„Farma 2” odcinek 22. Adam słodko sobie drzemie zamiast pracować! Bliźniacy chowają jedzenie przed innymi?

Za nami 22. odcinek programu „Farma 2”. Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się z deficytem jedzenia, a jak człowiek głodny, to człowiek zły, wiec o konflikt nie trudno! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 22. odcinku „Farmy 2”.

Multimedia

„Farma” 2. edycja, odcinek 22. - co się wydarzyło?

Nerwówka na farmie trwa w najlepsze. Panowie wciąż mają zadanie tygodnia do wykonania, a łatwo nie będzie, bo dzień wcześniej nie zrobili za wiele. Do tego Lobo nie może nosić zbyt ciężkich wiader, co już nie wszystkim się podoba i są zdania, że ta słabość może zadecydować o tym, że będzie nominowany. Panowie myślą, że nie chce mu się pracować. W tym samym czasie nie pracował też Adam, który wolał się wylegiwać. Zdaniem Lobo, Adam wszystko robi na pokaz, a tak naprawdę stara się robić jak najmniej.

W międzyczasie okazało się, że... znika jedzenie! Uczestnikom zostały zaledwie trzy puszki konserw, a niedawno było ich jeszcze sześć! Albo ktoś je zjadł, albo schował. Podejrzenia od razu zostały skierowane w stronę bliźniaków, którzy już wcześniej podjadali, a poza tym wiecznie byli głodni, o czym głośno mówili, a od kilku dni o tym nie wspominają... To doprowadziło do kłótni między Tomkiem a Pawłem. Część uczestników podejrzewa, że za wszystkim być może stoi Adam, który chowa przed innymi jedzenie, chociaż sam utrzymuje, że pości.

Adam zwyzywał Gabrysia przy wszystkich! Ania to najbardziej fałszywa osoba na farmie?Zobacz więcej

Ania nie może znieść, że jest ignorowana przez Gabrysia. Popłakała się siedząc pod drzewem! Podszedł do niej w końcu Gabryś, ale tylko powiedział do niej: spokojnie. Ani naprawdę było przykro czy próbuje zwrócić na siebie uwagę? Gabryś po liście „Rudej” nie ma żadnej pewności. Następnie uczestnicy przystąpili do jedzenia. Zostały im ostatnie zapasy, jednak flaki, które zaczęli jeść, były już bardzo kwaśne... Jednak głód sprawia, że trudno wybrzydzać.

Panowie wykonali zadanie, jednak gdy przyszedł Szymon, czekała na nich niemiła niespodzianka. Okazało się, że... Gabryś nie zrozumiał zadania i źle przekazał je uczestnikom! Praca miała być podzielona na dwa dni, ale... plażę mieli zrobić jednego dnia, a pomost drugiego! Zadanie nie zostało zaliczone. Za karę uczestnicy mieli wskazać dwóch panów, którzy najmniej się starali podczas pracy. Dziewczyny za to dostały nagrodę, czyli ryże, mąki, makarony, ogórki czy kiszoną kapustę, co oburzyło Gabrysia, bo uważał, że dziewczyny prawie nic nie robiły!

Odpadła z przytupem. Widzowie się cieszą, „Ruda” komentuje! „I tak wiem, że będziecie tęsknić"Zobacz więcej

Panowie uznali, że Lobo najmniej pracował. Problem był z drugim panem; uznano, że powinien być to Adam bądź Tomek. „Młoda” była oburzona wizją nominacji Tomka, bowiem ten pomagał jej w obrządku, a w tym samym czasie Adam urządzał sobie drzemki. Później Adam wręcz błagał Gabrysia, aby go nie nominował i nadawał na Tomka, co sam zainteresowany słyszał. Gabryś nie wie, na kogo oddać głos.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Patrycja (gość)

  Adam. Słodko śpi a wszyscy pracują ja myślę że to nie bliźniacy schowali jedzenie tylko Anka je schowała cały czas oblizywala się jak miała jedzenie albo jak zobaczyła zwierzę na przykład kurę ja na farmie lubię blizniakuw bo ja jakby zakochałam się w Piotrku ale tez lubie Pawła

  13.02.2023 15:28
 • Kufala1964 (gość)

  Powinien wygrać Tomek reszta to dwulicowi lenie powinni odpaść bliźniacy i Adam i wszystkie dziewczyny ten program z nimi to żenada nadają się do pchania karuzeli

  06.02.2023 13:25
 • Super FARMER (gość)

  Lobo i Tomek chca sie pozbyc silnych przeciwników Młoda sobie wokół palca frajerów okręciła i jest pierwsza damą w tym show Reszta tych kobiet nawet nie potrafia za faceta sie zabrac Ta Ania sobie cos ubzdurała a Gabrysio bada gdzie swoja dupke wkrecic

  02.02.2023 18:11
 • gość (gość)

  Jak można było zaprosić do tego typu programu Urszule ??? Kobieta leniwa, plotkara a do tego dwulicowa. Wyjątkowo niesympatyczna.

  01.02.2023 22:10
 • Koko (gość)

  Bliźniacy fałszywi jak jeden jedzą ukradkiem dbają o swoje muskle by im nie obwisły chaachaa Adam leń do kwadratu Lobo i Tomek w porządku Młoda też fajna a Ula dwulicowa sama niewie czego chce

  01.02.2023 21:43
 • Ewa (gość)

  Rozumiem ze oni mają różne zadania No ale żeby nosić tyle piasku to przesada . I jeszcze na głodniaka - szok . Tomek równy facet trzymam ża niego kciuki .

  01.02.2023 20:57
 • qqqq (gość)

  adam śni o kieliszku i butelce a praca bez komentarza leń zawsze będzie leniem

  01.02.2023 18:03
 • łomatkojedyno (gość)

  Oj, w dzisiejszym 23 odcinku, będzie się działo. Odcinek petarda.

  01.02.2023 16:38
 • Jaktojest (gość)

  Zastanawiam się czy uczestnicy mają ekstra płacone za to, by siąść przed kamerą i przedstawiać swoją osobę w złym świetle. Anka, dla przykładu, tak obrabia innych, że właściwie to co cały czas mówi o sobie jak najgorzej. Po pierwszej edycji spodziewałam się sympatycznej nowej odsłony, a tymczasem to widowisko niskich lotów, gdzie im gorzej ludzie się zachowują, tym pewnie lepiej.

  01.02.2023 15:09
 • Magda (gość)

  Tomek i Młoda jedno z nich powinno wygrać

  01.02.2023 13:44
 • hand solo (gość)

  Miała być praca zespołowa a tu się okazuje że uczestnicy mają prywatne szafki w których mogą chować czekoladę jak dzieci w przedszkolu. A z tymi jajkami to nie jest do końca oczywiste - kura potrafi znosić jaja w bardzo dziwnych miejscach. Może nikt ich nie schował.

  01.02.2023 09:01
 • jaaa (gość)

  Tomek jest bardzo sympatycznym człowiekiem i to ON powinien wygrać program. Pracowity, uśmiechnięty, życzliwy a jego płacz po odejściu "Blondi", bardzo mnie zwruszył i chyba nie tylko mnie.

  01.02.2023 08:35
 • gdzie (gość)

  Brzydkie zachowanie dziewczyn, które ukryły część jedzenia. Panowie ciężko pracowali i one powinny się z nimi podzielić, po równo.... Gdzie wasza empatia? No gdzie?

  01.02.2023 05:40
 • gilchrist (gość)

  Trochę bzdurny pomysł reżysera. Jak Gabrys miał wychwycić takie niuanse jak za dobrze nie rozumie po polsku? Zadanie zrobione i co ma za znaczenie jak to sobie rozłożyli. To jest czepianie się.

  31.01.2023 23:35
 • gość (gość)

  jak by nie było , gra o 100 tyś , to każdy gra ,Młoda też była taka Fałszywa trzymała się z Natki , która odpadła z Tomkiem i kamilem a Teraz wielka psia psiułka , nawet za przydupasa wzieła Anię , którą chciała zaraz wywalić po Nati

  31.01.2023 22:13
 • Helena (gość)

  Adam obleśny leń i cwaniak jakich mało bliźniacy tak samo bezczelni i leniwi Gabriel dwulicowy fałszywy brak słów na tak obślizgłych typow

  31.01.2023 22:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×