Honorata Witańska w programie "MiauCzat" szczerze o "Policjantkach i policjantach" oraz przyjaźni z Joanną Kulig!

Rusza 2. sezon programu "MiauCzat"! Wiosenną transzę rozpoczyna Honorata Witańska - aktorka, znana m.in. z seriali "Barwy szczęścia" oraz "Policjantki i policjanci". Zobaczcie, co Honorata Witańska powiedziała o serialach i przyjaźni z Joanną Kulig, bawiąc się przy okazji ze słodkimi kociakami. Wszystko to w programie "MiauCzat"!

Multimedia

Honorata Witańska to aktorka, która serca widzów zdobyła grając w serialach "Barwy szczęścia", gdzie wcielała się w Magdę Zwoleńską oraz "Policjantki i policjanci", w których kreowała postać Karoliny Rachwał. Od 2009 roku występuje też w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. W 2011 roku została absolwentką Lee Starsberg's Theatre & Film Institute w Nowym Jorku.

Honorata Witańska i historia zdjęcia jej... pośladków!Zobacz więcej

Honorata za pierwszym razem dostała się do Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. W programie "MiauCzat" zdradziła jednak, co by robiła gdyby nie była aktorką. Opowiedziała też o swojej przyjaźni z Joanną Kulig, z którą kiedyś mieszkała. Czy zazdrości jej kariery? Aktorka wyznała również, dlaczego Karolina Rachwał z "Policjantek i policjantów" umarła, jakie były pomysły na zakończenie jej wątku oraz, co było najgorsze podczas pracy na planie serialu. Wyjawiła również, jaką notę przyznałaby swojemu koledze z planu, Mariuszowi Węgłowskiemu w "Tańcu z gwiazdami". Czy sama chciałaby zatańczyć w programie? A może wolałaby wystąpić w "Agent-Gwiazdy"?

Oglądając "MiauCzat" z Honoratą Witańską dowiecie się, czy aktorka chciałaby zagrać u Patryka Vegi, czy jest zakochana, na co wydała pieniądze, które dostała na Komunię oraz, o co posądza tzw. gimbazę. Co to znaczy, że nie umie zachowywać się jak prawdziwa celebrytka? Dlaczego wizyta na planie naszego programu stała pod znakiem "cappuccino"? Przekonacie się o tym, oglądając pierwszy odcinek 2. sezonu "MiauCzatu" z Honoratą Witańską w roli głównej!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

"MiauCzat" - o programie

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie oprócz znanych osób występuje gromada kociaków — tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne... 1. sezon programu "MiauCzat" składał się z 7. odcinków, których gośćmi byli m.in. Fit Lovers, Marta Gałuszewska, Wiktoria Gąsiewska czy gwiazda 5. edycji "Rolnik szuka żony" Jessica Miemiec. Premiery nowych odcinków 2. sezonu odbywają się w piątki, co dwa tygodnie.

Obejrzyj wszystkie odcinki programu "MiauCzat" >> TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×