Gwiazdy Hollywood w serialach. Granie w serialach już im nie umniejsza! Lista produkcji z udziałem największych aktorek i aktorów filmowych. Zobacz, gdzie zagra Robert De Niro!

Pamiętamy jeszcze czasy, gdy granie w serialach dla największych aktorów było umniejszające. Te lata jednak dawno już minęły. Dzięki wielkeij popularości i jakości produkcji VOD, na małym możemy oglądać największe hollywoodzkie nazwiska!

Multimedia

Najlepsi aktorzy w produkcjach VOD

Platformy VOD zrewolucjonizowały rynek serialowy. Produkcje, które wciągają do tego stopnia, że nie możemy się od nich oderwać, póki nie dotrwamy do ostatniego odcinka pochłonęły rynek medialny. Sami Obamowie podpisali opiewający na miliony dolarów kontrakt z Netfliksem. Do seriali przeszli najzdolniejsi reżyserzy i najlepsi aktorzy. Poznaj propozycje produkcji, które na głównych bohaterów wybrały legendy Hollywood.

W GALERII PROPOZYCJE SERIALI Z UDZIAŁEM NAJWIĘKSZYCH AKTOREK I AKTORÓW FILMOWYCH

Zobacz galerię

Zobacz zwiastun nowego polskiego serialu Netflix! W obsadzie takie gwiazdy jak Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra!Zobacz więcej

Robert De Niro dla Netflix

To będzie pierwsza główna rola Roberta De Niro w serialu! Dwukrotny laureat Oscara będzie będzie również producentem wykonawczym limitowanej produkcji Netflix „Zero Day". Tytuł ma być politycznym dreszczowcem, a słynny aktor wcieli się w postać byłego prezydenta USA.

Scenarzystami i producentami wykonawczymi są Eric Newman („Narcos", „Obserwator") oraz Noah Oppenheim („Jackie", „Więzień labiryntu").

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×