conan kaźmierski

Przeczytaj także:

"Królowe życia". Rodzina Dagmary Kaźmierskiej się powiększy? Jej syn ma nawet wybrane imię dla swojego potomka! "Jest kobieta na horyzoncie, i to na bardzo bliskim"

Najsłynniejszą "królową życia" bezdyskusyjnie jest Dagmara Kaźmierska, którą widzowie wprost pokochali za jej przebojową naturę. W programie TTV często towarzyszył jej ukochany syn, który jest najważniejszym człowiekiem w jej życiu. Pragnie, by znalazł w życiu miłość i się ustatkował. Czyżby życzenie "królowej" miało się spełnić?

14.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Tak wygląda brat Dagmary Kaźmierskiej. "Królowa" dawno go nie pokazywała! On i jej syn są jak dwie krople wody!

Program "Królowe życia" był trampoliną do sławy i popularności niejednej z uczestniczek. Jednak to Dagmara Kaźmierska widzie prym pośród pozostałych. "Królowa" za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała swojego rzadko widywanego brata. Na załączonym przez celebrytkę zdjęciu widać, że jest on bardzo podobny do jej syna, Conana. Pewnym jest, że obaj panowie nie próżnują na siłowni!

10.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Conan Kaźmierski zamyka biznes! Dagmara Kaźmierska czuje ulgę? "Dziękować Bogu"

Conan Kaźmierski, syn jednej z najsłynniejszych królowych życia - Dagmary Kaźmierskiej - w czasie wakacji z pompą otworzył swój własny biznes, lodziarnię. Inicjatywie kibicowała nie tylko znana mama, ale i nie mniej znani znajomi. Wygląda jednak na to, że wraz z końcem wakacji nastąpił także koniec interesu. Syn "królowej" opublikował w mediach społecznościowych wymowny wpis.

01.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska o debiucie na scenie stand-upu. "Zawsze warto się uczyć, ale to jest ciężki kawałek chleba"

Dagmara Kaźmierska dała się poznać jako kobieta, która niczego się nie boi. Także nowych wyzwań artystycznych - takich jak np. debiut na scenie stand-up. Słynąca na ogół z pewności siebie, którą trudno komukolwiek zachwiać, tym razem przed wydarzeniem nie kryła oznak tremy! Zobacz zdjęcia z wydarzenia. Tak na scenie poradziła sobie Dagmara Kaźmierska!

10.09.2022Królowe życia

"Królowe życia". Edyta Nowak-Nawara otworzyła swój butik! Co na to Dagmara Kaźmierska?

Program "Królowe życia" wylansował niejedną gwiazdę, jednak niewątpliwie największą gwiazdą tego formatu jest Dagmara Kaźmierska. W hicie TTV często też pojawiała się jej przyjaciółka, Edyta Nowak-Nawara. Panie w pewnym momencie się poróżniły. Okazuje się, że Edzia, jak określała przyjaciółkę "królowa" otworzyła butik. Będzie konkurencją dla Dagmary Kaźmierskiej?

03.07.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×