conan kaźmierski

„Królowe życia”. Odpicowana Dagmara Kaźmierska promuje swoją drugą książkę. Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

Fani Dagmary Kaźmierskiej i programu „Królowe życia” mogą zacierać ręce, bowiem do księgarni właśnie trafiła nowa książka gwiazdy TTV pt. „Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami”. Dagmara Kaźmierska na premierze książki zaprezentowała swoje nowe oblicze i zrobiła wrażenie! Celebrytka wygląda, jakby wymłodniała!

24.11.2022Królowe życia

"Królowe życia". Conan Kaźmierski zamyka biznes! Dagmara Kaźmierska czuje ulgę? "Dziękować Bogu"

Conan Kaźmierski, syn jednej z najsłynniejszych królowych życia - Dagmary Kaźmierskiej - w czasie wakacji z pompą otworzył swój własny biznes, lodziarnię. Inicjatywie kibicowała nie tylko znana mama, ale i nie mniej znani znajomi. Wygląda jednak na to, że wraz z końcem wakacji nastąpił także koniec interesu. Syn "królowej" opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis.

01.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Tak się zmieniała Dagmara Kaźmierska. Zdradzamy wiek "królowej" i publikujemy zdjęcia!

Dagmara Kaźmierska za sprawą programu "Królowe życia" zyskała pokaźne grono fanów. Kontrowersyjnej bohaterce show TTV wielu wciąż zwraca uwagę, że mając wyrok za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, nie powinna być promowana przez telewizję. Paradoksalnie, kryminalna przeszłość tylko napędza jej popularność. Teraz Kaźmierska kończy 47 lat. Zobaczcie, jak się zmieniała.

02.09.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×