" umieścił w nim nielegalne treści.

Obsada

 • Troian Bellisariojako Spencer Hastings

 • Ashley Bensonjako Hanna Marin

 • Holly Marie Combsjako Ella Montgomery

 • Lucy Halejako Aria Montgomery

 • Ian Hardingjako Ezra Fitz

 • Laura Leightonjako Ashley Marin

 • Chad Lowejako Byron Montgomery

Zdjęcia

Zdjęcie 1 z 352 Następne »
Zdjęcia 1 – 4 z 352

Więcej o serialu

Scenariusz: I. Marlene King, Sara Shepard, Joseph Dougherty

Zdjęcia: Dana Gonzales

Muzyka: Michael Suby

Rok produkcji: 2012

Dodaj komentarz

Komentarze (1)

 • ..dariska (gość)

  07:03 07-09-2012

  w koncu moj film wrocil

  2  /  0

» Wszystkie komentarze

Wyszukiwarka

znajdź w:

Zapisz się do newslettera

Najciekawsze programy, najgorętsze plotki!
Zapisz się na newsletter serwisu Telemagazyn.pl


Zobacz wieczorem

 • serial

  Wygnani do raju

  TVP 1 - 21:30

  Serial luźno zainspirowany rzeczywistymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w XVIII wieku, kiedy na antypodach Wielka Brytania utworzyła kolonię karną.

 • dokument

  Niesamowite podróże balonem

  PLANETE+ - 20:00

  Phil i Allie Dunnington to para, która wraz z załogą przemierza przestworza w poszukiwaniu przygód. Serial jest relacją z ich podróży po Wenezueli, Alpach,...

 • serial

  Na Wspólnej

  TVN - 20:10

  Serial opowiada o losach przyjaciół, którzy wychowali się w domu dziecka pod okiem Marii Zięby. Perypetie bohaterów śledzimy w domu na tytułowej Wspólnej.

Polecamy

 • Skazany na bluesa

  TVP 2 - 21:25

  Śląsk, lata 70. Dwudziestokilkuletni Rysiek Riedel poza podstawówką nie ukończył żadnej szkoły. Jako wokalista bluesowego zespołu Dżem staje się idolem...

 • Rekrut

  Polsat - 20:05

  James Clayton zostaje zwerbowany do pracy w CIA. Jego mentorem jest Walter Burke. Szybko okazuje się, że prowadzi on podwójną grę z Jamesem.

 • Ludzie honoru

  Polsat - 22:30

  W bazie piechoty morskiej w zatoce Guantanamo ginie w tajemniczych okolicznościach szeregowiec William Santiago. O morderstwo zostają oskarżeni jego dwaj...

 • Rozgrywka

  TVN - 20:50

  Nick Wells chce zerwać z kryminalną przeszłością. Ale Max, jego protektor i partner finansowy, ma inne plany. Poznaje go z młodym i zdolnym złodziejem i...

Stacje TV

Popularne

Filmowe

Sportowe

Informacyjne

Dokumentalne

Rozrywkowe

Lifestylowe

Dla dzieci

Regionalne

Zagraniczne

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij