Honorata Witańska za kulisami programu "MiauCzat". "Taniec z gwiazdami" czy "Agent - Gwiazdy"? W czym ją zobaczymy?

Honorata Witańska była gościem pierwszego odcinka 2. sezonu programu "MiauCzat". W programie zdradziła, w którym z popularnych programów rozrywkowych chciałaby wystąpić. Co wybierze - "Taniec z gwiazdami" czy "Agent - Gwiazdy"?

Multimedia

W sieci dostępny jest już pierwszy odcinek 2. sezonu programu "MiauCzat". Wkrótce kolejna gwiazda stawi czoła naszym pytaniom i niesfornym kociakom, a już teraz zapraszamy Was za kulisy rozmowy z Honoratą Witańską, uwielbianą przez widzów seriali "Barwy szczęścia" i "Policjantki i policjanci".

Honorata Witańska i historia zdjęcia jej... pośladków!Zobacz więcej

Aktorka świetnie bawiła się z naszymi uroczymi kociakami, które - jak się okazały - poczuły się przy niej wyjątkowo swobodnie. Jeden z nich skosztował kawy Honoraty, a na koniec doszło do małego wypadku, którego efekty możecie zobaczyć w naszej galerii TUTAJ.

Poza niespodziewanymi wydarzeniami, Honorata zdradziła, w którym z programów rozrywkowych chciałaby wystąpić - "Taniec z gwiazdami" czy "Agent - Gwiazdy". Wyznała też, co było najgorsze podczas pracy na planie "Policjantek i policjantów". Za czym najbardziej NIE tęskni? Sprawdźcie!

Gwiazda "Rodzinki.pl" z kociakami o miłości i reklamowaniu wszystkiego!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie oprócz znanych osób występuje gromada kociaków — tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne... 1. sezon programu "MiauCzat" składał się z 7. odcinków, których gośćmi byli m.in. Fit Lovers, Marta Gałuszewska, Wiktoria Gąsiewska czy gwiazda 5. edycji "Rolnik szuka żony" Jessica Miemiec. Premiery nowych odcinków 2. sezonu odbywają się w piątki, co dwa tygodnie.

Obejrzyj wszystkie odcinki programu "MiauCzat" >> TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×