Czadoman w programie "MiauCzat" zaśpiewał kociakom największe hity i zdradził, czy na disco polo zarabia się miliony!

W 4. odcinku programu "MiauCzat" czadu z kociakami dał... Czadoman! Paweł Dudek zaśpiewał futrzakom największe polskie hity! Zdradził też, kim jest słynna ruda i czy na disco polo naprawdę zarabia się miliony!

Multimedia

Czadoman w programie "MiauCzat"!

Takiego gościa w programie "MiauCzat jeszcze nie było! Czadoman to jedna z największych i najbarwniejszych gwiazd wśród wokalistów disco polo! Paweł Dudek zaczynał karierę od muzyki rockowej, ale to dance i disco polo przyniosło mu największą popularność i prawdziwą armię fanek. Hity takie jak „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki” zna dziś cała Polska.

Kasia Dziurska o bolesnej historii z dzieciństwa i Ewie Chodakowskiej!Zobacz więcej

Czadoman był uczestnikiem 9. edycji polsatowskiego "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kociakom z programu "MiauCzat" opowiedział o swojej tanecznej przygodzie i współpracy z piękną tancerką Waleriją Żurawlewą. W programie zdradził też, jaka naprawdę jest Justyna Żyła! Czy król disco polo jest tylko jeden, a na tanecznej muzyce zarabia się w Polsce miliony? Co najbardziej irytuje go w zachowaniu fanek? Z tymi pytaniami też musiał się zmierzyć Czadoman!

Jak superbohater polskiej sceny disco polo dogadał się na planie z kociakami? Czy futrzaki dały mu się zahipnotyzować? Zobaczcie nasz "MiauCzat"!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

"MiauCzat" - o programie

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie oprócz znanych osób występuje gromada kociaków — tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne... 1. sezon programu "MiauCzat" składał się z 7. odcinków, których gośćmi byli m.in. Fit Lovers, Marta Gałuszewska, Wiktoria Gąsiewska czy gwiazda 5. edycji "Rolnik szuka żony" Jessica Miemiec. Premiery nowych odcinków 2. sezonu odbywają się w piątki, co dwa tygodnie.

Obejrzyj wszystkie odcinki programu "MiauCzat" >> TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×