galeria

„Święty”. Gwiazdy „Sanatorium miłości” na premierze filmu! Piotr Hubert Langfort i Andrzej Sikorski zadali szyku na ściance! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

We wtorek 21 marca miała miejsce uroczysta premiera filmu „Święty”, na której nie zabrakło znanych osobistości polskiego show-biznesu. Wśród zaproszonych gości można było zobaczyć m.in. znanych z 4. edycji „Sanatorium miłości” Piotr Huberta Langfort i Andrzeja Sikorskiego. Sprawdźcie, jak wyglądały gwiazdy!

21.03.2023Święty

„Na Wspólnej”. Syn Waldemara Obłozy to niezły przystojniak! Igor Obłoza postanowił pójść w ślady ojca i teraz to on podbija serca telewidzów

Waldemar Obłoza należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów ostatnich lat. Okazuje się, że słynny Roman z „Na Wspólnej” czy Kurski z „Miodowych lat” ma już dorosłego syna, który wzorem ojca postanowił również robić karierę w aktorstwie. Igor Obłoza od pewnego czasu gra jedną ze znaczących ról w popularnym serialu. Co jeszcze o nim wiadomo?

21.03.2023Na Wspólnej

„Korona królów. Jagiellonowie”. Karolina Porcari to polsko-włoska aktorka i gwiazda kostiumowej produkcji TVP. „Chciałam poznać ten polski kawałek siebie. Szukałam tego”

Karolina Porcari to aktorka o włosko-polskich korzeniach. Widzowie znają ją za sprawą polskiej produkcji „Korona królów” i „Korona królów. Jagiellonowie”, gdzie wcielała się najpierw w Bellę, a następnie w Elżbietę Granowską. Spełnia się także jako scenarzystka i reżyserka. Publikujemy wywiad z aktorką.

21.03.2023Korona królów. Jagiellonowie

Tak kiedyś wyglądał Jarosław Kret. Złamał serce niejednej gwieździe! Zobacz, jak się zmieniał jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody

Jarosław Kret to postać, która wielu widzom kojarzy się z szerokim uśmiechem i energetyczną prognozą pogody - nawet, jeśli zapowiada słotę i wichury! Doczekał się również opinii seryjnego łamacza serc. O jego rozstaniu z Beatą Tadlą dyskutowała cała Polska! Dowiedz się więcej o prezenterze oraz podróżniku i zobacz, jak się zmieniał. W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia!

21.03.2023Taniec z gwiazdami

„Sanatorium miłości 4”. Natalia Jankowska imprezowała ze swoją córką oraz Anną Ziembą! Zobaczcie, jak się bawiły!

„Sanatorium miłości” to program, który podbił polską telewizję. Widzowie pokochali seniorów poszukujących miłości i odkrywających, że życie nie kończy się przed 60. rokiem życia! Dzisiaj wracamy do uczestniczek 4. edycji programu - Natalii Jankowskiej i Anny Ziemby, które niedawno miał okazję się spotkać i imprezować! Mamy zdjęcia!

21.03.2023Sanatorium miłości

Zygmunt Chajzer i jego żona Dorota są nierozłączni od blisko 40 lat! Tak wygląda Dorota Chajzer. „Wiedziałem, że będzie moja. Od razu coś między nami zaiskrzyło”

Zygmunt Chajzer to żywa legenda współczesnej telewizji, a jego twarz pojawia się na małym ekranie od dekad. Od dekad również jest mężem jednej kobiety, Doroty - niedługo będą świętować 40. rocznicę ślubu! Poznaj niezwykłą historię miłości i poznaj ich sekret na udany związek. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia Zygmunta Chajzera i jego żony Doroty!

21.03.2023Ameryka Express

„Sanatorium miłości”. Iwona Żarnowiecka na archiwalnych zdjęciach. Tak Królowa Turnusu wyglądała w młodości

Iwona Żarnowiecka zdobyła tytuł Królowej Turnusu 5. edycji „Sanatorium miłości”. Sympatyczna kuracjuszka pokazała nam swoje zdjęcia z młodości. Już wtedy zachwycała urodą i wdziękiem - i to się nie zmieniło! W prywatnym archiwum gwiazdy TVP aż roi się od pięknych ujęć. Zobaczcie, jak Iwona z „Sanatorium miłości” wyglądała w młodości.

21.03.2023Sanatorium miłości

„Świat według Kiepskich”. Dariusz i Anna Gnatowscy byli razem 30 lat. Rozdzieliła ich dopiero nagła śmierć aktora. „Powiedzmy wprost: zaczęło się od butów”

Jest wielu aktorów, którzy cieszą się sympatią widzów. Jednym z nich był Dariusz Gnatowski, którego niestety nie ma już wśród nas. Wesoły i poczciwy „Boczek” z kultowego serialu „Świat według Kiepskich” przez 30 lat swojego życia był mężem swojej drugiej połówki, Anny Gnatowskiej. Kim jest ukochana nieżyjącego już aktora? Poznaj niezwykłą historię ich miłości.

21.03.2023Świat według Kiepskich

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×