„Farma”. Natalia Drogowska odpadła z przytupem. Widzowie się cieszą, „Ruda” komentuje! „I tak wiem, że będziecie tęsknić"

Natalia Drogowska, czyli popularna „Ruda” była „ulubienicą” widzów. Ci nie ukrywają, że jej odpadnięcie w 20. odcinku „Farmy” bardzo ich ucieszyło. „Ruda” nie pozostawiła tego bez komentarza. Oto, co napisała!

Multimedia

Natalia Drogowska odpadła w 20. odcinku „Farma 2”. „Ruda” bez wątpienia była jedną z najbarwniejszych uczestniczek tej edycji. Koledzy i koleżanki z programu, ale także fani tego formatu, mieli jej jednak sporo do zarzucenia.

39-letnia bioenergoterapeutka budziła ogromne emocje wśród widzów. Ci wytykali jej m.in. lenistwo oraz spiskowanie.

Natalia Drogowska - kim jest?

Natalia Drogowska to 39-letnia bioenergoterapeutka z Warszawy. Silna i pewna siebie. Twierdzi, że ma wyjątkowe zdolności do odczuwania i rozumienia innych ludzi. Zawodowo zajmuje się bioenergoterapią, bo dobra energia to w jej życiu kwestia nadrzędna. Upust swojej artystycznej duszy pokazuje poprzez śpiew oraz taniec. „Ruda” podkreśla, że jest empatyczna, ale kiedy sytuacja tego wymaga, potrafi pokazać mocny charakter. Do programu jedzie „po swoje” 100 tysięcy złotych.

„Ruda" jest siostrą królowej życia? Natalia Drogowska i Adrianna Eisenbach wyglądają jak bliźniaczki!Zobacz więcej

„Ruda” z „Farmy” dziękuje widzom za wspólną zabawę

Widzowie nie kryją radości z wyeliminowania „Rudej”. Na jednej z grup zrzeszających fanów programu pojawił się ciekawy wpis dotyczący odpadnięcia Natalii Drogowskiej z programu. „Podziękowania” fanów za zrobienie „show w programie i podnoszenie cieśnienia” nie umknęły „Rudej”, która tak odniosła się do wpisu:

Cała przyjemność po mojej stronie dziękuje za wspólną zabawę. I tak wiem że będziecie tęsknić 🥳🥳🥳🤣🤣💗💗 - napisała Natalia.

Będziecie tęsknić za „Rudą”? W galerii publikujemy jej prywatne zdjęcia

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • martin (gość)

  Ruda: Zarzucanie innym bycie fałszywym... Przyganiał kocioł garnkowi.

  31.01.2023 17:25
 • Bolek i Lolek (gość)

  Czym głupsza i ponaciągana przez medycynę estetyczną i plastyczną z wydymanymi ustami z pazurami z odpustu i rzęsami aż do brwi - to tym bardziej przerost przerost formy nad treścią. Takie "intelektualistki" :) są mega celebrytkami :)........ :). Przykładem jest ten "rudy stwór" i królowe życia, które nawet nie potrafią się wysłowić, nie mówią tylko wrzeszczą, ponoć w tym programie jest jakaś królowa - kryminalistka z jakiś łysym Jackiem, który ma problem z wysłowieniem się prostych słów i ponoć rzeka wulgaryzmów.... Kto to ogląda??? Jak nisko trzeba by upaść!

  30.01.2023 18:12
 • nauczyciel akademicki (gość)

  Bardzo mądry komentarz poprzednika "Karetzjusz-a", dokładnie tak jest i pewnie to będzie kolejna celebrytka, która nic sobą nie prezentuje, kompletne zero, a nawet mniej. Ruda to modelowy przykład - przerost formy nad treścią. Żenujące!

  29.01.2023 16:41
 • Karetzjusz (gość)

  Ruda to modelowy przykład przerostu formy nad treścią. Zwykła, przeciętna, banalna baba, ktorej brak atutów, aby zaistnieć czymś pozytywnym, twórczym. Dlatego jedyne co jej pozostało, to wywoływać skandal, zamieszanie, nic konstruktywnego nie potrafi zdziałać. To będzie, być może , kolejna celebrytka,jakich obecnie wiele, z cyku: wystarczy być.

  29.01.2023 13:24
 • Giovani (gość)

  Ruda ..krotko i na temat....lirytujacy eń do potęgi entej...

  29.01.2023 11:37
 • lolo (gość)

  CHYBA KAZDY WIE ŻE RUDE TO FAŁSZYWE. DOBRZE ŻE LEŃ ODPADŁ , ROBIŁA JAKIEŚ CZARY NAD UZDRAWIANIEM I MYŚLAŁA ŻE ZDOBĘDZIE PRZEZ TO POPULARNOŚĆ .RUDZIELEC NALEŻY DO SEKTY . JESZCZE NIECH ODPADNIE TEN CWANIAK ADAM ORAZ CHORY GABRYŚ I W TEDY MOŻNA SPOKOJNIE OGLĄDAĆ.

  29.01.2023 08:54
 • Maks (gość)

  Jak to rude czupiradło wyleciało, to dobrze, czyli mogę wrócić do oglądania Farmy! Będę kibicował Lobo lub Tomkowi - to faceci z jądrami.

  28.01.2023 22:36
 • Rzecznik z Łysej Góry (gość)

  .... Ruda- czarownica dotarła już na szczyt Łysej Góry i zasiadła na swoim fotelu, czekając na przybycie czarownic z fan-klubu.... . Tak daleką drogę z Farmy na szczyt Łysej Góry pokonała na kiju od mopa, natomiast mop z głowy Rudej czarownicy w trakcie lotu na kiju nie spadł z głowy czarownicy - trzymał sie dobrze i trzyma sie do nadal,,,,, ( został przyklejony do skalpu czarodziejskim klejem). :)

  28.01.2023 22:31
 • Mors (gość)

  Dawno już program się skończył to widać po Farmie bo teraz zima ale mimo to czekam na finał kibicuje Młodej fajna babka i Tomek reszta do domu precz

  28.01.2023 21:35
 • Koko (gość)

  Adam następny w kolejce do odstrzału cwaniak i mąciwoda l głupie usmieszkirobi ich w konia dwulicowiec pajac jak gotuje to niech zakłada czepek na głowę i brodę na te kudły

  28.01.2023 21:29
 • Koko (gość)

  Adam następny w kolejce do odstrzału cwaniak i mąciwoda l głupie usmieszkirobi ich w konia dwulicowiec pajac jak gotuje to niech zakłada czepek na głowę i brodę na te kudły

  28.01.2023 21:29
 • Krakus (gość)

  Tak wrednej i paskudnej kobiety nie widziałem od lat, a już trochę przeżyłem...

  28.01.2023 15:23
 • Babcia (gość)

  Wybitnie irytująca i bezczelna kobieta. Ani chyba trochę rozumu dolali, bo też była wkurzająca. Bawi się Gabrysiem, a on chyba tylko udaje takiego naiwnego. W głosowaniu ma swoje zdanie. Adam się szarogesi, a popełnia dużo błędów

  28.01.2023 14:44
 • Kasia zaborowska (gość)

  Szkoda ni rudej fajna kobita zle że odpadła

  28.01.2023 14:41
 • gosc (gość)

  Czekalam, kiedy Ruda odpadnie jej tupet,beszczelnosc przekraczala granice dobrego smaku,leniwa na masowaniu spedzala czas i byla pewna ze będa ja faworyzować,Brawo młoda rozsadek góra

  28.01.2023 14:39
 • Mika (gość)

  Ruda fajna łwarda baba a Adam cały czas w ruchu od samego początku pędzi do każdej roboty

  28.01.2023 14:15
 • Gość (gość)

  Noo, jeszcze Adam, bliźniaki nieogary i zaczynam oglądać

  28.01.2023 13:55
 • kolo (gość)

  A ta peruka nie zdejmowana miesiąc ...bleeeeeeeeeeeeeee..bioenergoterapeutka szok

  28.01.2023 13:49
 • Widz (gość)

  Ruba fajna, przynajmniej nie było nudno, szkoda że odpadła

  28.01.2023 13:44
 • Olo (gość)

  Jaka uniej dobra energia wykorzystuje ludzką najwnosc

  28.01.2023 13:38
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×